Esu be proto pasiklydusi gyvenime ir nežinau ką daryti

8 Responses

 1. Paulius parašė:

  Sveika, as suprantu kaip Tau sunku, nes mano situacija panasi kaip ir Tavo.. tik aborto nepatyriau as.. po biski baigiu islipti is skolu, nes dirbau uzsienyje, bet ilgai neistveriau 4men. Bandziau is cia isnykti, bet nepavyko. Gulejau ilgai lovoje ir sunkioje depresijoje.. vienu zodziu suprantu Tavo situacija, nes ji panasi kaip ir mano dabar.. siulyciau kreiptis Tau pirmiausia i specialistus pagalbos..

 2. Vaida parašė:

  Sveika, nori pagalbos? Patariu susirask veikliųjų žmonių bendrijos(VŽB) narį Algimanta Bartku, Arūna Girtavičiu per facebook.com jie dvasiškai tau gali padėti. Aš pati važinėju į susitikimus Klaipėdoje, Šiauliuose, Šilutėje. Jei nori gali man parašyti per Facebook.com mano slapyvardis Panelė Ė Tu Diav 😉 daugiau papasakosiu apie save, o tu apie save 😇

 3. Simona parašė:

  Labai rekomenduoju paskaityti šią knygą apie savivertę ir motyvaciją. Man labai padėjo! Ir nepamiršk – visada yra viltis!

  http://www.motivationalmagic.com/library/ebooks/confidence/Dr%20Robert%20Anthony%20-%20The%20Ultimate%20Secrets%20of%20Total%20Self-Confidence.pdf

 4. Martina parašė:

  Labai norisi palaikyti merginą, parašiusią laišką… Sunku net suvokti, kiek sunkių dalykų yra patyrusi, ir dar tokia jauna… Bet tikrai šiame gyvenime yra naujų vilčių ir galimybių, kaip toj dainoj „po nakties diena”. Linkiu stiprybės, tikrai tikiu, kad atsiras naujų vilčių ir galimybių įsikabinti į gyvenimą :). Palaikau, apkabinu.

 5. Daiva parašė:

  Sveika, labai pažystama man tavo situacoja. Pati savaitėm lovoje išgulėjau, nieko nenorėjau nei valgyti, nei su kuo bendrauti o apie mirtį galvodavau labai dažnai. Dabar kolkas man gerai tik pati nežinau ar ilgai. Bet galiu pasakyti tik vieną tu dar jauna ir viską tavo gyvenime gali pasikeisti. O jei nori tiesiog su kuo nors pabendrauti, kad tave išklausytų ar tau patartų gali man parašyti 862116127, elektroninio pašto adresas: Daiva131313@gmail.com
  Jei neparašysi tai aš tau linkiu gyvenime surasti savo vietą ir rasti vidinį nusiraminimą 😊

 6. Anonimas parašė:

  Patariu atlikti nors menkiausia veiksma, net ir parasyti si laiska reikejo jegu, saunuole! Jei vengi zmoniu ar specialistu pagalbos, pabandyk skaityti, yra nuostabiu knygu, pasidomek biblioterapija, nespausk saves, ieskodama pagalbos, idek laseli savo pastangu, viskas Tavo rankose. Tikrai yra sviesesnis rytojus, patikek,as ten buvau. Mes su tavimi.

 7. Arturas parašė:

  Ne visos mūsų zmoniu viltys išsipildo, tačiau vistiek mes turim turėti vilties!Linkiu merginai mažiau galvoti apie praeitį ir daugiau koncentruotis į dabarti:-)

 8. Indrė parašė:

  Kokia pažįstama situacija…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *