Man sunku save pamilti, jaučiuosi negraži ir save graužiu

2 komentarai

  1. Karolina parašė:

    Indre, perskaityk šiuos du straipsnius!!!
    1)http://sielosnamai.lt/?p=2015
    2)http://sielosnamai.lt/?p=2104

  2. vdas parašė:

    Tai, kad sunku save pamilti, nereiškia, kad savęs nemyli visai. Yra sunkiau pamilti labiau, nei dabar, bet kad nemyli savęs – tas netiesa. Ir yra daugybė priežasčių ir kliūčių, kodėl negali savęs mylėti stipriau.
    Paprastas, bet ne prastas pratimas – vakare prieš miegą mintyse ar ant popieriaus išdėstyti 5 dalykus, už kuriuos, na, šiandien, esi tikrai nuoširdžiai dėkinga. Tai gali būti bet kas: saulėta diena, netikėtas susitikimas, netikėtas prisiminimas, psichologė atsakė į laišką, kas nors pasisekė, radai 2 centus, pametei 10 litų ir t.t. Išvardink visa, dėl ko jauti nors menkiausią džiaugsmą ir dėkingumą. O tada, turėdama visa tai mintyse, pasakyk sau „Aš myliu save. Esu dėkinga už visa tai.” Pratimą kartok kada nepamirši, kad ir kartą per savaitę ar mėnesį. Ir imsi jausti šilumą širdies plote. O ryte veidrodyje nusišypsok kad ir pro sukąstus dantis „Aš myliu save. Moku būti dėkinga”. Gal netgi juokinga. HAHAHA :) pavaidink, juokis iki ašarų..Nėra taip buvę?
    Beprasmiška? Galbūt. Bet pradžioje reikia truputį save apgauti..nes tai neprilygsta tam melui, kurį apie save kuri.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *