Patyriminė vasaros stovykla suaugusiems

SAVĘS PAŽADINIMAS GERESNIAM GYVENIMUI“

2014 m. liepos 28 – rugpjūčio 1 d., „Pašulių Pilaitė”, Kaišiadorių raj., Lietuva
Kviečiame registruotis jau dabar
Mūsų kontaktai:  el.p. pazinimas.saviraiska@gmail.com; tel.: 868444109 (Dainora) arba 860420485 (Asta)

manadalu-piesimas-terapija

 

Jei domitės savęs pažinimu, jei Jums patinka gamta, jei mėgstate bendrauti, jei norite tobulėti bei dar geriau pažinti save, jei Jums svarbu nukreipti savo asmeninės energijos sistemos veiklą geresniam gyvenimui, vadinasi ši patyriminė savęs pažinimo ir saviraiškos stovykla – skirta Jums!

Stovykla vyks ramioje gyvenvietėje – modernioje Pilaitėje, kuri stovi Pašulių kaime, 30 km nuo Kauno, miškų apsuptyje, gražiai sutvarkytoje 2 ha aptvertoje teritorijoje. Atstumas nuo Kauno iki sodybos – 34 km, atstumas nuo Vilniaus iki sodybos – 89 km. Pilnas penkias dienas leisime gryname ore, ant minkštos žolytės, erdvioje bei saugioje teritorijoje, kurioje vyks įvairios paskaitos, praktikumai, kūrybinės veiklos, meditacijos bei dailės terapijos užsiėmimai.

Trumpai apie veiklas stovykloje:

• Stovykloje vyks kūrybiniai užsiėmimai , pasakų ir dailės terapija. Dailės terapija – tai spontaniška kūryba, suteikianti plačių galimybių tyrinėti, išreikšti save, savo jausmus, pasaulėjautą ir mintis, padeda visa tai suvokti ir transformuoti – meniniai įgūdžiai nėra būtini. Grafiniai vaizdiniai lengviau nei žodžiai priartina prie realybės – piešinio kalba, įvairūs simboliai dažnai „prabyla” tada, kai sąmonei nebepakanka žodžių.

• Dailės terapijos metodų pagalba bei per santykius su savimi ir kitais turėsite puikią galimybę dar geriau suprasti save, susigaudyti savo mintyse ir jausmuose, išmokti geriau bendrauti, įveikti nerimą, keisti savo elgesį bei mąstymą.

• Įgysite vertingos pozityvios pokyčių patirties.

• Atpažinsite savyje glūdinčius vidinius resursus bei sužinosite, kaip savo mintis nukreipti geresniam ir pozityvesniam gyvenimo kūrimui,

• išgryninsite asmeninę vertybių sistemą.

• Kiekvieną dieną vyks paskaitos įvairiomis savęs pažinimo temomis, o vakarais diskusijas pratęsime prie laužo. Paskaitų/praktikumų metu suprasite vyriškos ir moteriškos prigimties stiprybes bei skirtumus, suprasite, kaip visa tai panaudoti kuriant savo harmoningą gyvenimą, sužinosite, kodėl būtina savyje vystyti moteriškumą arba vyriškumą, ir kaip nuo to priklauso sėkmė gyvenime, suprasite, kaip kurti tarpusavio bendravimą, kuris vestų į sėkmę, harmoniją ir laimę.

• Kiekvieną rytą pasitiksime dieną žvaliai besimankštindami – rytais vyks kūno mankšta.

• Vyks įvairios meditacijos, kurių metu išmoksime nuraminti savo protą ir tokiu būdu atsipalaiduosime.

• Taip pat kursime Asmeninę Mandalą bei konstruosime pageidaujamo asmeninio gyvenimo vaizdo koliažą.

• Pusryčiai, pietūs ir vakarienė mums bus paruošti (vegetarinis maistas).

• Sodyboje yra puikios apgyvendinimo sąlygos – atskiri kambariai (triviečiai, keturviečiai).

Stovyklos kaina: 650 Lt (įskaičiuotas apgyvendinimas, pusryčiai, pietūs ir vakarienė, stovyklos programa, visi užsiėmimai bei reikiamos priemonės užsiėmimų metu).

mandalos-terapijaVietų skaičius ribotas: planuojamas stovyklos dalyvių skaičius iki 20 žmonių!!!

