Kasdieniai įpročiai darbe, kurių reikėtų atsikratyti

Jeigu jūs kasdien kuriate privalomų padaryti darbų sąrašą, turbūt džiaugiatės, puikiais savo rezultatais. Verslo naujienų portalas businessinsider.com pataria taip pat darytis sąrašą, kuriame būtų nurodyti dalykai, kurių nereikėtų daryti.

1. Tikrinti mobilųjį telefoną kai bendraujate su kitu žmogumi

Kad ir kaip keista bebūtų, bet tai yra dažna klaida. Jūs nukreipiate savo dėmesį į telefoną, o ne į asmenį, su kuriuo bendraujate tuo metu, taip jūs parodote nepagarbą kalbančiajam. Būkite mandagus.

2. Susitikimo metu daryti kelis darbus

Lengviausias būdas tapti lyderiaujačiu žmogumi konferencijos metu – sutelkti visą dėmesį tam. Pabandykite ir nustebsite, kiek daug galite padaryt per susitikimą.

3. Mąstyti apie žmones, kurie nedaro jums jokios įtakos ir neteikia reikšmės

Skirkite savo laiką tik patiems artimiausiems draugams, šeimai ir bendradarbiams. Tiems žmonėms, kurie yra arčiausiai jūsų ir jums artimiausi.

4. Nesutelkti dėmesio

Jums nereikėtų tikrinti el. pašto ar socialinių tinklų kiekvieną minutę. Sutelkite dėmesį į tai, ką darote. Kas minutę pypsintis telefonas tikrai gali palaukti.

5. Leisti praeičiai nulemti ateitį

Praeityje padarytos klaidos yra vertingos, pasimokykite iš jų, bet daugiau nesigraužkite. Kai ateityje susidursite su problemomis – mokykitės iš savo klaidų ir jų nebekartokite. Įgyta patirtis padeda tobulėti.

6. Laukti, kol jums pasiseks

Nustokite laukti. Nebijokite rizikuoti. Jūs turite mažiau ką prarasti, negu įsivaizduojate.

7. Kalbėti kažkam už nugaros

Apkalbinėjimas visais atvejais gerų rezultatų neatneša. Jeigu kartais susiduriate su problemomis, gal geriau pagalvokite, kad geriau pakalbėti apie problemą su tuo pačiu žmogumi, o ne jam už nugaros? Jeigu ne, tuomet ir nekalbėkite apie jį.

Geriau išnaudoti savo brangų laiką produktyviems pokalbiams.

8. Sakyti „taip“, kada iš tiesų turite omenyje „ne“

Atsakyti „ne“ bendradarbių prašymams yra iš tiesų sudėtinga. Tačiau sakyti „ne“ nėra taip blogai, kaip jums gali atrodyti iš pirmo žvilgsnio.

Dauguma kolegų jus tikrai supras. Naujienų portalas pastebi, kad atsisakydamas kažką padaryti, jūs jausitės blogai labai trumpą laiko tarpą, o atsakius teigiamai bloga savijauta jus lydės tikrai ilgesnį laiką.
[]
Parengė: ekonomika.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *