Seniai svajojau apie tokį vyrą, bet va – su manim kažkas darosi…

sirdis

Christian Schloe „Sweet Heart”

Klausimas: Sveiki. Nerandu laimes, galima ir taip pasakyti. Gyvenimas buvo tikrai nelengvas nors kaip aš sakau kad dar viskas prieš akis, bet vis susimastau kas toliau? Pradėsiu gal nuo pradžių… Buvo 17 m kai sutikau kaip sakant savo ta meile ir mes susilaukėme sūnaus, ir kai sūnui buvo 5 mėn mes išsiskyrėme ir poto laiko aš nieko nerandu iš antros puses. net pati savęs klausiu ko man reikia? Dabar gyvenu su vyru, viskas yra puiku. Negeria, rūpinasi manimi ir mano sūnum. Sulaukiu to, ko niekada nebuvau sulaukusi iš kurio nors kito, bet vistiek kažkas negerai. Širdy,atrodo, tarsi tuštuma. Seniai svajojau apie tokį vyrą, bet va, su manim kažkas darosi, aš pati nesuprantu ko noriu ir ko man reikia. Man dabar 25 metai, turiu 8 metu sūnų , manau pats laikas jau kurti šeima ir gyventi taip kaip senai svajojau, bet dvejoju aš ir abejoju jau pati savim ar aš to noriu ir ar man to reikia. Nesuprantu kas su manim negerai . Kai būnu viena noriu antros puses, noriu rūpintis kažkuo daugiau, laukt grystant, o kai jau visa tai turiu man to nebereikia. Kas vyksta su manim ?

Rasa (vardas pakeistas)

Atsakymas: Labai svarbu, kad mums parašei ir padarei pirmą žingsnį. Pati rašai apie savo meilės patirties pradžią. Mūsų dabarčiai visada daro įtaka buvusi patirtis, netgi yra toks terminas „išmoktas bejėgiškumas”, kai kas nors „nusvyla” ir antrą kartą nebebando. Pvz. jeigu šuo, užlipęs ant stalo, du katus gautų per uodegą – trečią kartą nebeliptų. Dabar pati teigi, kad gyveni su tokiu vyru apie kurį svaojai, bet jauti tuštumą. Ar tai tik negali būti susiję su ankstesne patirtimi? Gal bijai atsipalaiduoti, nes žinai, kad tai gali baigtis (kaip ir baigėsi prieš tai buvę santykiai). Todėl gali būti, kad pasąmoningai bijodama atstūmimo, pati padarai pirmą žingsnį ir tam tikra prasme savo vyrą atstumi – galvoji, kad visgi kažkas negerai su jūsų santykiais. Žmonės kartais taip apsidraudžia nuo išsiskyrimo, nes, jeigu išsiskirtų, galvotų, na va, vis tiek nesijaučiau gerai būdama kartu su juo. Linkiu tau atsipalaiduoti ir tiesiog džiaugtis santykiais, gyvenimo esmė buti čia ir dabar, ką dažnai pamirštame – per daug galvojame apie tai, kas bus ar apie tai, kas buvo.

Sėkmės džiaugiantis gyvenimu ir santykiais!
Psichologė Aistė Jankauskaitė
Tel. nr: +37062767285
el.paštas: jankauskaiteaiste@gmail.com

1 Response

  1. Sandra parašė:

    Kartais būna taip, kad antra pusė yra labai gera (nerūko, negeria, padeda ir t.t.), tačiau jo nemyli (netraukia fiziškai, kūniškai) ir tada viduje atsiranda kažkas ne taip. Žinoma, pateikiu kaip pvz, nes tikrai tokių atvejų yra. Kitu atveju, galbūt per daug laiko gyvenai viena.
    Natūralu, kad kai esame vieni norisi šilumos, tačiau klausimas tau: ar tikrai myli šį žmogų ir jis tave traukia kaip vyras? Tai neretas atvejis, kai toks dalykas „sumaišo gyvenimo kortas”.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *