fbpx

Žmona permiegojo su keliais vyrais, nežmoniškai atgailauja, prašo dar vieno šanso. Suteikti ar ne?
0 (0)

12 Responses

 1. CH parašė:

  Ji tavim tesiog naudojasi.
  Santuoka jai garantuoja statusa (draugiu akyse), stabiluma jai 35 metai camon dar 5 metai ir ji bus patraukli nebent 60 meciui. Todel aisq ji gailisi nes bijo prarasti savo senatves garanta (ty tave) paziurek kiek ji tavimi rupinasi i vertink tai kiek daznai gauni masaza po sunkios darbo dienos ar skania vakariene ? Greiciausia ji tik reikalauja reikalauja.

  siulyciau labai rimtai pasidometi MGTOW filosofija. (gyvenimo budu) bet jau susipazinti su ja pades labai blaiviai ivertinti moteru elgesi.

  Linko nepostinsi ubet youtubas pilnas.

 2. Vyt parašė:

  Žmogau, užjaučiu. Man būtų šlykštu net akis pakelti į savo žmoną, jei sužinočiau, kad ant jos užsilipę prakaitavo eilė vyriškių. Na, Tau gal tiesiog „pasisekė” išsirinkti nimfomaniškų polinkių turinčią moterį. Skirtis ar atleisti? Ne tame esmė. Turėtum paklausti savęs, ar galėsi su tuo neištikimybės faktu gyventi toliau, lyg niekur nieko, ar galėsi su tuo susitaikyti, ar galėsi bendrauti su savo žmona nedėdamas lygybės tarp žmonos ir neištikimybės? Ar nenukentės Tavo paties vyriška savigarba ar pilnavertiškumas? Ar nesijausi sumenkintas ir pažemintas? Linkiu priimti geriausią sprendimą.

 3. Ern parašė:

  Panašu, kad neištikimybė jai nėra joks tabu – tiesiog įprasta gyvenimo praktika. Jei labai ją myli ir negali be jos, pagalvok, ar sugebėsi jai padėti ir pakeisti ją taip, kad jos neištikimybė nebesikartotų. Priešingu atveju, likus kartu – neabejoju, kad vėl teks grįžti prie šių klausimų.

 4. simpl parašė:

  Vakarėja. Saulė leidžiasi už miško. Verandoje ant supamų kėdžių supasi senukas ir senutė. Staiga senutė Kaukšt savo seniui su mediniu šaukštu per kaktą! Tas:
  – Už ką? Boba pakvaišai?!
  – Čia už tai, kad tavo per trumpas..
  Supasi toliau.
  Po valandėlės senis pačiai kad voš su šaukštu atgal į kaktą Taukšt! net nuskambėjo. Toji:
  – O man už ką????
  – O už tai, kad turėjai su kuo palyginti.

  Juokai, juokais. Neištikimybė tai rimta. Kaip ir ištikimybė. Tai, kad žmona apibūdinama sudėtingais žodžiais byloja nepaprastai gilų vidinį išgyvenimą, atsiribojimą. Tai, kad Rimas prisistato nesislepia, galbūt slapčia tikisi, jog „toji” ir jos draugių ratas sužinos tikrąsias skyrybų priežastis ir motyvą. Ir teisingumas, moralė triumfuos, o „ta” patirs tai, ką pačiam tenka išgyventi. Kitaip tariant. VISI trokštame teisingumo, kerštingo atpildo, ar tai būtų teismo teisėjas, ar tai būtų nesubjektyvi ir nešališka neemocinė nuomonė apie tai, kas įvyko, ar tai būtų neryškūs likimo dėsniai, Dievas ir karma. Rimas jau vykdo teisingumą ir sprendimas jam jau yra priimtas. Ar iš keršto, ar iš skausmo. Lieka sudėlioti taškus ir akcentus.
  Bet kita vertus, neištikimybė santuokoje. Ką tada reiškia santuokos priesaika? Ko verta priesaika, jeigu jos „sulaužymą” patikima teismo teisėjui. Ko vertas priesaiką davusiojo žodis, Rimo, šiuo atveju. Tai neina kalba, kas blogesnis ar kas sulaužė santuokos priesaiką pirmas. Iš esmės ją sulaužė abi pusės. Ir tai tėra vienintelis moralumo argumentas. Degradacija ar tobulėjimas. Sąžininga būtų išsaugoti priesaiką, su atsakomybe net už kitą žmogų. Visi esame žmonės. Klysti žmogiška, beje kaip ir keistis yra žmogiška. Nes jeigu nuolat susidurti, jog aplinka priima sprendimus už tave ir tai aplinka, kas formuoja nepalankias aplinkybes imtis verslo, rasti padorią moterį, kad tai prekybininkai užsikėlė kainas, o ne atlyginimas per mažas, kad valdžia kalta dėl buities problemų, giminės ir artimieji kalti kam kažko nepadarė ar nepasirūpino – taip perleidžiama atsakomybė kitiems, o likimas nuolat baksnoja tuo pačiu.
  Nesiūlau nei skirtis, nei pasilikti. Gal vertėtų kurį laiką pagyventi atskirai, leisti emocijoms nusėsti, aprimti. Per kokį pusmetį, atlėgus pykčiui, pamatysite ko verti „žmonos” pažadai ir ar „žmona” tikrai laikosi ištikimybės, skaistumo, ar būdama atskirai linksta degraduoti ir vertybėmis esate kardinaliai priešingose pusėse.

 5. Jokubas parašė:

  Bek nuo tokios ir kuo toliau,nes zmogus tikrai nepasikeis.galima atleisti 1na nuklydima,o ne sitiek

 6. Živilė parašė:

  Pirmiausia iš anksto atsiprašau už tai, kad rašysiu nuoširdžiai, bet žiauriai, Rimai.

  Jūs neieškote patarimo – Jūs jau priėmėte sprendimą, tik siekiate, kad kažkas kitas (šiuo atveju psichologė) įvardytų jį garsiai. Suprantu, mama tikrai stipriausia, galingiausia ir viską žino – bet infantilumas, matyt, būdingas ne vien tik Jūsų žmonai.

  Jei tikrai ieškote pagalbos, nueikite dviese su žmona pas REALŲ psichologą, o ne rašykite graudžius laiškus Ponui Internetui. Nes laiške Jūs išdėstote tik savo požiūrio pusę – jame visiškai nėra Jūsų žmonos. Kaip, beje, ir suvokimo, kad BENT KAŽKĄ negerai darėte ir Jūs pats – iš pasakojimo panašu, kad pats esate baltas, pūkuotas ir su sparneliais. Gal ir esate, bet, nepykit, – ne kiekvienas baltas pūkuotas sparnuotis yra angelas.

  • Simonas Audickas parašė:

   Sutinku su komentaru.

  • Persikutis parašė:

   O aš nesutinku su komentaro autore. Visų pirma todėl, kad tai yra pašaipus ir be abejo – menkinantis besikreipiantįjį komentaras. Antra – ji bandė jam patarti. Ir dar paskatino pagalvoti apie tai, kad visi mes esame nešventi. Toks komentaras tikrai vertas atsiprašymo, ką ji savo komentaro pradžioje ir padarė.

   Kad kažkas šiame pasaulyje kažką daro negerai, tai čia faktas. Bet tai negalėjo eiti kaip argumentas, bandant parodyti, jog besikreipiantysis galbūt klysta.
   (Paskui pasipylė pūkuoti epitetai, kaip matau). Todėl racionalumo ir įžvalgų – mažai. Daugiau emocijų, o galbūt tiesiog nebuvo ką daugiau ir pasakyti, bet buvo toks jausmas, kad reikėtų. O angelais nei labai kas nori būti, nei labai ten jų kas nori.

   Rimai, tavo vietoje aš laikyčiausi atokiau nuo jos. Ne tik dėl išdavikiško elgesio, bet dar ir dėl LPL padidėjusios rizikos.
   Manau, akivaizdu, kad ta moteris nevertina draugystės su tavimi. Ji randa šiai draugystei „alternatyvų”. Ir tik pričiupta ji prašo šansų. Dėl to turėtum jaustis tikrai prastai. Kol viskas neiškyla aikštėn, tai nei ji, nei tu apie jokius ten šansus negalvoja.

