Patarimai, padėsiantys išsimiegoti karštomis vasaros naktimis
4.7 (3)

Ilga vasaros diena, praleista dirbant ar poilsiaujant, išvargina ir naktį norisi kokybiškai pailsėti. Tačiau daugumai iš mūsų to padaryti nepavyksta dėl aukštesnės nei įprastai temperatūros miegamajame. Daug laiko praleidžiame vartydamiesi nuo šono ant šono ir ieškodami vėsesnės vietos, bet tai nėra tinkamas poilsis. Jei jūsų miegamasis yra šilčiausioje namų vietoje, galite vasaros metu persikelti miegoti į kitą kambarį. Na, o jei neturite galimybės to padaryti ar ir kitame kambaryje yra per karšta miegoti, pateikiame keletą patarimų, kurie padės mėgautis kokybiškesniu miegu.

Leiskite orui laisvai cirkuliuoti

Jei neturite galimybės miegoti vėsesniame kambaryje, pasistenkite, kad oras miegamajame galėtų laisvai judėti. Atidarykite kambario duris, langus, taip tikėdamiesi „pagauti“ oro gūsius, suteiksiančius vėsumos. Tačiau atidarius langus sulaukiame nekviestų svečių – uodų, musių ir kitų vabzdžių, kurie ne tik trukdo ramybę, bet ir gali sugelti. Apsisaugoti nuo naktimis į kambarį atskrendančių gyvių jums gali padėti ant lango pritvirtintas tinklelis nuo uodų. Jis leidžia orui laisvai cirkuliuoti iš lauko į kambarį, tačiau sutrukdo patekti vabzdžiams.

Kambario vėsa rūpinkitės dieną

Jei jūsų miegamojo langai nėra atsukti į šiaurinę pusę, tikėtina, kad dienos saulė jį prišildys. Rekomenduojama dienos metu uždengti langus tamsiomis užuolaidomis ar kokiomis uždangomis. Taip bus sustabdomas spindulių ir saulės šilumos patekimas į kambarį, dėl ko jis taps bent truputį vėsesnis.

Gerkite daugiau vandens

Vasaros metu daugiau prakaituojame, todėl turime gerti pakankamai vandens. Prakaituodamas kūnas vėsinasi. Nepamirškite dienos metu gerti vandenį. Taip pat jo pasiimkite su savimi prieš eidami miegoti. Stiklinė vandens pagelbės naktį nubudus nuo troškulio arba vandeniu galėsite apsišlakstyti veidą ar kitas kūno vietas ir taip atsivėsinti.

Kiti atsigaivinimo naktį būdai

Jei jūsų miegamojo langai turi užuolaidas, prieš eidami miegoti sudrėkinkite jas šaltu vandeniu. Naktį atsiradęs vėjelis pūs pro langų uždangas ir neš drėgmę tolyn į kambarį. Taip pat jei namuose turite ventiliatorių įjunkite jį. Šie prietaisai dažniausiai pučia tiesiog kambary esantį šiltą orą. Todėl siekiant išgauti geresnį efektą siūlome prieš ventiliatorių padėti indą su ledukais. Tokiu būdu pučiamas vėjas atvės.

Taigi, išbandę šiuos patarimus, galėsite lengviau užmigti vakare ir pasirūpinti kokybiškesniu miegu. Tegul jūsų poilsio vasarą netrikdo aukšta temperatūra ir erzinantys vabzdžiai.

Įvertinkite!
[Balsavo: 3 Vidurkis: 4.7]

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.