6 patarimai, kaip pamilti savo kūną

pamilk-savo-kuna

Negalite pamilti savo kūno? Jums visada atrodo, jog jo yra per daug arba per mažai? Tokios mintys iš dangaus nekrenta – jas gali išprovokuoti sekso trūkumas arba tiesiog nesugebėjimas džiaugtis gyvenimu. Verta pamilti save. Būtina. Štai patarimai, kaip mažais žingsneliais eiti link tikros meilės sau ir savo kūnui.

1. Atsistok prieš veidrodį. Geriausia, kad būtum nuoga. Pabandyk pažiūrėti į savo kūna su meile, ramybe, džiaugsmu. Nukarusi oda pilvo srityje? Na, taip reaguoja tavo kūnas į masės svyravimus. Per daug kilogramų? O kas tau sakė, jog tik lieknos merginos yra seksualios? Gal susapnavai? Tikri žmonės neatrodo taip, kaip tie, kurie yra žurnalo viršeliuose. O dabar taip – pasižiūrėk į savo kūną ir surask ką nors, kas tau atrodo gražiai, kas tau pačiai patinka. Dabar užrašyk ant lapo ir nešiok tai su savimi. Būtinai.

2. Kai maudysiesi vonioje arba tiesiog po dušu – daryk tai švelniai. Geriausia, kad turėtum savo mėgstamą dušo želę arba aliejuką. Be to, po prausimosi naudot kvepiantį kūno kremą, mėgaukis juo.

3. Kiekvieną rytą arba vakarą skirk 20min mankštai. Tai kūnui suteiks tvirtumo, o tavo smegenys gaus laimės hormono.

4. Padovanok sau seksualius, gražius apatinius, kurie privers tave jaustis patogiai ir gražiai.

5. Pasirūpink mityba. Tai nereiškia, jog turi atsisakyti saldumynų arba valgyti viską ir daug (jeigu esi itin liekna), bet tiesiog stenkis, kad tavo organizmas gautų vitaminų. Niekada nekaltink savęs, jeigu suvalgysi per daug šokolado – apskritai nekaltink savęs.

6. Tavo kūnas yra išskirtinis. Nėra tokių pačių, kaip tavo. Vertink tai.

Parengė Sabina Adamovič
Šaltinis: lrytas.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *