Atidumas

3 Responses

 1. Diana parašė:

  Aš perskaičius teksta galėjau pasakyti kiek kartu buvo sustojas autobusas :)

 2. virginija parašė:

  ..na,as negalejau pasakyti,akcentavau visai ka kita,net zmoniu neskaiciavau..esu melancholine romantike..DDD..atidumas-atverstas dar vienas naujas puslapis mano”pazinimo” knygoje,,,daugiau koncentruodavausi i demesi…gera..rasti peno protui ir dziaugsmo sielai,kad.”.neapsamanoji ”savyje…ACIU~:)

 3. Laura parašė:

  Nebuvo užduotyje nurodyta, kad skaitykite tekstą ir stenkitės pastebėti kuo daugiau detalių ir viską atsiminti ir kad tekstą galima skaityti tik vieną kartą. Taigi aš ramiai, be jokių didelių pastangų skaičiau tekstą tol, kol išvydau klausimą. Viskas, pasirodo, yra paprasta. Ir nereikia nieko apsunkinti. Jeigu būtų užduotis „kuo greičiau surasti adatą šieno kupetoje” ur nebūtų nieko paminėta nei apie patį šieną, nei apie priemones, ką darytumėt? Imtumėt šiaudą po vieną, ar tiesiog padegtumėt šieno kupetą ir prabrauktumėt virš pelenų magnetą?

  Nreikia ieškoti sunkiausių kelių… ;) Ir visada tiksliai išsiaiškinkite, kas yra prašoma, o ne prisigalvokite „standartinių” reikalvimų, nes ne kiekvieną kartą jie yra.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *