Psichosomatiniai sutrikimai arba nugaros užkalbėjimas

1 Response

  1. Taip parašė:

    ,,Dažnai svarbiu veiksniu tampa priklausomų santykių netekimo baimė. Šie asmenys negali tiesiogiai išreikšti savo pastovaus pasipiktinimo dėl jų neišpildyto, frustruojamo priklausomybės poreikio, nerizikuodami dar daugiau prarasti kito asmens priklausomo rūpesčio, todėl jie sulaiko savo piktas, įžeidžias reakcijas, kurios vėliau nukraunamos fiziniame lygyje.”
    Čia apie mane ir mano bjaurų darbdavį, duodantį man darbą, kurį vis tik bijojau prarasti. Tris metus kamavausi, regis, iš niekur atsirandančiais ir jokiais vaistais nenuraminamais galvos skausmais. Gydytojai tvirtino – sveika. Ir būčiau davusi tą galvą nukirst įrodinėdama, kad jokia mano psich. būsena tų skausmų negali įtakoti, nes ji, ta būsena, – normali, manęs niekaip nevarginanti. Nejutau, rodos, jokios įtampos nuolat prikąsdama liežuvį tada, kai norėjau išrėkti – ,,prašau nemanipuliuoti kaltės jausmu ir nelaikyti manęs kvaile”. O galva plyšdavo net ir savaigaliais, net per atostogas.
    Irva, ji stebuklingai pasveiko vos nusprendus išeiti iš darbo. Dabar dirbu kitur, kur kitoks požiūris į darbuotoją ir jaučiuosi puikiai jau ilgiau nei pusmetį. Taigi sutiksiu – vidinis konfliktas – jėga, galinti skaudžiai nustebinti kūną :-)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *