Tarptautinis simpoziumas kviečia diskutuoti apie socialinę partnerystę ir inovacijas

simpoziumas

2015 m. spalio 22–23 d. Lietuvos edukologijos universiteto (LEU) Socialinės edukacijos fakultetas (SEF), Vilniaus dizaino kolegija (VDK), Nevyriausybinių organizacijų (NVO) vaikams konfederacija ir Lietuvos demokratiškumo ugdymo kolegija kviečia į tarptautinį simpoziumą, skirtą socialinei partnerystei ir inovacijoms aptarti.

Simpoziumas vyks LEU centriniuose rūmuose (Studentų g. 39).

Renginyje daugiausia dėmesio bus skiriama praktinėms sumaniosios edukacijos metodikoms analizuoti, socialinių industrijų ir pozityviosios socializacijos plėtrai aptarti, naujai įsteigtoms jungtinėms studijų programoms pristatyti.

„Džiaugiamės, jog tarptautiniame simpoziume savo patirtimi dalysis daugiau nei 20 pranešėjų ir moderatorių iš skirtingų šalių. Visi jie atstovauja įvairioms, vienai kitą papildančioms kūrybinėms ir socialinėms industrijų sritims (nuo dizaino iki socialinio verslo), turi savitos patirties“, – sakė LEU SEF Socialinio ugdymo katedros prof. dr. Giedrė Kvieskienė. Pasak jos, siekiama, kad renginio dalyviai turėtų galimybę pasisemti idėjų, kurias galėtų pritaikyti savo darbe.

VDK direktorius Aldis Fledžinskas tikina, jog simpoziume taip pat bus pristatytas sėkmingai įgyvendintas projektas, kurio metu buvo parengta jungtinė interjero dizaino studijų programa.

Simpoziume pranešimus skaitys mokslininkai ir praktikai: prof. habil. dr. Markas Doelis (Didžioji Britanija), tarptautinių ryšių vadovė Anne Hubert (Italija), mokslininkai José António Simõesas ir Rui Canela (Portugalija), Frederikas Bjørnas Nellemannas (Danija) ir kiti.

Antrą renginio dieną darbo grupėse vyks diskusijos apie kūrybines ir socialines industrijas, jų reikšmę bendruomenėms, taip pat bus kalbama apie daugiafunkcį dizainą, verslumą ir kūrybiškumą, kūrybinius žaidimus specialiųjų poreikių vaikams. Darbo grupės „Socialinės industrijos bendruomenės gerovei“ dalyviai plačiau analizuos VDK patirtį kartu su Portugalijos mokymosi įstaiga organizuojant jungtinę interjero dizaino studijų programą.

LEU spalio 12–26 d. vykstančios atviros Didžiosios Britanijos Sheffield Hallam universiteto profesoriaus M. Doelio paskaitos, kuriose diskutuojama apie socialiniams darbuotojams iškylančius iššūkius, yra įvadas į vyksiantį tarptautinį simpoziumą „Socialinio verslo ir komunikacinių industrijų modeliavimas socialinei įtraukčiai“.

Programa: pdf.

Informacija pasiteirauti:
Ilona Trukanė, projektų vadovė, Lietuvos demokratiškumo ugdymo kolegija, mob. +370 623 76 863, el. p. info@lduk.lt.
Dr. Sigita Burvytė, Lietuvos edukologijos universiteto Socialinės edukacijos fakulteto Socialinio ugdymo katedros vedėja, mob. +370 655 64 853, el. p. sigita.burvyte@leu.lt.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *