Sėkmės paslaptis
0 (0)

Sėkmės paslaptis yra gana paprasta – tereikia pasistengti.

1. Pasistengti kurti nuoseklius planus ir juos vykdyti.
2. Pasistengti dirbti net ir tada kai nėra noro.
3. Pasistengti neryti visko iš eilės ir pasirinkti tinkamą mitybą.
4. Pasistengti kasdien perskaityti bent po 50 psl. iš knygų.
5. Pasistengti kasdien išmokti keletą naujų užsienio kalbos žodžių.
6. Pasistengti kasdien daryti mankštą ir išeiti pasivaikščioti iš namų.
7. Pasistengti rūpintis savo sveikata ir lankytis pas gydytojus profilaktiškai.
8. Pasistengti kasdien pagirti save, draugus, bendradarbius.
9. Pasistengti eiti miegoti anksti, kad keltumeisi 4 ryto be žadintuvo.
10. Pasistengti kasdien palikti komforto zoną ir paversti tai savo įpročiu.

Dauguma tai padaryti tingi, tačiau juk visi ir neprivalo gyventi gražiai ir laimingai. Pasaulis sutvertas kaip laiminga vieta, bet tai prieinama tik nedaugeliui.

sekme

Įvertinkite!
[Balsavo: 0 Vidurkis: 0]

9 Responses

 1. ZyQux parašė:

  Reiktu siek tiek argumentu, nes sunku izvelgti logika ties punktu keltis 4h ryto… Negi yra naudinga keltis, kuomet visi miega ir eiti miegoti, kol visi ‘gyvi’, taip prarandant rysi su artimaisiais, seima, vaikais. Moralas tapti atsiskyreliu?

 2. vdas parašė:

  4h keltis skirta ne visiems. Tačiau yra tam tikra realiai veikiančios sistemos lentelė, kurią galima rasti http://www.success.lt :

  Keltis 7 – 9 val. yra labai vėlu, tokių žmonių gyvenimas yra chaotiškas, bendras tonusas – žemas, jie nuolat nieko nespėja, kamuoja nuovargis. Po pietų jiems jau norisi gerokai pailsėti.
  9 – 10 val. pabundantys žmonės rizikuoja patirti nelaimingus atsitikimus, jų koncentracija labai silpna.
  10 – 11 val.. pabundantiems yra didelė tikimybė susirgti depresija ar sunkesnėmis psichinėmis ligomis, jie nuolat nepatenkinti, kupini neigiamų emocijų, dažnai būna labai užsispyrę, nemoka priimti kitų žmonių nuomonės, taip pat nemoka priimti tiesos.
  Po 11 val. besikeliantys žmonės gyvenimas nelaimingi, jei jie nepakeis savo įpročio. Jie gali teigti, kad jiems patinka keltis po 11 val. ir patinka ilgai pamiegoti, bet viduje jie jaučia kaltę, negebėjimą savęs sukontroliuoti, nusivylimą savimi ir savo gyvenimu. Intelektas bando švelninti situaciją ir piešia viską šviesesnėmis spalvomis. Tumpalaikėje perspektyvoje, galbūt tai ryškiai nepasijus, tačiau ilgalaikėje perspektyvoje toks vėlyvas kėlimasis veda tik į regresiją. Atsikėlus taip vėlai apima jausmas, jog nepadarei kažko labai svarbus gyvenime, dingsta prasmės pojūtis, o su juo ir didelė dalis energijos.

  NA, O:

  4 – 5 val. keliasi lyderiai, žmonės kuriems seksis materiali veikla, kurie ves paskui save kitus žmones. Jie pasieks labai daug ir realizuos labai didelius sumanymus.

  5 – 6 val. keliasi žmonės, kuriems seksis gyvenime, jie pasieks savo tikslus, jų laimėjimai jau nebus tokie įspūdingi, tačiau jie gyvens laimingą gyvenimą.

  Keltis 6 – 7 val. yra jau vėlu, gyvenime rizikuojate likti vidutinybe, jūsų gyvenimas galbūt patogus ir komfortiškas, tačiau jūs neišsiskirsite ypatingais gabumais ir talentais, nuolat jausite, jog vis kažko nespėjate, jog turite daug idėjų, tačiau vis kažkaip nėra laiko ir nepavyksta jų įgyvendinti, po kurio laiko pamatote, jog idėja, kurią jau kuris laikas nešiojotės galvoje įgyvendino kažkas kitas.

