Psichologinės paramos ir informacijos centras Londone
0 (0)

londonas

Psichologinės paramos ir informacijos centras Londone – šiandien dar idėja, bet savanorių komanda dirba, pluša, kad ši idėja virstų tikrove. Norėdami sužinoti tikslesnį tokio centro poreikį, sukūrėme anketą, kurios pagalba galima aiškiai matyti rezultatus.

Šiuo metu Londone praktikuojantis psichologas yra ne vienas, tačiau ištikus krizei, dažnas lietuvis ima blaškytis, kur kreiptis, kur ieškoti pagalbos, krizių kaip žinia būna labai įvairių: tiek šeimyninės, tiek susiję su darbo santykiais, o ką jau kalbėti apie socialinę atskirtį.

Anglų kalbos nemokėjimas dažnai kliūtis ieškotis pagalbos pas vietinius specialistus, kartais ta pagalba reikalinga minimali – tai tiesiog suteikta informacija, išaiškinanti kur kreiptis, nuo ko pradėti, bei padėsianti susigaudyti ar išvis tokia pagalba egzistuoja.

Dabar mūsų savanorių komandoje: vertėja, praktikuojanti gydytoja, kuri pakonsultuotų kaip veikia angliška medicinos sistema, specialistė, dirbanti vaikų raidos centre suteiktų informaciją apie vaikų vystymosi negalias bei pagalbos galimybes ir psichologė, turinti ilgametę konsultavimo patirtį.

Nesvarbu, kad gyvenate ne Londone, informacija būtų suteikiama kreipiantis tiek telefonu, tiek elektroniniu paštu.

Emigracija vienaip ar kitaip palietusi tikriausia kiekvieną lietuvį, todėl nesvarbu Jūsų gyvenamoji vieta, tiesiog užpildydami trumputę anketą, padėsite mums sužinoti apie tokio centro įkūrimo būtinybę. Dėkojame visiems, kurie sudalyvaus apklausoje, turintys pasiūlymų, pastebėjimų, ar norintys prisidėti savanoriškoje veikloje, rašykite: kristitau@gmail.com.

Anketa >>

Psichologė Kristina Grigalavičienė

Įvertinkite!
[Balsavo: 0 Vidurkis: 0]

3 Responses

  1. Rūta parašė:

    Tikrai manau labai reikalingas toks centras, pagalba.

  2. Jurate parašė:

    Manau, kad toks centras tikrai reikalingas! Noretusi tokio ar panasaus centro ne vien tik Londone. Siuo metu as vertejauju Anlgijos siaures rytuose ir galiu paliudyti, kad krizines situacikas isgyvena ne vien Londono lietuviai.

  3. marius parašė:

    sveiki ar del vizto galima susitarti :)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.