STOVYKLOS VADOVAI

Asta Ivaškevičiūtė – beveik 10 metų dirbo reklamos ir rinkodaros srityje, siekė karjeros aukštumų. Tačiau, užlipusi išsvajotos karjeros laiptais, suprato, kad laimės čia nėra. Pradėjusi ieškoti laimės, atrado Reiki, bhakti jogą ir Vedas. Tuomet ji priėmė vieną iš pračių drąsiausių sprendimų – mesti perspektyvią karjerą, sėkmingą darbą ir daryti tai, kas iš tikrųjų teikia džiaugsmo. Taip gimė “Savęs pažinimo ir saviraiškos studija” Vilniuje, kurią įkūrė dvi bendramintės draugės – Asta ir Dainora. Asta Ivaškevičiūtė studijuoja Vedas, o žinias pritaiko savo gyvenime. Ji skaito paskaitas apie moterų ir vyrų santykius, harmoningų santykių kūrimą ir apie tai, kaip gi įsileisti laimę į savo gyvenimą. Daugiau jos paskaitų rasite čia: http://www.vedukeliu.lt/lektoriai/24

Asta taip pat yra Reiki Meistrė. Reiki yra vienas iš alternatyviosios medicinos gydymo būdų, skirtas dvasiniam, fiziniam tobulėjimui bei psichinei, emocinei ir fizinei žmogaus sveikatai atstatyti.

Dainora Skrabulienė – edukologė, dailės didaktikos specialistė, pedagogė, baigusi specialiuosius dailės terapijos metodų taikymo kursus. Dainora jau 10 metų dirba pedagoginį darbą, veda dailės saviraiškos ir dailės terapijos užsiėmimus vaikams bei suaugusiems. Taip pat – viena iš VšĮ „Savęs pažinimo ir saviraiškos studijos” įkūrėjų, nuolat besidominti savęs pažinimu, visas įgytas žinias praktiškai taikanti savo darbe ir asmeniniame gyvenime. Dainora – sertifikuota „Eneagramos“ (unikalaus savęs ir kitų pažinimo metodo) praktikantė.

Viktorija Grigorjeva – psichologė, besigilinanti į pasakų terapijos gelmes. Viktorija yra baigusi Maskvos ekonomikos lingvistikos institutą, Psichologijos fakultetą, čia įgijo psichologo ir psichologijos dėstytojo diplomą, baigė psichologinio konsultavimo specializaciją.Maskvos kognityvinio konsultavimo institute Viktorija baigė bazinę kognityvinio orientacinio konsultavimo programą.Tarptautiniame praktinės psichologijos „Integracija“ centre (Maskva) ji baigė bazinę simbolių dramos kvalifikacijosjos kėlimo programą.Tarptautiniame biznio institute (Vilnius) – tris NLP kvalifikacijos kėlimo kursus. Viktorija taip pat yra baigusi Reiki sistemos (energetinis gydymas) tris praktinius kursus pagal gydytojo Mikao Usui metodą (Japonija) ir gavusi meistro – gydytojo vardą.aktikantė.

mandalosTaip pat stovyklos metu sulauksime įvairių svečių, kurie dalinsis savo žiniomis bei patirtimi.

TOBULĖKIME IR PLANUOKIME KŪRYBIŠKAS VASAROS ATOSTOGAS KARTU!

REGISTRACIJA JAU VYKSTA!!!
Registruotis galite el.p. pazinimas.saviraiska@gmail.com
tel. pasiteirauti 868444109 (Dainora) arba 860420485 (Asta).

Registracija bus patvirtinta grynaisiais arba pavedimu sumokėjus 300 Lt avansinį mokėjimą. Likusią sumos dalį galėsite sumokėti, kai atvyksite į stovyklą.(PASTABA: užsiregistravus ir neatvykus į stovyklą, avansinis mokėjimas nebus grąžinamas, tačiau bus galimybė sumokėtą sumą panaudoti kitoms paskaitoms ar seminarams, kurie vyksta mūsų studijoje).

Mūsų rekvizitai mokėjimui iš anksto:
VšĮ SAVĘS PAŽINIMO IR SAVIRAIŠKOS STUDIJA
Įmonės kodas: 303011485; a.s LT957044060007887398
www.pazinimassaviraiska.lt

PLANUOJAMA KŪRYBINĖS – PATYRIMINĖS STOVYKLOS PROGRAMA

4 Responses

 1. skelbimai parašė:

  Palaikome Jūsų iniciatyvą ir pagal galimybes skleidžiame šią informaciją skelbimų portaluose, bei socialiniuose tinkluose.

 2. Lora parašė:

  Sveiki. Tikrai sveikintina idėja. Juk labai svarbu yra pažinti ir suprasti save :)

 3. Kitas parašė:

  Kitas klausimas, kur rasti artimiausių renginių tvarkaraštį, ar panašiai?

 4. Vida parašė:

  Ar čia senas negaliojantis skelbimas?Kaina 650Lt ir susimokėti avansą 300Lt.
  Gal versti į eurus?

  Pagarbiai
  Vida

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *