Klausk specialisto

psichologas-atsakoJei jaučiatės įstrigę, nesusitvarkote su kažkokiu Jums svarbiu gyvenimo klausimu – rašykite mums. Specialistas pateiks savo komentarą.

Dėmesio! Atsakymai skelbiami rubrikoje „Specialisto komentaras” TIK viešai ir po to nebetrinami, kad naudos galėtų gauti ir daugiau žmonių, tačiau apie atsakytą laišką asmeniškai informuosime ir paštu.

Siųsdami mums klausimą ir sulaukę nemokamo specialisto komentaro, jūs sutinkate, jog jūsų tekstas tampa portalo psichika.eu nuosavybe. Skelbiant atsakymą, vardą ir kažkokias pasakojimo detales galime pakeisti, pagal Jūsų pageidavimą, apie tai būtina mus informuoti iš anksto, t. y. pirmame savo laiške, sykiu su Jūsų atvejo pristatymu.

Klausimus, problemos aprašymus siųskite adresu info@psichika.eu su prierašu „Specialistui”.

Linkėjimai,
psichika.eu

P. S. Pirmenybę teikiame gramatiškai taisyklingai parašytiems laiškams.

4 Responses

 1. Skaitytojas parašė:

  Dėkui jums labai, puiki rubrika…

 2. Anonimas parašė:

  Labas nezinau kur ka rasit kalbet.. Bet man galas.. Noriu pakalbet paskutini kart

 3. Marija parašė:

  Sveiki, labai nerimauju dėl savo 4 metu sūnaus.Jis nebenori paniškai eiti į darželį. Į darželį eina nuo dvejų metų ir iki šiol jis labai noriai ėjo. Darželyje karantino metų pasikeitė auklėtoja, prie kurios jis buvo labai prisirišęs. Apie mėnesį po pasikeitimo auklėtojų, buvo viskas gerai, bet paskutinės dvi savaitės atsisako eiti, verkia, ir net iki istėrijų. Auklėtoja sako, kad vaikas greitai nurimsta ir dienos begija būna viskas gerai.
  Šeimoje pas mus pokyčių jokių nevyksta. Aš nežinau, kaip su juo elgtis, kaip jam padėti..

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.