 3. Kestukas parašė:

  Pasiginčyčiau ryto tema, bet hipotezė įdomi…
  The Hypothesis would therefore predict that more intelligent individuals are more likely to be nocturnal than less intelligent individuals.
  http://www.psychologytoday.com/blog/the-scientific-fundamentalist/201005/why-night-owls-are-more-intelligent-morning-larks

  • vdas parašė:

   Hipotezė tuo ir skiriasi nuo teorijos, kad ji nepatvirtinta, nes trūksta tyrimų gilumo. Aišku įdomu atrasti keistus ryšius tarp IQ ir dienos ritmo. Taip pat keista, kaip dukart metuose sukioti laikrodžių rodykles ir kiekvieną sykį išbalansuoti nusistovėjusį sirkadinį ritmą(kada organizmas ruošiasi valgiui, miegui, kada mobilizuojasi stresui darbe). Čia teisingiausia būtų atskirti kas yra protas ir intelektas, o kas yra biologiniai kūno poreikia ir kaip jie gali įtakoti tą patį intelektą.
   Tarkime, hipotezėje teigiama, kad paros ritmas pastovus, bet yra buvę eksperimentų, kad kai žmonės neturi galimybės sužinoti koks paros laikas, kiek valandų per 38 paras pereina į 36 valandų paros ciklą.
   Pats miegas turi keletą ciklų, kurių metu ilsisi skirtingos organizmo funkcijos. Pavyzdžiui, jei miegotume tik nuo 21 iki 23 valandos, o toliau nebe – būtų taip, kad tuo laiku protas(logika) bus pailsėję, nors kūnas nebus pailsėjęs, sutriks emocinė pusiausvyra (nervai, nekantrumas ir t.t).
   Jei miegoti 23-1 valandą, kūnas jausis pailsėjęs, o protas ne, emocijose dominuoja apatija.
   Miegant tik 1-3 nakties valandomis atsistato fizinės jėgos, bet netenkama psichinės valios jėgų.
   Todėl jei nedirbamas pamaininis darbas ir jei nekamouja nemiga – naktį reikia miegoti ir tiek žinių :o

 4. Asta parašė:

  Visada keliuosi 4 ir poilsio dienomis :). Nieko nera nuostabiau uz ryta ir laika sau tuo metu. O jei atsitinka taip, kad atsikeliu veliau, tikrai jausmas kaip trenkto zmogaus, tuscia galva, ima tingulys.

 5. Deivis parašė:

  Kas gali keltis 4 ryto???? Tokiu atveju reikia eiti miegoti apie 8-9 val., nes norint buti sveiku zmogum, reikia miegoti bent 7-8 val. Vadinas tokie zmones gyvenime ne kazin ka veikia keldamiesi ir guldamiesi taip anksti. Be to, zmogaus biologinis laikrodis pradeda tikseti mazdaug 6 val., ryto. O dar kur zmones dirbantys rytini, naktini, pamainini darba ir t.t. Mane tai erzini tokie niekiniai straipsniai, apklausia keleta tukstanciu zmoniu ir jau isvadas kuria. Juk pasaulyje daug tautu, daug kulturu, skiriasi klimatas, tos apklausos pateikia tokius neteisingus duomenis ir paskui zmones dar tiki jais…Nera sekmes formules, gali daryti viska teisingai gyvenime, bet jei nebusi tinkamu laiku tinkamoj vietoj, nieko ir nesigaus. Ir aplamai, zmones, kurie leidzia sau ilgiau pamiegoti, yra sveikesni ir laimingesni. Taip sako statistika, iavirus straipsniai ir pan:) Norit tikekit, norit ne:D

 6. Saulius parašė:

  Yra labai sena ir labai gera rusiška patarle: kto ranno vstajot – tomu Bog podajot… Antra vertus, yra mediciniskai nustatyta, kad paryčiais, apie 4 val. pats giliausias miegas! Tad, kaip čia su tais pasiekimais, kuomet taip dar norisi Morfijaus gleby pabut???

  • vdas parašė:

   Su tais tyrimais, miegas gal ir giliausias. Kitur teigiama, kad gilaus ir lengvo miego fazės per naktį pasikeičia bent 3 kartus. Žinot kaip būna. :) Pateiksiu kitokią statistiką apie miego vertę, priklausomai nuo nakties valandos. Ypač į naudą teiginiams, kiek per parą reikia valandų miegoti. Tad, kam prilygsta 1 valanda miego:
   19-20 val. viena valanda miego verta 7 valandų;
   20-21 val. valanda verta 6 valandų gilaus miego;
   21-22 val. – 5 valandų;
   22-23 val. – 4 valandų miego;
   23-24 val. 3 valandoms miego;
   0-1 val. 2 valandos miego;
   1-2 val. miegoti valandą atitinka 1 valandą gilaus miego (grožio miegas:);

   2-3 val. valanda verta 30 minučių
   3-4 val. valanda miego verta 15 minučių tikro poilsio;
   4-5 val. 7 minutės;
   5-6 val. visos valandos vertė atitinka 1 !! minutę tikro miego.
   Studentai patvirtins, kada geriausia miegoti prieš egzaminą. :)

   Taip skaičiuojama todėl, kad pradedant nuo 3 nakties ima busti organizmas, atskiri organai ir ruošiamasi saulės patekėjimui. Miegoti, kai saulė jau zenite tai paprasčiausiai eikvoti savo atsargas, dėlko miegas vargina, jaučiamasi apsnūdus, sukyla nervai, apatija ir t.t.

 7. saule parašė:

  miegu dienom,aktyvi naktim ir jau metus laiko taip… nesijauciu jokiu depresiju,tik atmintis suprastejo.planuoju keisti savo gyvenima taip,kad uzmigti 10-ta vakaro

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.