fbpx

Vyras pradėjo išgėrinėti ir tai tęsiasi jau beveik 2 metus
0 (0)

3 Responses

 1. Go. parašė:

  Nieko jus neparet šiuo atveju moteriai. Ji gi rašo kad vyras jos nebegerbia, neklauso, jam dzin kad ji verkia… Tai jei tokiam tipui bandyt sneket apie gydymą, jis gi pasiųs su trenksmais savo moterį. Aš lb gerai žinau ką ji išgyvena, pas mane analogiska situacija. Blogiausia, kai neturi kur eiti ir tuo manipuliuojama. Situacija tik blogės, kol galiausiai ji vistiek su didele nuoskauda sieloj vieną dieną susikraus mantą ir bėgs su vaiku nuo jo.

 2. Anonimas parašė:

  Išskirkim 2 dalykus: nepagarbą ir priklausomybę nuo alkoholio. Nepagarba ir reiškiasi, tuo, kad geriama žmonos ir vaiko akivaizdoje, kad paprašius ar užsimnus pasiunčiama toli.
  Priklausomybė čia – natūrali būsena pacifistiška, apsvaigi. Kai trūksta ar ribojama, ar ateina abstinencija – koliojamasi, pykstama ir t.t. Tai priklausomybės požymis.
  Kadangi pastebima ryški pradžia susijusi su vaiko gimimu, tas gali rodyti, kad vyras nebeteko pagrindinio dėmesio – žmona jo atžvilgiu nebeatlieka jam svarbios pareigos. Supraskime teisingai – tai tik žmogaus psichologija, kadangi į savaime suprantamas pareigas įeina skalbimas, maisto gaminimas, indų plovimas, vaiko priežiūra, išlyginti drabužiai ar kažkas panašaus. Bet viena svarbi pareiga kuri įtikina vyrą, jog jis tebėra vyras savo žmonai – liko pražiūrėta sulig vaiko gimimu. Tai gali būti net toks menkniekis kaip nepasitikėjimas savimi, kad moki auklėti ir kas kartą grįžtant namo susiduri su akistata, kai turi tą įrodyti. Negrįžti kaip ir negali, išsisukti taip pat – namai per maži užsidaryti kur nors garaže. Lieka apsistatyti skardinių tvora ir vaidmuo „esu pavargęs, užjauskite i rleiskite ilsėtis”.
  Na ir aišku, kiekvieną nuovargį galima slopinti alkholiu, bet galima ir masažu. Kojų masažas. Nugaros masažas. Su sezamų aliejumi tam, kad dingtų tas argumentas „atsipalaiduoti”. O ten bus matyti ar santykiai tvirtės ar drebės.

 3. Anonimas parašė:

  Neko šiaip,nepatarete šiai moteriai.Tokioj situasijoj labai sunku.Kai vyras,nenorės tvarkytis, tai ir nesusitvarkys ,toliU reiks vargt,šiai moteriai.Nes vyrams yra sunkiau ,atsistot ant koju.Ateis metas kai moteriai,truks kantrybė,ir jinai išeis.Tik stiprybės šita situasija yra sunki su alhogoliu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.