fbpx

Išbandymai tik sustiprina žmogų
0 (0)

9 Responses

 1. Ginija parašė:

  Kvailesnio psichologo komentaro nesu skaiciusi .

 2. Inga parašė:

  Labai paskatinantis ir ‘padedantis’ psichologo komentaras..

 3. Anonimas parašė:

  Na tikrai jau… linkėčiau psichologei kitą kartą geriau įsigilinti į žmogaus problemą ir pagalvoti ką būtų galima patarti, kaip pamotyvuoti, kaip paskatinti. O dabar… žodžių daug, prasmės juose menkai.

 4. Vaidas parašė:

  Psichologo komentaro tik du paskutiniai sakiniai prasmingi… Komentare ne patarimai aprasyti, o atpasakota zmogaus laiskas… :D

 5. psichologe parašė:

  perpasakojo straipsni is kito galo ir tiek.

 6. Būsima psichologė parašė:

  Ieškok žmogaus, kuris būtų pasiruošęs KARTU kurti ateitį – tiek draugystės prasme, tiek materialine. Galima pradėti ir beveik nuo nulio visom prasmėm, bet sąžingai ir visada kartu kaip komanda.
  Niekada nesivadovauk nuostata „ką žmonės pasakys” arba „kaip aš atrodysiu kitiems”.
  Nieko tokio, jei pakeitei ir dar pakeisi darbą. Kai praeis negandos ir pats darbas įgaus kitokią prasmę. Sunku dirbti, kai nesupranti dėl ko tai darai.
  Galbūt kažką (ne)sąmoningai ignoruoji, nenori pripažinti kaip didžiausios dovanos gyvenime, nes netiki, kad tai gali būti tavo kelias. Taip būna. Tiesiog reikia išmokti skaityti laiko ženklus. Pasaulyje daug bailių ir tik vienas kitas drąsus. Jei ir tu būsi drąsi, pamažu atpažinsi savo tikrąjį Aš, atpažinsi tikruosius lobius kituose.
  Come on, baby!

 7. sandra parašė:

  Kai rodos jog viskas slysta is ranku, gyvenimas griuna, geriausia isiklausyti I vidini „as” praleisti daug laiko vienumoje isigilinti I savo mintis ir jausmus kad ir kokie kartais negatyvus jie buna, nebegti nuo ju bet isstudijuoti kodelyra butent taip. Is savo patirties sakau kad reikia permastyti viska kas nutike gyvenime teigiamo ir neigiamo uzsibrezti tikslus kuriuos norisi pasiekti ir nors buna sunkiu momentu, eiti tikslu igyvendinimo link ir zinoma nekelti sau per dideliu reikalavimu, skirti viskam laiko . Kai man buna sunkiu dienu kai rodos norisi pabegti kur nors I negyvenamaja sala nuo visko pasislepti tiesiog giliai ikvepiu ir pasakau sau kad tai dar vienas isbandymas siustas man kuri turi islaikyti ir negaliu pasiduoti o kai paklausiu Del ko turiu eiti pirmyn? Atsakymas visada buna toks pat: Del saves!
  Galva aukstyn ir pirmyn per gyvenima, jei neiseina dabat0r taip, griuk I lova su kakavos puodeliu paziurek gyvenimiska, ikvepianti filma ir po poros valandu gyvenimas vel teiks malonuma :)

 8. Agnė parašė:

  Man šiame laiške pasirodė svarbus vienas dalykas: autorė tarsi atiduoda kitiems žmonėms nuspręsti, ar ji yra vertinga. Vaikinas privertė susimąstyti, kad ji nėra ideali, po to dar darbe lyg irgi parodė, kad ji nėra ideali… Ir panašu, kad tai lyg nuspalvina viską, visas sritis, ir autorė daro tokią prielaidą – „aš nesu ideali, aš nesu pakankamai verta”. Einu aš link klausimo, kodėl tai, ko tu nori siekti ir kokia yra tavo vertė, priklauso nuo kitų patvirtinimo?
  Aš aišku suprantu, liūdna ir skaudu yra, kai palieka mylimas žmogus arba kai pastangos būna neįvertintos. Bet gal požiūris į šią situaciją yra gan vienprasmiškas? Ar tikrai draugas paliko dėl to, kad tu nesi ideali? O gal priežastis nėra susijusi su tavimi išvis, gal jis pats turi asmeninių sunkumų, susijusių su santykiais ar pan? O antru atveju, nors būtent tai įmonei netiko tavo darbo stilius ar dar kažkas, bet tai tiek ir tereiškia, tai tik maža dalelė to, kas iš tikrųjų tu esi.
  Gal pavyktų į situaciją pažvelgti kitu kampu? Nors ir skaudu dėl iširusių santykių, bet dabar turi daugiau laisvo laiko, gali jį skirti sau. Kaip jį panaudosi? Vietoj tavęs ieško kito darbuotojo, tad vėlgi gali pagalvoti, ko tu nori ir pasukti gal net kita linkme. Gal norisi išbandyti save kitokio pobūdžio darbe? Gal gali sužinoti, kas būtent netiko šitiems darbdaviams ir kurioje vietoje, jų nuomone, tau dar reikėtų patobulėti…ir tai panaudoti ieškant naujo darbo? Nors ir sakai, kad nei santykiai, nei profesinė sritis nesiklosto, tai kaip tu gali kažko norėt ir siekti? Bet ar tikrai nesiklostymas yra kliūtis, o gal kaip tik puiki terpė geriau išsiaiškinti, ko tu gali norėti ir ko siekti!
  Sėkmės ir stiprybės tau :)

 9. Psichologė Ugnė parašė:

  Žmogui, kuris skaito šį laišką nuomonės apie psichologo atsakymą naudos jokios neduoda. Jei atrodo, kad kažko trūksta atsakyme, tai papildykit savo patirtimi. Be to, kartais supratingumas ir atjauta padeda labiau nei patarinėjimai.
  O laiško autorei norėčiau pasakyti, kad gyvenime būna tokių tarpsnių, kai atrodo viskas, pasaulio pabaiga, bet deja, niekas negali išrašyti recepto padėsiančio tai pašalinti. Reikia tiesiog būti stipriam ir tą įveikti. Žinoma tai nereiškia, kad reikia likti vienam. Visada gali atsiremti į artimuosius, jie visuomet palaiko. O jei ne jie, gali kreiptis į psichologą.

  Stiprybės tau!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.