Man jau 41 metai, masturbuojuosi 3-4 kartus per dieną
0 (0)

Rašau Jums, tikėdamasis, kad padėsite man susigaudyti esamoje padėtyje, nes jaučiu, kad viskas teka pasroviui ir aš pats nelabai sugebėsiu susitvarkyti. Man jau 41 m. ir labai seniai masturbuojuosi. Šis užsiėmimas man atrodė visiškai nekaltas ir visai mielais. Tačiau paskutiniais metais pastebėjau, kad masturbavimosi dažnumas labai suintensyvėjo. Tai darau 3-4 kartus per dieną ir visada randu tam galimybę, t.y. viešasis tualetas, automobilis ir t.t. Taip pat pastebėjau, kad mano erotinės fantazijos labai išsiplėtė. Vis dažniau pafantazuoju apie santykius su vyrais, poromis ar grupinį seksą. Vis dažniau man kyla mintys BDSM tema. Baisiausia, kad po tokių fantazijų vis kyla noras tai išbandyti realiame gyvenime. Save raminu, kad viską reikia išbandyti ir tik pabandžius sužinosi, kas tau patinka ir kas ne. Tokių minčių vedamas jau pabandžiau seksą su vyru bei pora. Man tai patiko ir vis dažniau pagalvoju apie tokių „užsiėmimų” tąsą. Žaisdamas su savimi „viešose” vietose, pastebėjau, kad man vis dažniau kyla slaptas noras, kad kas nors mane visai nekaltai pastebėtų. Jaučiu, kad masturbavimasis ir mano fantazijos veda prie kitų dalykų, nuo kurių darosi vis sunkiau susilaikyti.

  • Ar santykiai su vyrais netaps malonesni už santykius su moterimis?
  • Ar eksihicionizmas netaps svarbiausiu, malonumą teikiančiu užsiėmimu?
  • O gal tapsiu priklausomu nuo BDSM’o bei valdovių?

Keletą kartų kilo noras ieškoti bendraminčių, su kuriais būtų galima šias temas vystyti bei džiaugtis fantazijų teikimais privalumais. O gal tai jau iškrypimas, kurį reikia gydyti? Būčiau dėkingas už Jūsų pastabas bei komentarus į mano problemą. Norėčiau suprasti, kur mane tai veda ir ko tikėtis ateityje.Iš anksto dėkoju.
Amūras (vardas pakeistas)

Komentuoja psichologė Ieva Nedzveckaitė

Sveikas, Amūrai.

Džiaugiuosi, kad kreipeisi, norėdamas geriau suprasti save, ir esamą situaciją. Jei teisingai supratau iš tavo laiško, tave neramina tai, kad vis dažniau kyla erotinės fantazijos, kurioms tampa vis sunkiau atsispirti, ir norisi jas įgyvendinti realybėje. Taip pat jautiesi nebekontroliuojantis savo įpročių ir norų. Mintimis, kad gyvenime reikia išbandyti viską, tarsi, save ramini, ir duodi pateisinamą pagrindą savo fantazijoms būti įgyvendintoms.

Galiu įsivaizduoti, kad besikeičiančios ir vis aštresnės fantazijos, bei gerai nesuvokiami norai, kaip, kad noras būti užtiktam masturbuojantis – tau sukėlė nerimą. Tai, kad rašai jog viskas teka pasroviui, ir pats nelabai galėsi susitvarkyti lyg ir parodo, kad jautiesi praradęs veiksmų kontrolę. Taip nutinka, kai įpročiai, kuriuos manėm kontroliuojantys, ima kontroliuoti mus. Todėl noriu pasidžiaugti, kad atsiduodamas fantazijoms ir tyrinėdamas save seksualiai, sugebi atkreipti dėmesį ir į besikeičiančią savo būseną, ieškai atsakymų į savo klausimus, ir sieki save pažinti ne tik per seksualumą.

Savo laiške keli klausimus ir svarstai, kas tavęs laukia ateityje. Manau, kad būtent tu ir esi tas žmogus, kuris gali atsakyti į tau kylančius klausimus. Tu kuri savo ateitį ir savo veiksmus. Tavo keliami klausimai nėra paprasti.

Tam, kad galėtum numatyti, kas tavęs laukia ateityje turėtum žvilgtelti į tai, kur esi dabar. Užduodi klausimą: „Ar santykiai su vyrais netaps malonesni už santykius su moterimis?“ Tam, kad lengviau rastum atsakymą- paklausk savęs:
1) Kaip tu jautiesi santykiaudamas su moterimis? Kokius privalumus ir trūkumus įžvelgi lytiniuose santykiuose su moterimis?
2) Kaip jautiesi santykiaudamas su vyrais? Kokius privalumus ir trūkumus įžvelgi lytiniuose santykiuose su vyrais?
3) Kurie santykiai tau pačiam kelia didesnį pasitenkinimą ir malonumą?

Galbūt atsakymai į šiuos klausimus tau padės geriau suprasti ko tu nori, kas tau malonu, ir kur tave veda tavo seksualinė patirtis.

Klausi ar ekshibicionizmas netaps svarbiausiu, malonumą teikiančiu, užsiėmimu, ir ar netapsi priklausomas nuo BDSM ir valdovių. O kaip tu pats manai? Natūralu, kad išbandydamas tai, kas dar nepatirta pajunti didesnį malonumą, natūralu, kad netgi patirdamas vis didesnį malonumą, prie jo pripranti, ir imi ieškoti šviežių dar nepatirtų išgyvenimų. Čia kaip su alpinizmu, kai įkopus į didelę viršukalnę, imi norėti įkopti į dar didesnę, ir dar didesnę – adrenalino niekuomet negana. Tačiau norėčiau užsiminti, kad ekshibicionizmas mūsų visuomenėje yra traktuojamas kaip smulkus chuliganizmas, už kurį yra baudžiama.

Atvirai pasakysiu, kad tavo laiškas, Amūrai, man sukėlė šiek tiek nerimo. Itin dažna masturbacija, vis aktyvesnės seksualinės fantazijos, naujovių išbandymas, ir jausmas, kad prarandama veiksmų kontrolė byloja apie tai, kad kažkas tavo gyvenime vyksta tokio, į ką reikėtų atkreipti dėmesį.

Nors pats neužsimeni apie tai, kad šie dalykai tau sukelia sunkumų gyvenime, visgi norėčiau rekomenduoti apie tai pasikalbėti su specialistu. Tai, kad masturbacija suintensyvėjo, o fantazijos stipriai išsiplėtė parodo, kad vyksta progresija, tačiau ar ši progresija nenuves tavęs į regresiją? Itin dažna masturbacija gali neigiamai, ir stipriai paveikti sveikatą, tiek fizinę, tiek ir psichologinę, o seksas su atsitiktiniais partneriais gali nuvesti į lytiškai plintančių ligų dispanserį. Tavo noras būti užkluptam masturbuojantis gali prišaukti sunkumų su policija, jei nuspręsi jį įgyvendinti. Visgi, net jei tavo įpročių keitimas nėra tavo planuose, noriu palinkėti būti atsargiam, rasti tinkamiausią, ir mažiausiai žalingą būdą, tiek sau, tiek ir aplinkiniams, įgyvendinti savo fantazijas. Rūpinkis savimi.

Psichologė Ieva Nedzveckaitė
Iliustracija: derneuemann / pixabay.com

Įvertinkite!
[Balsavo: 0 Vidurkis: 0]

2 Responses

  1. klausytoja parašė:

    klausimas, ar norite, kad jus vestų \”jūsų seksualinė patirtis\”, ar kas nors kitas? žmoguje yra ir šviesesnių galių. Yra ir kitų žmonių, atradusių džiaugsmą ne tenkinant save.. linkiu rasti daugiau prasmės, ir ieškoti pagalbos – ji tikrai yra. Kreiptis į Dievą, prašyti Jo vedimo – parodys, išves… nejaugi mus turi vesti nesibaigiantis malonumo ieškojimas? tai vergovė..

  2. E parašė:

    Geras psichologes atsakymas i toki sudetinga klausima. As tai dar pridurciau du klausimus- koks Tavo tikslas gyvenime ir kaip įsivaizduoji savo ateiti? Tai daug ką pasako. Jeigu tikslas susinaikinti arba kitaip savidestrukcija – einama ta linkme. Jei atsakymus pačiam sunku rasti, drąsiai galima kreiptis i psichologa, tiesiog pasikalbejimui.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.