fbpx

10 dalykų, kurie gadina moters gyvenimą
0 (0)

6 Responses

 1. Žaltys Karalius parašė:

  1. Pati galite nevertinti savęs per vyrų prizmę, bet visos kitos moterys jus būtent taip ir vertins. Būtent moterys dažniausiai įgelia viena kitai, kaip tik tarp moterų seksas, vyrai, vaikinai, statusai ir visa kita yra dažniausia paskalų tema. Iš reto vyro išgirsite smeigiantį „Kokia tu šaunuolė ir nepriklausoma, kaip viską sugebi viena! Aš tau pavydžiu – be savo vyro turbūt nesugebėčiau šitiek padaryt”. Mums, vyrams, nelabai rūpi, vieniša jūs ar ne, jeigu jūs nedominate mūsų. Blogiausiu atveju, jei ilgai tempiate be poros (30+) galite gauti šiek tiek pašiepimo ir neigiamų taškų (Mąstymo procesas paprastas – jei iki šiol nesugebėjai rast ir išlaikyt vyro, matyt, kažkas su tavim negerai).

  2. Gimsta dalinai gimsta iš pirmo – būti vienišai, kai visos draugės turi vaikinus/vyrus? Arba būti tai, kuri susirado vaikiną, o kitos vienišos – kiek pagyrų!

  3. Vyrų ir moterų standartai – skirtingi, tad nėra čia ko pezėti. Vyrai myli akimis, ir todėl jūsų išvaizda mums yra pati svarbiausia ir aptariama vieta. Moterims išvaizda – tik viena dėlionės detalė tarp charizmos, tvirto charakterio

  Svarbu ir jūsų amžius. Nuo ~25 metų jūsų patrauklumas mažėja, ir jei neradote tokio vyro, kokio norėjote, iki kokių 30-35erių, tai arba teks susimažinti standartus, arba įsigyti katiną. Tad taip, geriau tikriausiai nerasite, nebent esate jauna, graži ir puikaus charakterio.

  4. Jeigu norite rimtų santykių, ir dar nespėjote permiegoti su daug vyrų – visiškai sutinku. Moterys, kurias įsitempiu į lovą per pirmą pasimatymą, būna smagus laiko praleidimas, bet ne daugiau. Nes jei aš įsitempiau tave taip greit, reiškia ir kiti. O mums nereikia moters, kurią jau turėjo daug vyrų, jei norime ko nors rimtesnio. Kita vertus, kol jūs jauna ir nekeliate per daug rūpesčių, mes mielai linksminsimės su jumis. O jeigu jūs nusprendžiate kad štai, jaunystėje išsilakstėte, o dabar jau esate pasiruošusi kažkam rimto (t.y., buvote lengvai prieinama seniau, bet ne dabar), tai mes jūsų nenorėsime. Traukinys nuvažiavo!

  5.Visiškai sutinku – iki vestuvių gyventi kartu neverta. Netgi statistika sako, kad tos poros, kurios gyvenu kartu iki vestuvių, dažniau laužo savo vestuvinius įžadus.

  6.Jeigu ištekėjot už nekenčiamo vyro, tai ir kentėkite. Pati kalta, kad tokį išsirinkote. O šiaip – vėlgi, sutinku – gyvenime mes patys atsakingi už savo pasirinkimus, tad rinkimės teisingai. Kita vertus, atsižvelkite ir į savo gyvenimo etapą – jeigu jums per 30, vargu ar ką geresnio rasite.

  7.Sutinku.

  8.Iš dalies sutinku, bet tai jei laikaisi 7-o punkto, tai kaip ir išsprendžia 8-ojo problemą.

  9.Šiaip, geras patarimas, tiek vyrams, tiek moterims.

  10.Būtent, būkite realistė. Jeigu jums per 30 metų, tai jokios laimės nesusikursit, ir tikriausiai geriau nerasite. Prieš žengdama žingsnį tokioje situacijoje, realistiškai ir įvertinkite – ar galėsite gyventi viena iki gyvenimo galo? Tenkina? Tuomet pirmyn!

  Vyrai gimsta verti nulio. Jų tikslas – susikurti vertę metams bėgant.
  Moterys gimsta vertos daug. Jūsų tikslas – metams bėgant, neiššvaistyti to.

  Santykiuose, moterys laiko sekso kozirį, o vyrai – santykių. Jūs nusprendžiate, kada bus sekso, o mes nusprendžiame, kada bus santykiai. Tad jeigu tik savo kozirio pagalba sudominote vyrą, negalvokite, jog tai ką nors reiškia.

 2. Rita parašė:

  Nusipezėjai…bet ko tikėtis, vyras komentuoja moterims skirtą straipsnį. Būtų užtekę vieno sakinio „Nuo ~25 metų jūsų patrauklumas mažėja…ir jeigu jums per 30, vargu ar ką geresnio rasite.” Ir požiūris aiškus. Jauniklės ir seni diedai valdo :-D

 3. Anonymous parašė:

  Retai kada komentuoju po straipsniais, bet labai patiko Žaltys Karalius komentaro paskutines dvi pastraipėlės!

 4. susipratusi 30 mete parašė:

  Dabar zinau savo verte ir vieta, bet geras tavo komentaras:)

 5. o ... parašė:

  pirmas žalčio komentaras nėra visiškai teisingas. yra n 30+, su vaikais, kurios susiranda nuostabius antrus vyrus ir paprastai jaunesnius. taigi viskas priklauso nuo moters asmenybės ir jos mokėjimo gyventi :). nereikia bijoti gyventi. o dėl 30+, tikrai jau ir LT padangėje daug moterų išteka vyresnės ir tikrai ne už blogiausių variantų. bet kaip komentatoriui, tai reikia dėti LIKE’ą ant gramatikos ir rašybos, be klaidų taip viskas , su skyrybos ženklais ir lietuvybėmis. aš pvz susižavėjau šitoj vietoj.

 6. 36 metu parašė:

  Zinot,ka vyrai nors as gan patraukli ir hrazi ir daili moteris ,bet man vyru gaila i juos paziureti,visu pirma gazdna jusu isvaizda ir zodynas sklendziantis is burnos,tai kad vyru mazai geru Lietuvoi nieko nepadarysi,o su bet kokuo nenori juk gyvent,kad paskui vargt,beje patys vyrai nenori isipareigoti,o ka jau cia bekalbeti apie vestuves,otaip norisi seimos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.