Patyriminis seminaras su konsteliacijomis „PASLĖPTAS VERSLO IR GYVENIMO VEIDAS“

Seminaras skirtas verslo konsultantams, verslo savininkams, organizacijų vadovams, personalo bei padalinių vadovams 

VILNIUJE,
2020 m. kovo 3 d. (antrad.), 10-18 val.
Green Park Hotel, Ukmergės g. 363

Organizacijoje ir versle, kaip ir visose žmonių sistemose, gyvenime, nepriklausmai nuo valios ir norų, veikia sisteminiai dėsniai, tvarka. Kartais jų savaime laikomės, o kartais jie gali būti pažeisti. Tuomet kyla sunkumai ir kliūtys veikloje, kurie net ir turint logišką paaiškinimą sunkiai tvarkosi, arba vis tiek lieka nesuprantamas apsunkinimas. Tai gali liesti bet kurią veiklos ar kadrų sritį.

Seminaras pagrįstas sisteminiu-fenomenologiniu požiūriu ir praktika. Pagrindinis tikslas – organizacijai suprasti priežastį, dėl kurios viskas vyksta būtent taip. Pagrindinė užuotis – pažvelgti naujai, o ne tik iš įprastos teisinės, finansinės, vadybinės pusės.

Seminare susipažinsime ir pasinaudosime sisteminės fenomenologinės psichologijos instrumentu – organizacijų ir verslo konsteliacija (išdėstymas). Tai ne tik organizacijos, ar verslo struktūros, pareigybių, veikiančių asmenų sąveikos peržvelgimas. Čia galime įtraukti įvairiausius galimai svarbius elementus – tikslai, produkcija, projektai, pinigai, resursai, funkcijos, klientai, konkurentai, konkrečios problemos, kliūtys, ir kitus.

Konsteliacijoje atsiskleidžia minėtų elementų sąveika, paslėptos sudėtinės dalys, emocinis ir psichologinis faktoriai ir viso to įtaka organizacijai bei verslui. Dalyviai ne tik tai pamato, bet ir patys realiai gali naujai pajausti, „išgyventi” situaciją, problemą ir sprendimą.

Seminare:

• Apie ką praneša sunkumai ir kliūtys?
• Kaip „veikia“ sisteminių dėsnių laikymasis: priklausymas, tvarka ir mainai?
• Kam tarnauja pinigai? Kodėl pas vienus jų yra ir vis daugėja, o pas kitus – ne?
• Verslo, susįjusio su šeimos nariais, ypatumai.
• Profesinis perdegimas.

Seminare – teorinė ir praktinė informacija, pratimai grupėse, o taip pat –
2-3 jūsų atvejų sisteminiai nagrinėjimai su konsteliacija (priklausomai nuo užklausų).

Skaityti plačiau, registruotis: http://www.konsteliacijos.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *