fbpx

Jaučiu didžiulę tuštumą ir beprasmybę, kad negyvenu kaip mano bendraamžiai
0 (0)

5 Responses

 1. Onutė parašė:

  Mano to paties amžiaus dukra lygiai tokius pat jausmus išgyvena, tikėkimės ateityje bus viskas gerai ;)

 2. Olivija parašė:

  Kaip aš Tave suprantu… Man 24 metai, o jaučiuosi labai panašiai. Ačiū psichologei, mažumėlę padėjo ir man. O autorei siūlau susirasti patinkantį hobį, ieškoti savęs įvairiuose būreliuose, užsiėmimuose ir nepastebėsi, kaip plėsis akiratis, atsiras draugų, o tuo pačiu gal ir mylimas žmogus? Tau tik 18 metų, tai dar tikrai per anksti, kad kaip tu sakai, jau būtum susikūrus normalų gyvenimą. Mėgaukis tuo, kad esi jauna, laisva, atvira naujovėm, galimybėm. Tavęs niekas neriboja. O jei nedrąsu – eik su draugėm į būrelius ar kitur. Pati žadu eiti sportuoti, bet vis delsiu… Jei norėtumei – parašyk. Gelbėsimės kartu nuo niūrių minčių :)

 3. Kristina parašė:

  Man tuoj sueis 26, bet jaučiuosi panašiai, tik tiek, kad vaikiną turiu, kaip ir nieko netrūksta. Bet to pasitikėjimo, gebėjimo bendrauti su svetimais žmonėmis labai trūksta. O pastaruosius metus, ko netrūksta, tai savęs lyginimo su kitais ir analizavimo, koks kitų gyvenimas, o koks mano. Prie to nepasitikėjimo prisideda ir išvaizda – nemėgstu daug kosmetikos ir pan, lyginu save su visokiom gražuolėm. Anksčiau taip nebuvo, tikrai pasitikėjau savimi, o dabar visiškai esu save numenkinus, darbinėje veikloje lyginuosi su kitais, kad nesu tokia gera kaip kiti ir pan… Kažkaip visai į dugną krentu, visose smulkmenose numenkinau save – tai nesilaikau sveikos gyvensenos, tai nesportuoju, tai nepakankamai puošiuosi, tai nesidažau, tai figūra nebetinka, tai nieko nepasiekiau. Tačiau bandysiu kilti iš pelenų, nes visai užsinuodijau gyvenimą, o neigiamos mintys gerovės neatneš.

 4. Eglė parašė:

  Man labai patiko – „o bežiūrėdama į kitus tik gaiši laiką, kurį galėtum skirti sau.” Labai teisingi žodžiai, kuriuos reikėtų man įsisavinti. Man 25 metai, bet išgyvenu labai panašias emocijas. Tikiuosi, skirdama daugiau laiko sau, nugalėsiu tą bereikšmį analizavimą, lyginimą su kitais, pavydą ir kitas neigiamas emocijas. Būtent jos ir sukuria tuos realybės neatitinkančius standartus. Ačiū šio puslapio kūrėjams, kurie suteikia vilti, kad pakeitus mąstymą, galima pagerinti gyvenimo kokybę. Šitie straipsniai ir komentarai lyg ir senai žinoma tiesa, bet labai greit pamirštama šiame greit besisukančiame pasaulyje.

 5. Rusnė parašė:

  Labai atsargiai su pasakymu „Pabandyk įsivaizduoti, prie kurio žmogaus pati prieitum vakarėlyje, prie linksmo, įdomaus, spinduliuojančio gerą nuotaiką ar prie tyliai kamputyje tūnančio?” – tikrai nereikia pulti iš savęs daryti super aktyvų bendraujantį žmogų (t.y. nereikia siekti visiškai 100 persikeisti). Dabartiniais laikais labai išaukštinami ekstravertai, o intravertai numenkinami – norėčiau pabrėžti, kad taip nėra, tiek tie tiek tie yra žmonės su savom stirpybėmis ir silpnybėmis. Sėdėti tyliai kamputyje nėra blogai (jeigu tame kamputyje pats gerai jautiesi).
  Vietoje smarkios priešpriešos – spinduliuoti gerą nuotaiką, aktyviai bendrauti – siūlyčiau paprastesnį (ir manau lengviau įgyvendinimą) žingsnį: pasitraukti iš kampučio ir prisijungti prie žmonių, kurie kalba tau įdomia tema (nereikia net daug kalbėti, tiesiog būti šalia, linktelti galva, kai sutinki). Tai būtų pirmas žingsnis, vėliau, natūraliai susiklostys, kad be galvos linktelėjimo gali pasakyti savo nuomonę (sakinį ar kitą), tačiau niekada nereikia bandyti „išplėšti” iš savęs tai kas tau svetima. Taigi, nereikia bandyti atsidurti vakarėlio dėmesio centre, tereikia žengti mažą žingsnelį arčiau kitų.

  Pradėti kalbą ar atkreipti dėmesį kartais tikrai sunku, tačiau yra ir kitas būdas – kaip minėjau: prieti prie žmonių kurie jau kalbasi (arba kaip buvo išsakyta ieškoti bendravimo per hobius ir kt.). Bet ką aš noriu pabrėžti: tam, kad bendrautum su nepažįstamais – nebūtina pradėti kalbos, nebūtina vesti pokalbio, užtenka pradžioje jame sudavauti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.