fbpx

7 priežastys, kodėl jūs niekada nenuveiksite ko nors stebuklingo savo gyvenime
0 (0)

muzika

Mes dažnai girdime, kad kiekvienas esame unikalus ir individualus, kad galime pasiekti visko, ko panorėsime. Tačiau kiek tame realios tiesos? Visi seniai pavargo nuo Paulo Coelho stiliaus citatų rinkinių, mokančių pozityvumo, kadangi to neužtenka, kad būtumėme motyvuoti, laimingi ir darantys tai, kas mums patinka. Raymmaras Tirado rašo, kad visų pirma reikia išeiti už savo komforto zonos ribų, kadangi patirtis, kurią mes gauname iš realaus gyvenimo, yra daug svarbesnė ir reikšmingesnė nei galite pagalvoti. Kodėl jums gali nepavykti pasiekti ko nors tokio gyvenime? Štai kokiomis priežastimis dalinasi Raymmaras Tirado:

1. Jūs nepakankamai suklydote

Jums taip komfortiška, kad jūs net nesiruošiate nieko keisti savo gyvenime. Lyg ir norėtumėte, tačiau tingite įdėti pastangų. Kalbate apie tai, kad reikėtų išmokti naują kalbą, tačiau nesimokote. Esate linkęs atidėti įvairius darbus arba sakote, kad juos atliksite rytoj. Galbūt netgi nekenčiate savo darbo, tačiau nesate pasirengę ieškoti naujo.

Ir kodėl jūs sėdite sudėję rankas ir nenorite pasistengti, aš išbandau save, klystu, mokausi ko nors naujo. Kai aš pralaimiu, aš mokausi ir keičiu savo gyvenimą taip, kad jis mane visad vestų pirmyn. Tai lyg metalo kalimo procesas – pereinu ugnį ir įgaunu formą. Kardo formą su aštriausiais kraštais, kuris jus sudraskys į gabalus, jeigu nedėsite pastangų.

2. Nerimaujate dėl kitų nuomonės apie jus

Jūs pasiduodate, nes bijote, kad jus pamatys pasaulis tokį, koks esate. Taip galvojate, nes teisiate kitus, todėl manote, kad jie teisia jus. Manote, kad buvimas kitokiu yra gerai tik tada, jeigu esate kitoks kaip ir kiti. Rūpinatės nevertingais dalykais, o ne savo poelgiais, kuriuos įgyvendinote.

Kol jūs leidžiate pinigus naujiems drabužiams, automobiliams, brangiam maistui baruose, aš investuoju į save. Ir kol stengiatės įtikti kitiems, aš darau taip, kad pasaulis įtiktų man. Atmetu bet kokias abejones ir parodau pasauliui tikrą save. Turiu imunitetą jūsų nuomonei ir esu apsuptas savo idėjų. Kol jūs susiliejate su kasdienybe, aš atrandu neįprastus dalykus.

3. Laikote save protingesniu nei esate iš tikrųjų

Iš tikrųjų, jeigu jūs darėte viską, ką ir kiti, pavyzdžiui, mokėtės tą patį, skaitėte tą patį ir visa tai tik tam, kad išlaikytumėte egzaminą, kodėl manote, kad tapote protingesniais? Žinios – tai ne tik tai, ką perskaitote, bet ir tai, kaip jas pritaikote bei kaip gyvenate.

Jeigu reikės, aš išlaikysiu egzaminus. O jūs ar galėsite susidoroti su užduotimis, kurias jums pakiš gyvenimas? Užduotimis, kurios vertinamos ne balais ir procentais, bet vieninteliu pažymiu – išgyvenimu?

4. Jūs neskaitote

Skaitote tik tai, ką reikia skaityti, arba visiškai tam neskiriate dėmesio. Manote, kad istorija nuobodi, o filosofija – kvaila.

Jūs geriau peržiūrėsite televizijos laidas, negu atversite sau ką nors naujo, pažinsite jus supantį pasaulį. Jūs atsisakote pripažinti, kad pasaulio jėga slypi žodžiuose tų, kurie gyveno iki mūsų.

Viskas, ko jums reikia, gali būti atrasta knygose, kurios dabar yra prieinamesnės negu kažkada buvo. Jūs ir šito straipsnio neskaitote. Kadangi tie, kurie tai skaito, greičiausiai ir taip viską žino. Galima nuvesti arklį prie vandens, bet negalime priversti jo gerti.

5. Jūs nesate smalsūs

Jūs priimate informaciją kaip savaime suprantamą ir teisingą, jūs niekada neklausiate: „O gal tai melas?“ Jūs nenorite sužinoti daugiau, atkapstyti esmės, nuo kurios jus stengiasi atitraukti tai, ką transliuoja įvairios medijos. Jūs nemąstote kritiškai.

Ir kol jūs žaidžiate nieko nemokančius žaidimus, aš skaitau knygas, kuriu tinklapius, mokausi. Todėl net į savo argumentus aš žiūrėsiu iš visų pusių ir ieškosiu silpnų vietų, kad žinočiau, kaip jūs galite man pakišti koją. Ir kaip to išvengti.

6. Jūs neužduodate klausimų

Jūs neabejojate autoritetais ir neklausiate patys savęs. Jūs nesuprantate teisingai užduoto klausimo reikšmės, gebėjimo atsakyti už savo nuomonę, ją apginti prieš tuos, kurie su jumis nesutinka. Jūs negalite susidoroti su realybe, kadangi esate pernelyg užsiėmę savimi ir monotonija. Jūs nesidomite kitų elgesiu, tačiau esate susikoncentravę į save. Svarbiausia, ką turite padaryti, – atrinkti klausimus šiam pasauliui. Kalbėjimas, kai pasakote per daug, gali ir bus panaudotas prieš jus.

7. Jūs negalite susidoroti su tiesa

Pripažinkite faktą, kad iš tikrųjų žinote, kad nieko nežinote. Greičiausiai šis straipsnis jus jau erzina, nes suprantate, kad jis, jei neįdėsite pastangų, nepadės atsigriebti už tą laiką, kurį iššvaistėte. Gyvenate pasaulyje, kuriame nesidomite, kas vyksta, esate akli tikrai realybei, kuri yra taip arti jūsų. Ir jums tereikia tiek nedaug, kad iš tiesų pajustumėte tiesos skonį. Sugebėkite pripažinti, kokių žinių jums trūksta, ir pamatysite, kad kelyje į sėkmę trukdėte tik patys sau.

Parengė Ji24.lt
Foto: Lukas Budimaier

Įvertinkite!
[Balsavo: 0 Vidurkis: 0]

6 Responses

 1. G parašė:

  Uzerzino. Geras straipsnis.

 2. Nu parašė:

  Naa, gal tiesa tokia.. Esame nevienodi ir taip bus. Vieni tiesiog buna, kiti lenktyniauja, o treti bando savo galimybes. Visu be isimties buties prasme prisideti prie kaitos nuolatines. Nesi autoriau geresnis uz bomza siuo atzvilgiu. Nu jei butis tenkina, aplinka tinka vadinasi daug pasiekta nu kur daugiau.. Kai kazko imiesi suzinai ismoksti.. tiesiog idomiau taip, linksmiau.
  O koks sio straipsnio tikslas a?

  • Tiesiog geras žmogus parašė:

   Gerai pasakyta

  • Alex parašė:

   Sutinku, visi esame skirtingi :) bet ant autoriaus nėra ko pykti :) jis paraše straipsi tokiems kurie gyvenime butent užsimerke vaikšto . Pasirodei labai kvailas šiuo atveju .

 3. as parašė:

  o aš mąstau kritiškai- kapstau giliai ir iš įvairių pusių, todėl daugelis manęs nemėgsta, ir net užgaulioja. Jiems nepatinka, kai pateikiu kontrargumentų ar uždavinėju klausimus… Ir netikiu šimtaprocentine tiesa, taip pat ir \”tikra realybe\”, nes ji kiekvienam kitokia…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.