fbpx

Renkamos 2 psichologinės grupės
0 (0)

lotos

Noriu pakviesti į psichologines grupes kiek neįpratai – prisimindamas tuos įspūdžius iš pirmųjų psichologinių grupių, kuriose buvau, kaip ir jūs dabar, pirmą kartą dalyvaujantis, beveik neturintis patirties.

Prisimenu kambarį, ratu sustatytas kėdes, sėdinčius žmones, tokius pat, kaip sutinki kasdieną gatvėje, darbe. Pradžioje nejauku, galvoji, ką pasakyti, kaip kiti tave įvertins, ar vedantis psichologas nesukritikuos. Pokalbis po truputį pradeda įtraukti ir pamiršti apie save, savo nerimą.

Dar niekada man nebuvo taip įdomu klausytis ir dalyvauti pokalbyje. Vėliau supratau, kodėl. Tai nebuvo kalbėjimas apie nieką, norint prastumti laiką, ar pabėgti nuo savo vienatvės, nebuvo čia ir pokalbio, bandant padaryti įspūdį, įrodyti savo teisumą, pranašumą.

Žmonės grupėje kalbėjo apie tai, kas jiems iš tiesų rūpi, kuo jie gyvena. Tai buvo visiškai naujas, nepatirtas bendravimo nuoširdumas ir kilo jausmas, kad tai yra natūralu, kad toks ir turėtų būti bendravimas, kad čia, psichologinėje grupėje, mes prisimename tai, ką buvome senai pamiršę.

Vėliau buvo daug grupių, jos vyksta iki šiol, bet susidomėjimas ir įsitraukimas į psichologinės grupės gyvenimą nemažėja, nes kiekviena grupė yra kitokia, nuoširdus pokalbis apie tai, kas mums yra svarbu, visada yra naujas, jis niekada nesikartoja.

Su patirtimi tik gilėja supratimas apie nuoširdaus bendravimo svarbą, jo gydantį poveikį žmogui. Tai yra pagrindinis santykių tarp žmonių matas, kiek yra nuoširdumo, tiek tarpusavio santykiai ir yra vertingi.

Gyvenimas mus verčia nuolat būti su kauke, būti ne savimi, o patogiu pašnekovui, darbdaviui, potencialiam pirkėjui. Tai vargina, kelia nerimą, vienišumą, beprasmybę. Formuojasi įprotis atrodyti, o ne būti, ir jis užvaldo kiekvieną iš mūsų, net likę vieni, mes nebemokame būti, nuolat atakuoja mintys – ar gerai atrodžiau šiandien sutiktiems žmonėms, kaip save patobulinti, kad kitiems įtikčiau…

Todėl kiekviena likimo mums siunčiama galimybė pabūti nuoširdžiu, pačiu savimi, be kaukės yra vertinga, tai yra pagrindas mūsų dvasiniam, psichologiniam, taip pat ir materialiniam vystymuisi. Kviečiu ateiti ir patirti.

Renkamos dvi grupės, viena grupė vyks trečiadieniais 18 30- 20 00 val., kita- ketvirtadieniais 18 30- 20 00 val.

Grupės vyks nuo 2015 rugsėjo iki 2016 birželio, įvadiniai susitikimai- rugsėjo 16 d. 18 30 val. ir rugsėjo 17 d. 18 30 val.

Grupės vyks Vilniuje Kareivių 11-3c
Vieno susitikimo kaina 7 eur.
Kviečiu registruotis el. paštu remisst@gmail.com arba tel. 861497755
Psichologas Remigijus Stripeikis
www.gyvenkimegeriau.lt

Įvertinkite!
[Balsavo: 0 Vidurkis: 0]

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.