Podiplominės studijos: ĮSISĄMONINIMU GRĮSTOS TERAPIJOS PAGRINDAI
5 (1)

Renkama nauja podiplominių studijų grupė ĮSISĄMONINIMU (MINDFULNESS) GRĮSTOS KOGNITYVINĖS IR ELGESIO TERAPIJOS PAGRINDAI (LSMU Neuromokslų institutas).

Pradžia: 2022 m. sausio 22-23 d.

Podiplominės studijos skirtos supažindinti su naujomis moksliniais įrodymais grįstomis kognityvinės ir elgesio terapijos kryptimis: Įsisąmoninimu grįstos kognityvinės terapijos ir Įsisąmoninimu grįsto streso valdymo principais bei praktinio taikymo galimybėmis. Kurso dalyviai bus supažindinti ir su kitomis įsisąmoninimu grįstos psichologijos pritaikymo sritimis – pedagoginėje psichologijoje ir darbe su vaikais, valgymo sutrikimų gydyme, esant piktnaudžiavimui alkoholiu/cheminėmis medžiagomis, dirbant su organizacijomis ir t.t.

Mokytis gali psichologai, psichoterapeutai, visų specialybių gydytojai.

Studijų trukmė – 1 metai arba 10 blokų po dvi auditorines mokymų dienas (po 8 ak. val. per dieną, 160 val. per metus). Mokymai vyksta paprastai kartą per mėnesį savaitgaliais Vilniuje arba Kaune (užsiėmimų skaičius kiekviename mieste priklauso nuo kursantų pasiskirstymo pagal regionus), tačiau esant nepalankiai situacijai dėl koronaviruso covid-19, perkeliami nuotoliniu (mokymai vyks Zoom platformoje).

Mokymų vadovas: dr. Julius Neverauskas, LSMU Neuromokslų institutas, Lietuvos kognityvinės ir elgesio terapijos asociacijos bei Lietuvos įsisąmoninimu grįstos psichologijos asociacijos prezidentas.

Numatyti mokymosi blokai 2022 metų pirmąjį pusmetį: sausio 22-23 d., vasario 19-20 d., kovo 5-6 d., balandžio 9-10 d., geugžės 7-8 d., birželio 4-5 d.

Baigusieji kursą gaus LSMU Podiplominių studijų kurso baigimo pažymėjimą (160 val.).

Baigusieji studijas galės specialia tvarka tapti Lietuvos įsisąmoninimu grįstos psichologijos asociacijos (LĮGPA) patvirtintais Įsisąmoninimu (mindfulness) grįsto streso valdymo ir Įsisąmoninimu grįstos kognityvinės terapijos mokytojais-instruktoriais. Plačiau apie tai www.mindfulness.lt.

Mokymų kaina už visas studijas – 832 eurai. Galima mokėti ir dalimis, t.y. 4 kartus po 208 eurų.
Norintieji dalyvauti studijose kviečiami užpildyti šią anketą https://forms.gle/ro6t7oE4XYbPPsZN6 arba registruotis el.paštu info@psichoterapija.info iki 2022 sausio 10 d.

Apsisprendusieji kandidatai iki 2022 sausio 10 d. pateikia šiuos dokumentus (pradžioje atsiųsti skenuotus el.paštu):
1. Laisvos formos prašymą, nurodant savo kontaktinius duomenis (vardą, pavardę, adresą, telefono numerį ir el.paštą), adresuotą LSMU Neuromokslų instituto vadovui A. Tamašauskui, dalyvauti mokymuose „Įsisąmoninimu (mindfulness) grįstos kognityvinės ir elgesio terapijos pagrindai“, kursų kodas KMU743.
2. Bakalauro ir/arba magistro diplomų kopijas.
Dokumentus siųsti: el.paštu info@psichoterapija.info .

Gavęs patvirtinimą dėl studijų kursantas turės iki 2022 m. sausio 17 d. pervesti stojamąjį mokestį už studijas 32 Eur į sutartyje su kursantu nurodytą sąskaitą (mokestis įeina į bendrą kainą).

Papildoma informacija telefonais +370 616 53444, +370 602 50142.
Išsamesnė informacija apie mokymus skelbiama svetainėje www.psichoterapija.info, www.mindfulness.lt

Įvertinkite!
[Balsavo: 1 Vidurkis: 5]

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.