fbpx

MOTERIŠKA PRIGIMTIS
5 (1)

5 Responses

 1. wekofp[ parašė:

  pasak Vedų (aut. past. Vedos yra senieji Indijos šventraščiai, žodis „vedos“ kilęs iš sanskrito žodžio „veda“, kuris reiškia „absoliuti išmintis“), žmogaus paskirtis – įsisąmoninti savo tikrąją esmę. Remiantis Vedų išmintimi, moters svarbiausia užduotis yra stiprinti savo psichinę sveikatą, nes būtent tai daro moterį laimingą, tuomet ji gali priimti tinkamus sprendimus savo gyvenime, pavyzdžiui, pasirinkti tinkamą vyrą, turintį jai reikalingų savybių.

  nu kiek galima, moters gyvenimo tikslas ir centras neturi buti VYRAS o JI PATI KAIP ASMENYBBBBEEEEEEEEE

 2. moteris parašė:

  „Daugelis moterų pakliūna į pinkles ir tampa „vyriškomis“ – siekiančios, kovojančios, ambicingos, grubios. Pradžioje viskas joms tarsi neblogai sekasi, tačiau po kiek laiko moteris ima jausti tarsi gyvenime ir viduje atsiranda tuštuma, nepasitenkinimas, nesiseka santykiai su vyrais, šeimoje.” – o kas pasakė, kad vyrai turi būti karjeristai, grubūs ir t.t.? Tai vėlgi stereotipai, kurių laikosi visuomenė. Vyrai nustojo rodyti savo jausmus ir emocijas, o tai tikrai nėra gerai. Verkti ne vyriška. Kodėl? Išreikšti savo jausmus netgi būtina. Žinoma, jeigu tiek vyras, tiekmoteris ims verkšlenti dėl kiekvienos smulkmenos ar baimės nieko gero nebus. Ašaros ir apskritai viskas turi būti iš džiaugsmo ir meilės. Vyrų prigimtis nėra būti grubiais, tokius juos suformuoja visuomenė. Visi žmonės yra meilės esybės iš prigimties, kuri yra performuojama mus supančios aplinkos.

 3. Distribucija parašė:

  Man keisčiausia yra tai, kad keičiasi ne tik moterų požiūris į save, bet ir vyrų požiūris į moteris. Pvz vyrams jau tampa savaime suprantama reikalauti iš moters lygiaverčio finansinio įnašo į šeimos biudžetą..tuo pačiu reikalaujant atlikti ir moters pareigas, kurstyti šeimos židinį, auginti vaikus ir t.t. šiuolaikinė moteris turi būti ir vyras, ir moteris viename.

 4. zinga parašė:

  Galiu sutikti su keletu dailykų – taip, moteris turi ugdyti save kaip asmenybę, ieškoti asmeninės harmonijos, rūpintis pati savomi. TAČIAU, tai yr privaloma ABIEMS lytims. Nėra tokio dalyko, kaip tik „moteriška” ar tik „vyriška” savybė. Vyrai lygiai taip pat kaip moterys turi rūpintis savimi, ieškoti harmonijos. Vyrai, taip pat kaip moterys, gali tapti namų šeimininkais (kaip, pvz, rašytojas Koji Suzuki ir padarė). Moteriška/vyriška prigimtis neegzistuoja. Egzistuoja ŽMOGAUS prigimtis.

 5. Urtė parašė:

  Mano horoskopas vėžys, tai jau savotiškai traukia prie namų, kažkur išėjus noriu kuo greičiau grįžt, griūt į lovą, apiklot trim pledais ir miegot ramiai :)) o šiaip normalu, kad moteris-mama, rūpinasi namais, vaikais ir t.t.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.