Intensyvi gyvenimo pokyčių grupė su James Burgess 

James-Burgess
Rugsėjo 28 d. šeštadienį, Vilniuje, 10-20 val.

10 intensyvių valandų, kurios gali pakeisti jūsų gyvenimą.

Gyvenate tūkstančius dienų ir šimtus tūkstančių valandų, tačiau, ar susimąstėte, kurios iš jų yra tos dienos ir tos valandos, kurios iš tiesų pakeičia visą likusį jūsų gyvenimą?
Ir kiek jų gyvenate iš tikrųjų?

 „Aš esu chirurgo peilis, ne ligoninės slaugė“ – James Burgess.

Šio mokytojo stilius yra  provokuojantis, tiesmukiškas, orientuotas į tiesą, kurią visuomet byloja kūno kalba, ne visada – liežuvis. Dirbti su juo – tai kartais ne visai patogus, tačiau išlaisvinantis ir perkeičiantis patyrimas.

Norintys dalyvauti grupėje turėtų būti pribrendę pokyčiams ir nusiteikę intensyviam emociniam darbui. Tam reikėtų atsinešti labai konkrečias ir aktualias savo gyvenimo problemas ir situacijas.

Darbas grupėje visada būna ypatingas, unikalus.
Kito žmogaus situacijos pamatymas iš šono padeda pačiam pamatyti save ir savo gyvenimą iš kitos perspektyvos, suteikia naujų asmeninių įžvalgų. Grupėje išgyvenamas susitelkimas į dabarties akimirką padeda atskleisti gyvenimo situacijas ir pamatyti jas „čia ir dabar“ besimezgančiame santykyje. O iš kitų grupės dalyvių gaunamas kokybiškas dėmesys tampa gydančiu veiksmu.

Jau 30 metų įvairiose pasaulio šalyse grupes vedantis James Burgess yra sunkiai vienu sakiniu nusakomas žmogus, savyje talpinantis neretai kebliai suderinamus verslininko ir mistiko bruožus:

  • Sėkmingas buhalteris, įmonių vadovas ir verslo konsultantas, provokatyvus NLP praktikas ir asmeninio tobulėjimo koučeris, tarptautinės gyvenimo pokyčių sistemos „7 Words“ kūrėjas, konsultuojantis tiek asmeniniais, tiek verslo klausimais.
  • Trečią dešimtį metų gyvuojančių Unicorn Camps stovyklų įkūrėjas, Pasaulinės taikos šokių (DUP) vedėjas, rašytojas, astrologas, sukūręs transformuojantį astro-dramos metodą, dvasinius atsiskyrimus vedantis sufizmo mokytojas.

Kokybės garantija: jei nebūsite patenkintas seminaru, 100% grąžinsime jūsų pinigus.
Renginio data: rugsėjo 28 d., šeštadienis, 10 – 20 val. Numatoma kavos pertraukėlė ir pietų pertrauka.
Kaina: 250 Lt dalyviui; sumokantiems iki rugsėjo 15 d. – 200 Lt
Ribotas vietų skaičius: maksimali grupė – 8 dalyviai.
Grupė vyks anglų kalba, pageidaujant – su vertimu į lietuvių kalbą.
Pasitikrinkite, ar dar yra vietų grupėje: giedrius@slaminskas.lt arba 8 698 40575

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *