fbpx

Psichoterapinė istorija: Aš pati būsiu sau terapeutė
0 (0)

2 Responses

 1. Gabija parašė:

  Skaitydama atradau panašumų su savo situacija.. gal galit man patarti? Esu paskendusi pyktyje ir nebematau situacijos blaiviai, atrodo kad kaltas tik vyras, nors tikrai esu ne angelas.. Esame kartu tik kelis metus, bėda ta, kad dėl tam tikrų aplinkybių paskubėjome susituokti, vienas kito gerai nepažinojome. Meilė buvo iki debesų. Abu lėkėme, planavome, šnekėkomės iki išnaktų, derinomės.. o iškart po vestuvių apsigyvenome ir pamačiau, kad man bus tikrai labai sunku, nes jo įpročiai man visiškai nepriimtini. Pastojau. Vėlgi paskubėjom.. net nesiruošiau daryti aborto, bet galvoje kirbėjo, kad jei kas, bus labai sunku išsiskirti, nes mano vyras užsienietis. Man buvo labai sunkus laikotarpis – gi mečiau darbą, draugus, šeimą, visą gyvenimą dėl meilės, o kur dar kita kultūra, šalis, nėštumas, hormonai?! Vyras visad buvo palaikantis, bet tuo pačiu pasakodavo, kaip kitos multikultūrinės šeimos gyvena, kad žmonos esą vos nenešioja jų ant rankų, puikiai verda ir kalba be akcento.. o man kalba nelipo, gaminti niekad nemokėjau, bet stengiausi. Pramokau. Bet nepakankamai – vis prikimba prie mano maisto, prie namų, prie to kaip aprengiau vaiką, prie bet kokios smulkmenos.. po kažkiek laiko man jau pradėjo kilti pyktis – aš stengiuosi kiek begaliu, o jis tingi net pirštą pajudinti, pasakyk ką nors – skandalas! Taigi net nežinau kaip apibūdinti situaciją – detalių yra milijonai, nesijaučiu nei per plauką savimi, o tik kaip kokia vergė, nors pasak jo, o ką moterys daro santuokoje?.. kai pagalvoju, tai gal ir mano kaltė?? Aš jau net nebegaliu konstruktyviai su juo šnekėti, nes kiek bandžiau, vistiek perverčia į savo pusę.. kaltina, kad apsimetinėjau prieš santuoką, bet juk mano gyvenimas visiškai pasikeitė per kelis mėnesius! Vis dar esam kartu, iš jo pusės – per jo malonę, iš mano – dėl vaiko.. darbą čia man labai sunku gauti, o tėvas nori būti šalia vaiko, nėra net kaip išsikraustyti, nes neturiu nei cento. Kitaip manęa jau nei dūmo pas jį nebebūtų! Patarkit, prašau..

  • Alina parašė:

   Gabija! Labai labai man pazistama situacija. Vienas patarimas – bek!! Jei sunku isvaziuoti – meluok! Sakyk, kad reikia grizti namo atostogu kad susitvarkytum kazka del sveikatos, tevu sveikatos, palikima ar kazka. Gali netgi jo prasyti pinigu kelionei. Nuryk visa isdiduma ir prasyk tevu pagalbos, pinigu, grizk namo. Isgyvensi, nebijok. Ten tau bunant viskas atrodo sunkiau, nei yra is tiesu. Jis skamba kaip emociskai nesuprendes, manipuliuoja, egositas, gal net ir psichopatas. Jiems budinga manipuliuoti suverciant kalte kitam. Jo elgiasys – labai pazistamas man, tu jo nepakeisi, nesusitarsi, nieks nepasikeis. Tik bloges. Tai negerai ir vaikui, pagalvok kaip ji traumuoji, koki seimos pavyzdi skiepyji. Pirk bilieta ir mauk namo, visa kita legaluma kaip nors isspresi.
   Man atrode sunku tuomet kazka pakeisti – bet vos tik isvaziavau, iskart pamaciau kaip viskas lengviau ir paprasciau. Tau reikia tiesiog atsiskirti per atstuma ir pati pamatysi.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.