KONSULTAVIMO PRADŽIAMOKSLIS: PRAKTINIAI PSICHOLOGINIO KONSULTAVIMO MOKYMAI

psichologine-konsultacija

Mokymai skirti socialinių mokslų studentams ir pradedantiems specialistams (psichologams, socialiniams darbuotojams, socialiniams pedagogams, pedagogams ir kt).

Mokymų tikslas – įgyti psichologinio konsultavimo įgūdžius.
Mokymus sudaro 7 temos:

  • Kontakto su klientu (pora/šeima/vaiku) užmezgimas ir išlaikymas;
  • Konsultacijos eiga, kritiniai momentai, tyla, svarbūs klausimai ir kt.;
  • Šeimų, porų konsultavimas;
  • Vaikų ir paauglių konsultavimas;
  • Neurolingvistinio programavimo technikų taikymas konsultuojant;
  • Darbas su nerimo sutrikimais;
  • Darbas su depresija, kaltės jausmu, potrauminio streso sindromu.

Mokymuose gausite ne tik teorinių žinių, bet ir:

1. praktinių patarimų, kaip elgtis tam tikrose konsultavimo situacijose;
2. pradinių algoritmų, kaip vesti konsultaciją;
3. išmoksite kaip valdyti save, savo jaudulį, pasimetimą ir sudaryti kompetentingo specialisto įvaizdį;
4. rekomenduojamų knygų, video sąrašą;
5. „pažaisite konsultacijas“ – įgūdžių formavimui.

Mokymus veda: psichologės, kognityvinės elgesio terapijos specialistės Gintarė Jurkevičienė ir Vitalija Mikutaitienė, sertifikuota neurolingvistinio programavimo praktikė Asta Budvytienė.
Po mokymų įteikiami 30 ak. val. pažymėjimai.
Mokymai vyks Kaune, Raguvos g. 7.
Data: 2016 lapkričio 17-18 dienos.
Laikas: nuo 9 iki 18 valandos.
Kaina: 98 eurai. Į kainą įskaičiuoti mokymai, mokomoji medžiaga ir dvi kavos pertraukos.
Informacija ir registracija telefonu 8 601 14262 arba rašykite el. paštu.: mpkcentras@gmail.com
Daugiau informacijos: psichologijoscentras.lt

4 Responses

  1. mokytoja parašė:

    Esu pedagogė, dirbu gimnazijoje, dėstau istoriją. Mano dukra studijuoja psichologiją, tad šis skelbimas labai nustebino: ar tikrai šie mokymai tinka ir man, ar tikrai po dviejų dienų mokymų galėsiu konsultuoti šeimas, poras, vaikus, gydyti depresiją ir nerimo sutrikimus? O gal tiesiog pamynę bet kokį moralumą žmonės bando užsidirbti iš tokių plataus profilio – visiems ir niekam konkrečiai-seminarų? Nes kitaip kam gi reikėtų psichologijos magistro ir dar ilgų brangių podiplominių studijų norint konsultuoti pacientus?
    Mąstau – gal reikės susirasti kokius nors 2 dienų odontologijos kursus ir tokioms seminarų vedėjoms paisiūlyčiau už dyką dantis sutaisyti.

    • Asta B. parašė:

      Žinoma, kad 2 dienų tapti konsultantu nepakanka! Jei, p. Mokytoja, atidžiau skaitysite, pamatysite, kad šie mokymai skirti specialistams – esamiems arba greitai būsiantiems. Tiesiog mūsų patirtis rodo, kad po universitetų jauniems specialistams labai labai trūksta praktinių technikų ir įgūdžių, o darbdaviai iš jų nori konkrečių darbų ir rezultatų (kai Jūsų dukra baigs studijas ir pradės dirbti, tikrai tą patį pasakys). Todėl jiems ir siūlome šiuos kursus, dalinamės savo praktika ir patirtimi.
      Pačios po universitetų praėjome daugybę mokymų, seminarų, podiplominių studijų ir ne kartą savęs klausėme: „na, kodėl šito nemokina universitetuose?!” Taip ir gimė šie kursai.
      Ne specialistai į juos jei ir ateina, tai ne dėl galimybės konsultuoti, bet praplėsti savo žinių bei gebėjimų arsenalą.
      Na, o odontologų 2 dienų kursus galite pabandyti susirasti ar pati suorganizuoti, bus įdomu :D

  2. mokytoja parašė:

    Vienas iš svarbiausių priesakų medikams – NEPAKENK. Nežinau, kaip yra psichologams, bet ar tikrai nieko tokio, jei po šio seminaro sumanysiu ką nors konsultuoti (juk rašote, kad įgysiu konsultavimo įgūdžių), pavyzdžiui, sergančius depresija ar panikomis? Labai domina šis seminaras, bet kažkas neleidžia tikėti tokiais pažadais, kažkas trikdo – gal nematau prisiimant atsakomybės.

  3. Asta B. parašė:

    Na, jei užsimanysite ir imsitės, tai… na, mes nepersekiojame baigusiųjų mūsų kursus ir netikriname. Taip pat ateinančiųjų nereikalaujame pristatyti psichiatro pažymų. Panašių norų gali kilti ir perskaičius psichologinę ar medicininę knygą. Tai nejaugi leidėjas ar autorius turi daryti skaitytojų atranką?
    Mano patarimas ir prašymas: JEI ABEJOJATE DĖL KURSŲ, BŪKIT GERA IR IŠMINTINGA- NESIREGISTRUOKIT IR NEDALYVAUKIT! Mūsų tikslas – geriau dalyvių mažiau, bet žinantys ko nori ir motyvuoti. Ateinantys mokytis, o ne trukdyti grupes darbą ir gerą atmosferą.
    Gal tada geriau leiskite sudalyvauti savo dukrai? Ji, kaip minėjote, būsima psichologė? Bet tik tuo atveju, jei ji pati to nori ir mato juose galimybių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *