fbpx

Rekordiškai daug – daugiau kaip 70 kavinių sekmadieniais vaišina senjorus nemokama kava
0 (0)

Lapkričio pabaigoje prasidėjusi tradicinė akcija senjorams  „Susitikim prie kavos puodelio“ kavinėse plečiasi ir pritraukia puikių  iniciatyvų – prie akcijos jungiasi ne tik teatras, festivaliai, bet ir dar 15 įstaigų, vaišinančių nemokama kava – 12 „Can Can pizza“ picerijų Vilniuje  ir 3 „Delano“ restoranai sostinėj, Kaune ir Klaipėdoje. Šiuo metu gerumo akcijoje dalyvauja jau 71 įstaiga, kuri kviečia sekmadieniais senjorus nemokamai pasivaišinti puodeliu kavos ar arbatos. 16-oji akcija senjorams vyks kiekvieną sekmadienį iki sausio 8 d.

„Gražios tradicijos turi polinkį augti ir plėstis, tad labai džiaugiuosi, kad net akcijai prasidėjus prie jos jungiasi vis daugiau Vilniaus kavinių, restoranų. Smagu, kad jų žemėlapis išsiplėtė ir į tolimesnius Vilniaus rajonus, o senjorai pasimėgauti kava gali dar arčiau namų. Kviečiu mūsų mielus senolius dalyvauti akcijoje ir susiburti miesto kavinėse jaukiam pokalbiui ir gardžiam puodeliui kavos“, – sakė Vilniaus meras Remigijus Šimašius.

12-oje Vilniaus „Can Can pizza“ picerijų bei savitarnos restorane „Delano“ Vilniaus senjorai kava ar arbata bus vaišinami kiekvieną sekmadienį visą darbo dieną. Kiekvieną sekmadienį iki sausio 8 d. senjorai galės užsukti ir į savitarnos restoranus „Delano” ne tik Vilniuje (Ozo g. 25), bet ir Kaune (Karaliaus Mindaugo pr. 49) ir Klaipėdoje (Taikos pr. 61).

„Mes labai džiaugiamės galėdami ir vėl prisijungti prie gražios, jau tradicija tapusios akcijos. Tikime, kad ne tiek fizinis kavos puodelis, bet senjorų laikas praleistas kartu – tai didžiausia kalėdinė dovana, kurią mes galime jiems skirti. Prisidėjome su visu Vilniaus miesto picerijų tinklu, kad senjorai jaustųsi patogiai, žinodami, kad bet kurioje „Can Can pizza“ picerijoje jie bus pavaišinti kavos puodeliu“, – džiaugėsi UAB „Delano“ rinkodaros skyriaus vadovė Ieva Vaičiūnaitė.

Net 71 sostinės kavinės, restoranai bei viešbučiai senjorų kiekvieną sekmadienį laukia jau nuo lapkričio 27 d. Ypač džiugu, kad keletas sostinės restoranų kava senjorus vaišina ir kitomis dienomis: į restoraną  „Burė No1” gardžios kavos ar arbatos puodelio senjorai gali užsukti pirmadieniais, o kavinė „Pasitarimų baras“ (Savivaldybės 1 aukšte) kava ir arbata senjorus  vaišina penktadieniais. Šįmet akcijos žemėlapis dar labiau išsiplėtė ir „Susitikim prie kavos puodelio“ dalyvauja daugiau maitinimo įstaigų, esančių miegamuosiuose sostinės rajonuose, kad senjorai kava nemokamai galėtų pasivaišinti arčiau namų esančiose jaukiose kavinėse.

Garbaus amžiaus vilniečiai, apsilankę prie akcijos prisijungusiose kavinėse ir restoranuose, pasivaišinti kava arba arbata gali pateikę pensininko pažymėjimą.

Senjorai kiekvieną sekmadienį (visą darbo dieną) iki sausio 8 d. nemokamai kava bus vaišinami šiose „Delano“ restoranuose bei „CanCan pizza“ kavinėse:

„CanCan pizza“ Vilniuje:

Gedimino pr. 26

Mindaugo g. 11/Ševčenkos g. 2

Savanorių pr. 247

Ukmergės g. 282

Ozo g. 25

Trakų g. 2

Gedimino pr. 37

Upės g.9

Viršuliškių g. 30

Liepkalnio g. 112

Ozo g. 18

Ukmergės g. 233

Savitarnos restoranai „Delano“:

Ozo g. 25, Vilnius

Karaliaus Mindaugo pr. 49, Kaunas

Taikos pr. 61, Klaipėda

Įvertinkite!
[Balsavo: 0 Vidurkis: 0]

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.