fbpx

Kai lieku pas vaikiną namie, visą naktį vartaus ir jokio miego
0 (0)

Klausimas: Sveiki, Bedrauju su vaikinu 2 mėn. Kai lieku pas jį ir einame miegoti, atsigulus į lovą, nors ir jausdamasi pavargus, negaliu niekaip užmigti. Visą naktį vartaus ir jokio miego. Kartais pavyksta užsnūsti tik paryčiais keletui valandų. Taip atsitinka ne tik su juo, bet ir su prieš jį buvusiais vaikinais. Kai miegu viena, miego nusiskundimų neturiu. Kaip spręsti šią problemą? Dėkui.

Komentuoja psichologė Ieva Nedzveckaitė:

Miegoti drauge, tai ne miegoti vienam. Tenka derintis prie šalia miegančio, ir, kartais, tai gali sukelti sunkumų. Svarstant paprastai, užmigti gali trukdyti: garsus partnerio alsavimas, knarkimas, partnerio vartymasis, muistymasis miegant, nepatogi miegojimo poza taip pat, gali būti, viena priežasčių dėl ko sunku užmigti drauge. Atmosfera miegamajame: per šalta, per karšta, per maža antklodė, nepatogi lova, triukšmas už miegamojo lango.

Visgi jeigu aplinka maloni, lova patogi, partneris neknarkia ir nesimuisto, ir tau atrodo, kad viskas gerai, bet užmigti vistiek nesiseka, vertėtų pagalvoti apie tai, kas tave neramina, dėl ko negali atsipalaiduoti ir užmigti? Paklausk savęs ko trūksta, kaip norėtum jaustis, kad gakėtum atsipalaiduoti ir užmigti?

Miegas yra ta būsena, kai esame labiausiai pažeidžiami, jeigu nesijaučiame saugūs esamoje aplinkoje, nesąmoningai galime stengtis išlikti budrūs, net jei atrodo, kad ir stengiamės užmigti. Tad vertėtų savęs paklausti, ar pasitiki savo partneriu, ar jautiesi šalia jo saugi?

Atkreipk dėmesį į visus šiuos dalykus ir, radusi priežastį, pabandyk aptikti sau tinkamiausią sprendimą. Pavyzdžiui, jeigu priežastis aplinkoje, ką galėtum padaryti, kad ji tau būtų jaukesnė, malonesnė? Jeigu neužtenka erdvės, gal yra galimybė įsigyti didesnę lovą. O jei tai vidinis nerimas, nesaugumas, nepasitikėjimas draugu, gal padėtų atviras pokalbis su partneriu…

Sėkmės!
Psichologė Ieva Nedzveckaitė
Iliustracija: pexels.com

Įvertinkite!
[Balsavo: 0 Vidurkis: 0]
Dalintis:

You may also like...

7 Responses

 1. Lius parašė:

  O gal mergaitė tiesiog nėra pavargusi, ir vaikinas visai gražus… :D

 2. to majus parašė:

  salia zmogaus reikia priprasti miegoti.

 3. Vyt parašė:

  Išmėgink miegojimą po atskira antklode. Per septynerius metus nei aš, nei mano draugė taip ir nepripratome miegoti po bendru apklotu – totalus diskomfortas:) O gal tiesiog per greitai atsiduri pas vaikinus lovoj, už tai ir nesijauti ramiai?

 4. Taippp parašė:

  Tas pats būdavo ir man. Vis galvojau, kad nuo tokių bemiegių naktų nuprotėsiu…

 5. what parašė:

  Bendrauji su vaikinu du mėnesius ir jau miegi pas jį..

 6. 88 parašė:

  įkaldavau migdomųjų. nėr nieko geriau negu gyventi žmogui vienam

 7. Audrius parašė:

  Yra pasaka apie miegancia grazuole, cia tas pats ir su neuzmiegancia grazuole.sprendimas…tik karstas princo bucinys ir pasaka baigta.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.