fbpx

3 didžiausios meilės klaidos
0 (0)

meiles-klaidos

Meilės reikalų ekspertė Shelly Bullard tvirtina, kad egzistuoja trys pagrindinės klaidos, kurias žmonės daro meilės srityje. Kokios jos ir kaip jų išvengti, rašo mindbodygreen.com.

Klaida Nr.1: žmonės nesupranta, kaip funkcionuoja meilė

Pirmoji klaida yra pati didžiausia iš visų. Jeigu ją ištaisysite, jūsų meilės gyvenimas visiškai pasikeis. Jeigu nesuprantate, kas vyksta jūsų santykiuose, kaip galite tikėtis, kad jie gerai klostysis?

Žmonės skiria pernelyg daug energijos ir laiko painiavai meilės srityje. Jie sukasi tuose pačiuose modeliuose vėl ir vėl, aiškiai nesuvokdami, kas vyksta. Visi žinome, nuolatinis sukimasis meilės abejonėse labai išvargina. Tačiau galima išeiti iš šio užburto rato! Aplinkui labai daug žmonių, kurie išbrido iš to, kur dabar braidžiojate jūs. Vienas iš meilės pamatų – mes esame panašūs. Tai reiškia, kad visus mus kankina panašios netektys ir visi patiriame labai panašius džiaugsmus. O kalbant apie meilę ir santykius, mes iš tikrųjų nesame tokie skirtingi, kaip gali atrodyti.

Mokymasis iš žmonių, kurie supranta, kokioje situacijoje dabar esate, yra viena iš save geriau pažinti leidžiančių paslapčių. Suraskite šiuos žmones ir leiskite jiems parodyti kelią.

„Kalbant iš asmeninės patirties, turėjau vadovus ir mokytojus meilės srityje. Be jų niekada nebūčiau pasiekusi to aiškumo ir džiaugsmo santykiuose, kuriais mėgaujuosi dabar“, – tikina Sh. Bullard.

Žinios yra jėga. Pasirūpinkite savo širdies reikalais ir pasiaiškinkite, kaip jie funkcionuoja. Jūsų asmeninis gyvenimas už tai jums padėkos.

Klaida Nr.2: žmonės nežino, kad meilė gyvena juose

Jai pradedate suvokti, kaip funkcionuoja meilė, suprantate, kad ji egzistuoja jumyse.
Dauguma to nesuvokia. Mes laikomės įsitikinimo, kad meilė gyvena kažkur aplinkui – žmonėse, daiktuose, vietose. Mes mąstome: „Kai tai turėsiu, jausiu meilę“. O viskas yra kaip tik priešingai.

Esmė štai kame: meilė nėra kažkur, ji yra jumyse. Kai tai pagaliau suprasite, jausitės sužinoję didžiausią tiesą, o gal net didžiausią meilės paslaptį. Meilės šaltinio susiejimas su savimi visiškai pakeis jūsų patirtis meilėje. Mat jūs suprasite, kad meilė eina iš vidaus į išorę, o ne atvirkščiai. Viskas prasideda nuo jūsų.

Jeigu atsisėsite ir lauksite, kol meilė pasirodys ant slenksčio, tai meilės gali tekti labai labai ilgai. Bet jeigu prisiimsite atsakomybę pirmiausia atrasti meilę savyje, pamatysite, kad meilė gali būti bet kur, kur jūs esate. Suvokus tai, situacija apvirsta aukštyn kojomis.
Įsipareigokite iš vidaus į išorę einančiai meilei ir pamatysite, kad jūsų santykiai visiškai pasikeitė.

Klaida Nr. 3: žmonės nežino, kad meilės dalinimas verčia ją augti

Visi įpratę manyti, kad viską, ką atiduodame, prarandame. Esame linkę projektuoti šią galvoseną visame kame, įskaitant ir meilę. Tačiau meilėje negalioja baigtinių išteklių taisyklės.

Kai meilę nuoširdžiai atiduodame (be motyvo gauti ją atgal), automatiškai ji mums grįžta. Tai mums suvokti ir įsisąmoninti nėra paprasta. Deja, daugelis mūsų gyvena su baime, kad laisvai dalijantis meile galime prarasti arba save, arba mylimą žmogų. Bet tai melas!

Tiesa štai kokia: kiekvieną kartą, kai užveriate savo širdį meilei, jūs ją prarandate. Kiekvieną kartą, kai apsisaugote nuo meilės, jūs ją prarandate. Kiekvieną kartą, neatiduodami meilės, jūs ją prarandate. Dėl šių klaidingų įsitikinimų daugelis mūsų kenkiame savo pačių meilės patirtims!
Šios klaidos spąstai slypi štai kame: jeigu nesuprantate meilės (pirmoji klaida) ir nesuprantate, kad būtent jūs esate jos šaltinis (antroji klaida), tuomet beveik garantuota, kad santykiuose neišvengsite ir šios, trečiosios klaidos. Jeigu giliai neįsisąmoninsite, kad realiai neįmanoma prarasti meilės, labai panašu, kad pradėsite riboti atiduodamą jos kiekį. Kai mes bijome, nustatome ribas – tai būdas kontroliuoti savo aplinką. Tokios mąstysenos būtina atsikratyti.

Tikroji tiesa atrodo taip: kuo daugiau meilės atiduodate, tuo daugiau jos gaunate gyvenime ir jūsų santykiuose. Todėl neslėpkite savo meilės.

Tad tokios tos trys esminės klaidos meilės fronte. Dabar pasinaudokite savo žiniomis ir padarykite tai, kas būtina, kad jūsų patirtis meilėje pasikeistų. Nes kai keičiatės jūs, asmeniniam gyvenimui nelieka nieko kito, tik keistis.

Jeigu mes visi galime pasistengti suprasti meilę, surasti ją savyje ir atiduoti, tai mes galime pakeisti ne tik savo gyvenimus, bet ir pasaulį. Padarykime kiekvienas savo darbo dalį, kad mūsų pačių gyvenime ir viso pasaulio būvyje būtų daugiau meilės.

Šaltinis: delfi.lt

Įvertinkite!
[Balsavo: 0 Vidurkis: 0]

3 Responses

  1. nk parašė:

    visiškai tuščias tekstas, apie nieką. labai gaila laiko, kurį sugaišau skaitydama.

  2. Ginija parašė:

    As jau seniai suprantu kas yra meile , ir manyje jos yra labai daud , tik ( atsiprasau ) neketinu jos dalinti kiekvienam to norinciam , nes taip greitai galima ir prostitute tapti …

  3. Minor parašė:

    Tekstas labai skaitomas.Tikėtasi kažko rimtesnio. Visi savaip supranta meilės prasmę, bet kad ja reikia dalintis tai tikrai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.