Vienatvės epidemija
0 (0)

3 Responses

 1. !! parašė:

  Gyvenimą trumpina neteisybė. Štai ir pasakiau. Ir man nereikėjo atlikti tyrimų, apklausų ir iš jų daryti išvadų.
  Neteisybė kelia pasipiktinimą. Neišguita neteisybė gimdo frustraciją ir ji tęsis tol, kol bus neteisybė. Tai – nemalonūs pojūčiai, kurie sukelia ligas, trumpina mūsų gyvenimą. Sutrauko saitus tarp žmonių, todėl jie nenori būti kartu, nenori susitikti, o susitikę nelabai žino, kaip elgtis.
  Tęsiantis frustracijai, žmonės pradeda jausti bejėgiškumą, neviltį, pradeda nepasitikėti savimi ir kitais. Tada žmonės nori paguodos, saugumo ir renkasi kavą, rūkymą, alkoholį, narkotikus, jie paprastai randa kažką (būtinai žalingo), nuo ko nesąmoningai nori būti priklausomi. Tada būna ne taip vieniša.

  Psichologiniai triukai jums nepadės, savipagalbos grupės nepadeda. Juk naivu tikėtis pagerėjimo, kai tuo pačiu metu toleruojate neteisybę.

  Apskritai, tai tokia vangi aplinka tarp žmonių yra labai palanki psichologams ir patarėjams. Kol bus tokių ligonių žmonėse, tol psichologai klestės. Čia kaip rodiklis t.y. kuo daugiau psichologų, tuo daugiau žmonių serga dvasios ligomis. Juk sveikoje visuomenėje psichologų beveik nebūna. Kad ir kokie psichologai būtų geranoriški tikintys savo darbu, jie mums nepadės, nes tai tiesiog neįmanoma, kai tuo pačiu metu vyksta karas, bijoma pasakyti kritiką, korupcija, vagystės, emigracija, skurdas, žodžiu, neteisybė…

  Norite pagerinti situaciją? Tai skatinkite teisingumą, laikykitės įstatymų, nepritarkite kvailiems įstatymams. Ir tada GAL atsigausite.

  • Algirdas parašė:

   aš Jums pritariu pilnai, taip, neteisybė mus tiesiog psichologiškai žudo, lėtai, skausmingai, o tuo pačiu ir fiziškai žudo, nes visa tai juk susiję, visa tai yra viena,-tiesiog žmogus…
   o dėl situacijos pagerinimo,-manau tai labiau utopija, nei realybė, nes monetarinė sistema neša su savimi išnaudojimą, o kur išnaudojimas, ten ir neteisybė…

 2. Ramunė parašė:

  Sakyčiau, kad vienatvė, tai egoizmo išraiška, vartojimo pasekmė. Blogą prekę, visada galima pakeisti geresne, o žmogų, nepatogius santykius? Žinoma, irgi galima pakeisti… Žmonės patys renkasi vienatvę, nes nori patogiai gyventi.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.