VAIZDUOTĖS TECHNIKOS PSICHOTERAPIJOJE


Seminarą veda dr. Julius Neverauskas
Kaune – 2019 m. kovo 8-10 d., Vilniuje – 2019 m. kovo 15-17 d.

Vaizduotė yra labai galinga ir svarbi ne tik žmogaus gyvenime, bet ir psichoterapijoje. Žmogaus smegenys daugeliu atveju vaizduotės kūrinius priima taip pat kaip ir realybę. Pavyzdžiui, įsivaizduokite, kad dideliais kąsniais valgote citriną… Ką jaučiate? Dėl šio poveikio vaizduotės technikos vis dažniau labai sėkmingai yra naudojamos šiuolaikinėje psichoterapijoje.

Seminare dr. Julius Neverauskas pateiks vaizduotės technikų psichoterapijoje taikymo apžvalgą ir praktiškai supažindins su vaizduotės technikų pritaikymu atskirų sutrikimų terapijoje. Seminaro dalyviai gaus praktines konkrečių metodikų taikymo rekomendacijas ir galės pradėti taikyti šį metodą savo darbe. Mokymų metu bus pademonstruos vaizduotės technikos taikomos šiuolaikinėje schemų terapijoje, kurias gali pradėti naudoti visi psichoterapeutai, net nebūdami schemų terapijos žinovais. Bus praktiškai mokoma intervencijų, galinčių padėti įvairių sutrikimų atvejais.

Analogiški seminarai vyks ir Vilniuje (2019 m. kovo 15-17 d., viešbučio GRATA Forte salėje) ir Kaune (2019 m. kovo 8-10 d., VERSLO CENTRO 32, Vytauto pr. 32, salėje).

Dalyvavimo mokestis:
• LSMU Įvadinio psichoterapijos (kognityvinės ir elgesio terapijos) D, E, F kurso dalyviams – nemokamai. Seminaras įeina į mokymų programą.
• Baigusiems LSMU Įvadinį psichoterapijos (kognityvinės ir elgesio terapijos) kursą ir LSMU Įsisąmoninimu grįstos KET kursą bei besimokantiems LSMU Įsisąmoninimu grįstos KET kurse šiuo metu – 99 eurai už tris dienas.
• Kitiems – 139 eurai už tris dienas.

Vietų skaičius labai ribotas, pirmenybė teikiama anksčiau užsiregistravusiems ir patvirtinusiems registraciją apmokėjimu. Registracija bus nutraukta pasiekus planuojamą dalyvių skaičių.

  • Informacija apie registraciją:
    Į mokymus/renginį būtina užsiregistruoti iš anksto elektroniniu būdu, užpildant registracijos formą, kurią rasite paspaudę šią nuorodą https://goo.gl/forms/h1qBW7qDjS2AlLfi1.
  • Registracijos patvirtinimą gausite el. paštu, kurį nurodysite registracijos metu. Sąskaitos bus išrašomos, pagal registracijos formoje pateiktus rekvizitus.

Jeigu renginyje/mokymuose negalite dalyvauti, turite pranešti el.paštu: info@psichoterapija.info arba žinute į telefoną (+370) 616 53 444, ne vėliau nei 5 dienos (120 val.) iki renginio pradžios, pranešus vėliau, pinigai negrąžinami.

Kontaktai

Rašykite: info@psichoterapija.info, skambinkite: +370 616 53444, +370 602 50142, +370 610 31301.
Psichoterapija.info – informacija apie mokymus specialistams – Neuromedicinos institutas
Draugaukime FACEBOOK paskyrose: Kognityvinė elgesio terapija & Mindfulness LT & Šiuolaikines psichologijos ir psichoterapijos centras.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *