Nemokama psichologinė pagalba internetu – „Psichologiniai vitaminai“
0 (0)

Ar žinote, kad galite gauti nemokamas psichologines konsultacijas, psichologinę paramą, idėjų veiklai, komandos formavimui, metodinės medžiagos?

Nemokama psichologinė pagalba internetu Visagino, Šalčininkų raj., Švenčionių raj., Trakų raj., Vilniaus raj. ir Klaipėdos raj. savivaldybių teritorijoje gyvenantiems vaikams ir suaugusiems!

„Psichologiniai vitaminai“

Iniciatyva finansuojama Britų tarybos programos „Active Citizens“ lėšomis
04.01-04.30

Šiuo ypatingu metu išgyvename nežinomybę, išgąstį ir netikrumą. Dalis mūsų patiria sveikatos problemų, arba serga artimieji. Kviečiame visus, gyvenančius Visagino, Šalčininkų raj., Švenčionių raj., Trakų raj., Vilniaus raj. ir Klaipėdos raj. savivaldybės teritorijoje gyvenančius vaikus, paauglius, tėvus, mokytojus, pagalbos vaikui specialistus kreiptis VšĮ „Nendrė“ nemokamai teikiamos psichologinės internetinės pagalbos. Konsultuojame Jums patogiu formatu – internetu „Zoom“ programėlės pagalba, Facebook „Messenger“ ir internetiniais laiškais. Mūsų internetiniame puslapyje www.studijanendre.lt rasite garso medžiagos ir skaitinių apie relaksacijas stresui įveikti. Galite užduoti Jums rūpimą klausimą el. paštu, ir mes parengsime atsakymą, rasime naudingų straipsnių ir nuorodų.

Nelikite vieni! Rūpinkitės savimi ir savo vaikais. Esame čia Jums.. Rašykite el. paštu studijanendre@gmail.com , skambinkite +37060354862, Inga

Nuoširdžiai,
VšĮ Psichologinės ir psichoterapinės studijos „Nendrė“ specialistai
Inga Polikevičiūtė, Marina Guptor, Daiva Karkockienė, Monika Skerytė – Kazlauskienė, Edvardas Šidlauskas

Įvertinkite!
[Balsavo: 0 Vidurkis: 0]

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.