fbpx

Taupyti ne tik progoms: finansiniai patarimai visiems metams
0 (0)

3 Responses

  1. Pradėjau mokytis taupyti, ant maisto visai gerai sekasi taupyti, nors vis dar valgau kokybišką maistą, bet pasiskaičiuoju. Daug dalykų siunčiu tėvams, gyvenantiems užsienyje, tai ir siuntimo išlaidas susimažinau gerokai, atradusi gerą siuntų siuntimo įmonę. Visi mes galime išmokti taupyti visur, tik reikia netingėti ieškoti pigesnių alternatyvų.

  2. Skolintis parašė:

    Aš tai asmeniškai taupyti išmokau, kai su draugu pasiėmėme būsto paskolą kotedžui. Iš to didelio noro gyventi svajonių kotedže, apie kurį svajojom penkis metus, buvo nesvarbu, kad reikės susispausti visas išlaidas, tačiau tai visiškai verta.. Ta paskolos dalis kiekvieną mėnesį mokama dabar neatrodo tokia didelė, kai išlaidos, palyginus su ankščiau šitaip sumažėjo.

  3. Raimondas parašė:

    Nežinau ar gera mintis mokytis taupyti jau pasiėmus paskolą, kaip sako komentaras aukščiau. Manau, kad tai yra daugeliui kelias į prarają. Nes dauguma skolinasi ne būstui, o vartojimui ir skolinasi ne ilgalaikes paskolas, bet trumpalaikius greitus kreditus, kurių palūkanos būna didelės. Tai jei taupyti, tai jau geriau mokytis ne su paskolom, o be jų. O kreditus tuomet jau imti, kai turimas pagrindas po kojom mokėjimo taupyti prasme.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.