   Aš žinau, kad nevertinimas skaudina. Nesusikalbėjimas – apsunkina, vargina bendravimą. Be to, kai žmogus PRAŠO DAR VIENO ŠANSO, JAU reikėtų suklusti! Kadangi sukeiktas dar vienas šansas tėra galimybė laimėti. Tik įdomu pasidarė dabar, o tai ką čia reikia laimėti??… Žodžiu, mylintys žmonės taip nesielgia. Tai – jos problemos ir tu čia ne prie ko, neišgydysi jos…

 7. Asta parašė:

  „Nuostabus” patarimas. Jūs įgaunate galią, kuria galite bet kada pasinaudoti. Taip kuriami nelygiaverčiai santykiai, vyrui suteikiama galimybė manipuliuoti moterimi. Arba vyras atleidžia, priima ir pamiršta, su tikimybe, kad ji ir toliau taip elgsis, arba apsisuka ir einA toliau. Ir jei nesikeis pats, susiranda trečią tokią pačią. SĖKMĖS.

 8. Sandra parašė:

  Galiu pasakyti tik vieną dalyką, jog nė vienas žmogus, net specialistas, negali Jums pasakyti – verta ar neverta investuoti į šiuos santykius. Gerai ar blogai klostysi santykiai. Tai Jūsų gyvenimas ir viską jame darote Jūs, o ne kiti žmonės. Mes niekuomet nežinome, kas bus toliau.
  Negalvokite apie tai, ji pasikeis ar ne, pagalvokite apie tai, ar norite su ja gyventi ir pasiryžęs visas nuoskaudas nubraukti. Priimkite situaciją tokią, kokia ji yra ir pagalvokite, giliai širdyje, ką norite daryti toliau.

 9. Dedulis parašė:

  VISKAS IS TUSCIO I KIAURA .KIEK GALIMA .SUVELET ZMOGU IR PLIUS NUMETET KAZKOKIUS BE RYSIO KLAUSIMUS.
  JUS MANAU TURIT MAZAI PATIRTIES.
  GAILA KAD JUS DAUGUMA SPECELISTU NETURIT SAVO TVIRTOS NUOMONES.
  Zmogus praso patarimo ,o ne b……t.
  Po bet kokios isdavystes kuri planuojama ,daugkartine ,trukusi eile metu yra ziauriai skaudu.
  Visi vyrai seima laiko savo tvirtove – moteris isduodama pabega i kita.
  Ji jus paliko .Ir uzdejo ragus .Ir su nauju mylimuoju tikrai aptarinejo jus .Jus ju akyse briedis su asilo galva ir dideliais ragais.
  Po viso to vienas kelias – SKIRTIS be kalbu.
  TAIP JUS UZSITARNAUSIT NORS KAZKOKIA PAGARBA IS savo moters ir SVARBIAUSIA – isliksit Vyru .
  Pas ta kekse BET KADA GRYSIT. JUS LAISVAS SUPRASIT KAD VISA GYVENIMA JUS ABEJOSIT – Isdavike ! Griausit save ! Jei jus jau tiek daug zinot apie jos nuklydimus tai manau jusu GEDA TAI YRA BUVUSIOJI NEDASAKIUS BUS 30-50 % tiesos. O tiesa visada islenda. ATSIPRASAU UZ TIESIUS ZODZIUS .CIA MANO NUOMONE.
  Jei samoningai zmogus isduoda – jam to reikia .Jam tai PATINKA.
  JUS LEIDZIATES MULKINAMAS IR BUSIT TOKIU KOL – neatsimerksit. Laikas nelaukia.
  SEKMES VYRAMS IR UZUOJAUTA SKUDURIUKAMS.
  ACIU

 10. Bingladenas parašė:

  Džiaukis turi karšta moterį! sudalyvauk kartu .jeigu jei ten buvo tik seksas…jokiu paslapčiu tarp sutuoktiniu

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.