12 priežasčių eiti iki galo
5 (3)

Elias Sch. from Pixabay

1. Kol Jūs gyvi, viskas įmanoma. Vienintelė pateisinama priežastis, dėl kurios galite pasiduoti, yra mirtis. Tol, kol esate gyvi, jūs turite pasirinkimą, galimybę dėti pastangas ir eiti sėkmės link.

2. Būkit realistai. Paprastai, tikimybė įsisavinti kažką sėkmingai iš pirmo karto būna gana nedidelė. Tam, kad kažko išmoktumėm, reikia laiko, juk be jokios abejonės – darysime klaidų. Mokykitės iš jų.

3. Jūs stiprūs. Jūs stipresni, nei manote. Vienos ar kitos nedidelės nesėkmės yra tikrai per mažai, kad sustabdytų Jus kelyje į sėkmę.

4. Išreikškit save. Jei nenorite būti garsūs, žinomi ar sėkmingi, kaip kažkas kitas, tai greičiausiai yra tiesiog Jūsų silpnybė, kuri byloja apie tai, kad pasiduodate. Atskleiskite save pasauliui, sau patiems. Jūs galite ir pasieksite to, ko ketinate. Nesėkmę patirsite tik tada, kai pasiduosite.

5. Ar kas nors darė tai anksčiau? Jei kažkas jau sugebėjo tai padaryti anksčiau, tai sugebėsit ir Jūs. Net jei tai sugebėjo tik vienas žmogus pasaulyje, to pakanka įrodymui, kad tai įmanoma, tai svari priežastis kovoti iki galo.

6. Tikėkite svajonėmis. Neišduokite savęs. Gyvenime pasitaiko nemažai žmonių, kurie mums sako, kad trokštame to kas neįmanoma. Saugokite savo svajones nuo tų, kas bando jas griauti.

7. Jūsų šeima ir draugai. Leiskite savo artimiesiems Jus palaikyti, įkvėpti, kad ir toliau galėtumėte atkakliai judėti savosios svajonės link. Artimieji, tai labai vertingas paramos, jėgų ir įkvėpimo šaltinis. Tikrai verta skirti tam laiko, gal būt į daug ką pažvelgti kitaip, daugiau mokytis, daugiau praktikuotis, tačiau tikrai verta tai atlikti – eikite iki galo.

8. Yra žmonių, kurie daug sunkesnėje padėtyje. Tiesiog dabar, yra begalės žmonių, kurie yra gerokai sudėtingesnėje situacijoje ir prastesnėse sąlygose nei Jūs. Gal norėtumėte dabar atsisakyti 5 km kroso? Pagalvokite apie žmones kurie apskritai negali vaikščioti ir su kokiu malonumu jie kasdien nubėgtų šiuos 5 km.

9. Gerinkite pasaulį. Pasiekę visa tai, apie ką svajojote, sėkmę galite panaudoti tam, kad pagerintumėte pasaulį arba tiesiog konkrečių žmonių gyvenimus.

10. Jūs verti laimės. Drauskite bet kam sakyti priešingai. Jūs verti laimės ir sėkmės, kaip ir bet kas kitas šioje žemėje, turite visas tokias pat teises. Saugokite šį supratimą ir kovokite iki visiškos sėkmės.

11. Įkvėpkite kitus. Būkite įkvėpimo šaltiniu kitiems atsisakydami pasiduoti. Kas žino, ką gali pasiekti kiti, vien išvydę tai, kaip Jūs atkakliai kovojote ir pasiekėte savo sėkmės?!..

12. Jūs jau taip arti. Kai jaučiame, kad jėgos išseko ir norisi pasiduoti, tuo metu išties gana dažnai būname labai arti tikslo, šalia naujo milžiniško proveržio. Atminkite, kad bet kurią savo gyvenimo akimirką Jūs visada esate tik per plauką nuo sėkmės.

Įvertinkite!
[Balsavo: 3 Vidurkis: 5]

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.