fbpx

Nori mažiau geriančios Lietuvos – esi radikalas, talibanas ir truputį kanibalas
0 (0)

2 Responses

 1. Sniežana parašė:

  Pritariu kiekvienam žodžiui

 2. entdx parašė:

  Jei argumentas reikia mažinti bendrą gėrimą, tai kodėl valdžios siūlomos priemonės labai lokalizuotos (teatrai, parodos, festivaliai ir panašiai)? Negali būti, kad tai politinės priemonės, o ne realūs sprendimai? Taipogi atrodo, kad net nebandoma diskutuoti kokie galimi šalutiniai poveikiai ir rizikos (pradedant substitutais kaip narkotikai plitimu, baigiant gilėjančiomis socioekonominėmis problemomis): draudimų istorijoje yra pavyzdžių.

  Taipogi kaltinate oponentus pseudomoksliškumu, bet nematote problemos, kad valdžioje jūsų pusėje yra pseudomokslinių sveikuolių besiskelbiančių gydančių bado dietomis ir lediniu vandeniu vėžį. Ar bent buvo pastangų atsiriboti nuo šių asmenų?

  Taipogi ar teiginiai \”švietimas neveiksmingas, o draudimai taip\” turi pagrindą? Kažkaip ir \”nėra šeimos Lietuvoje nepaveiktos\”, \”oponentai nupirko tyrimus\”, \”verslininkų pageidavimai svarbesni, nei nužudyto kompozitoriaus našlės\” nelabai suteikia credibility, tai atrodo kaip manipuliacija nuomone.

  Kažin kai atvirai taškotės MG ar dar kažko nupirktas žmogus kaltinimais nesistebėkit, kad jus vadina vienaip ar kitaip.

  Disclaimer: Aš pats problemų su alkoholiu neturiu ir neturėjau, manęs niekas nenupirko, nedirbu su alkoholio pramone jokiu pavidalu, nesu medikas, tik eilinis žmogus iš gatvės. Aš matau problemą ir esu matęs įvairių alkoholio problemų turinčių žmonių. Pritariu alkoholio prieigos mažinimui ir akcizų kėlimui. Nepritariu \”moraliniam veganizmui\”, nuomonės manipuliacijai, valdžios sprendimams be jokios strategijos ir labai lokalizuotiems sprendimais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.