Renkama grupė „Mandalų kūrybos terapija ir asmeninis augimas“

Renkama MANDALŲ TAPYBOS GRUPĖ – 5 užsiėmimų ciklas „Mandalų kūrybos terapija ir asmeninis augimas” vyks nuo gegužės 2 d. iki gegužės 30 d. – 5 antradienio vakarus iš eilės (18.00 – 21.00 val.).

Jei Jums patinka kurti, jei norite giliau pažvelgti į save, jei norite keistis, jei trokštate pailsėti po darbo ir skirti laiko sau – šis Mandalų tapybos ciklas – Jums!

Ko mus gali išmokyti mandalų kūryba? Pirmiausiai, pradėti nuo centro, t.y. nebijoti pažvelgti į savo vidų, atrasti savo tiesą, esančią širdyje, įsiklausyti į savo vidų…

Norint dalyvauti šiame kūrybiniame – patyriminiame MANDALŲ TAPYBOS ANT DROBĖS – asmeninio augimo cikle – nereikia turėti jokių specialių meninių sugebėjimų, svarbus pats kūrybinis procesas: spontaniška kūryba suteikia plačių galimybių tyrinėti, išreikšti save, savo jausmus, pasaulėjautą ir mintis.

Šio ciklo metu bus taikomi dailės terapijos metodai ir Eneagramos (unikalaus savęs ir kitų pažinimo) žinios.

Mandalų kūrybos terapijoje kaip ir dailės terapijoje svarbus pats kūrybinis procesas. Esant saugiame MANDALOS rate lengviau galime susikaupti, lengviau save pajusti ir harmonizuoti. Kūrybos procese neretai išgirstame viduje esančias minčių „kalbas”, naujai pažvelgiame į savo vidinį pasaulį. Kūryba padeda pajausti save, pamatyti, priimti ir spręsti vidinius konfliktus, o kartu ir vystytis, tobulėti kaip asmenybei. Meninės raiškos metu suteikiant dėmesio ir laiko sau pačiam – turime galimybę dar geriau pažinti tikruosius savo poreikius, norus ir tikrąją savo prigimtį.

Susitikimų metu vyks skirtingų Mandalų tapyba ant drobės.

Šis ciklas – tai vientisas 5 užsiėmimų seminaras, renkama uždara 12 dalyvių grupė. Viso ciklo kaina (5 užsiėmimai): 105 Eur (įskaičiuotos visos reikiamos priemonės).

Užsiėmimų vadovė: Dainora Skrabulienė – edukologė, dailės didaktikos specialistė, pedagogė, baigusi specialiuosius dailės terapijos metodų taikymo kursus. Dainora jau 13 metų dirba pedagoginį darbą, veda dailės saviraiškos ir dailės terapijos užsiėmimus vaikams bei suaugusiems. Taip pat – viena iš VšĮ „Savęs pažinimo ir saviraiškos studijos” įkūrėjų, nuolat besidominti savęs pažinimu bei asmeniniu augimu, visas įgytas žinias praktiškai taikanti savo darbe ir asmeniniame gyvenime. Dainora – sertifikuota „Eneagramos” (unikalaus savęs ir kitų pažinimo metodo) meistrė, savo darbe naudojanti projektyvią psichologinę metodiką – metaforines asociatyvines kortas (šios metodikos mokėsi pas pirmtaką, OH kortų serijos leidėją, psichoterapeutą Moritz Egetmeyer (Vokietija)). Dainora – taip pat Lietuvos Meno terapijos asociacijos narė, Vilniaus Geštalt terapijos instituto studentė.

UŽSIĖMIMŲ PLANAS:

Gegužės 2 d. – Kas tai yra Mandala ir kaip ji pasireiškia mūsų gyvenime. Įvadas į Mandalų kūrybos terapiją: Intuityvios Mandalos tapyba ant drobės.

Gegužės 9 d. – Asmeninių norų, vertybių ir siekių Mandalos tapyba ant drobės.

Gegužės 16 d. – Santykių Mandalos tapyba ant drobės.

Gegužės 23 d. – Priešybių apjungimo Mandalos tapyba ant drobės.

Gegužės 30 d. – Vienybė su savimi ir aplinkiniu Pasauliu.
Darnos Mandalos tapyba ant drobės.

REGISTRACIJOS PATVIRTINIMUI REIKALINGAS 25 Eur avansinis mokėjimas. Likusi 80 Eur suma mokama pirmojo užsiėmimo metu.
Mūsų rekvizitai mokėjimui iš anksto:
VšĮ SAVĘS PAŽINIMO IR SAVIRAIŠKOS STUDIJA
Įmonės kodas: 303011485; a.s LT957044060007887398

Būtina registracija iš anksto el.p.: pazinimas.saviraiska@gmail.com
Tel. pasiteirauti: 868444109
Seminaro vieta: Vytenio g. 10, Vilnius (atskiras įėjimas iš kiemo pusės).
Daugiau informacijos apie studiją: pazinimassaviraiska.lt, renginys Facebook’e

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *