Seminaras su praktiniais pagalbos žingsniais „DEPRESIJA – NE NUOSPRENDIS“
3.7 (3)

2022 m. sausio 27 d., ketvirtadienis, 17-21 val., on-line, Zoom platforma

Lektoriai gyd. psichoterapeutas dr. Julius Neverauskas ir psichologė – psichoterapeutė Inga Juodkūnė

Seminare bus:
• Pateikiamos konkrečios metodikos ir žingsniai iš kognityvinės elgesio terapijos (KET), kurios taikomos depresijos gydyme (elgesio aktyvinimas, automatinių minčių keitimas, ruminavimo stabdymas ir t.t.).
• Pateikti konkretūs metodai ir žingsniai, kaip galima įveikti ilgalaikę depresiją (distimiją) remiantis kognityvinės ir elgesio analizės psichoterapijos sistema (ang. Cognitive behavioural analysis system of psychotherapy, CBASP).
• Pateiktos rekomendacijas, kuriuos dialektinės elgesio terapijoje (DET) taikomus metodus galima integruoti į savipagalbą sergant depresija arba pagalbą artimajam.

Dalyviai po seminaro:
• Gebės atpažinti skirtingas depresijos formas ir įvardinti įvairiapusiškas depresijos priežastis.
• Turės žinių, kokiais atvejais tinka skirtingos depresijos gydymo metodikos (KET, DET ir CBASP). Turės gebėjimą ir žinias taikyti konkrečius metodus: gebės atlikti elgesio aktyvinimą, situacinę ar funkcinę analizę, žinos, kaip elgtis esant stiprioms emocijoms.
• Po seminaro dalyviai turės konkretų savipagalbos planą arba planą, kaip gali padėti artimajam.

• Seminaro valandos pripažįstamos kaip tobulinimosi valandos visų specialybių medicinos gydytojams, psichologams psichoterapeutams, medicinos psichologams, visuomenės sveikatos specialistams, socialiniams darbuotojams, slaugytojams (programa registruota Sveikatos priežiūros ir farmacijos specialistų kompetencijų centre 2022-01-14, raštas Nr. 1.17Mr-D-26)

BILIETAI:
Dalyvavimo seminare kaina – 59 eur.
• SPECIALUS PASIŪLYMAS! Su kodu SAUSIS27 taikoma NET 25 % nuolaida Paysera bilietų sistemoje
https://tickets.paysera.com/lt/event/depresija-ne-nuosprendis

• Seminaro dalyviai po seminaro gaus lektorių pateiktą medžiagą bei seminaro vaizdo įrašą.
• Seminaras bus įrašytas ir jo dalyviai turės galimybę bet kada 6 mėnesius šiuo įrašu naudotis už jau sumokėtą kainą.

Visiems seminaro dalyviams prieš renginį (iš vakaro) iš el.pašto info@zmogausinstitutas.lt bus išsiųsta nuoroda jungtis į mokymus. Labai prašome pasitikrinti SPAM folderius, kad kartais laiškas su nuorodą nebūtų nukeliavęs ten. Jeigu nuorodos negausite, skambinkite tel. +370 610 31301 arba rašykite info@zmogausinstitutas.lt

Seminaro lektoriai:
gyd. psichoterapeutas dr. Julius Neverauskas, Lietuvos sveikatos mokslų universitetas Neuromokslų institutas, ir psichologė Inga Juodkūnė.
JULIUS NEVERAUSKAS – medicinos mokslų daktaras, lektorius ir supervizorius, gydytojas neurologas ir gydytojas psichoterapeutas, Lietuvos kognityvinės ir elgesio terapijos prezidentas, Lietuvos įsisąmoninimu grįstos psichologijos asociacijos prezidentas. Jau daugiau kaip du dešimtmečiai dr. Julius Neverauskas sėkmingai dirba inovacijų diegimo taikomojoje psichologijoje, psichoterapijoje ir žmogiškojo potencialo didinimo srityje. Lietuvoje pradėjo taikyti ir išvystė tokius šiuolaikinės psichoterapijos metodus kaip kognityvinė ir elgesio terapija (KET) ir dėmesingu įsisąmoninimu (mindfulness) grįstos metodikos. Yra KET terapeutų rengimo kurso vadovas ir supervizorius Lietuvos sveikatos mokslų universitete. Jau 30 metų dirba praktinį gydytojo ir psichoterapeuto darbą. Dr. Julius Neverauskas nuolat tobulinasi pats ir skaito paskaitas bei veda užsiėmimus užsienio šalyse.
—-
INGA JUODKŪNĖ – psichologė – psichoterapeutė, dėmesingo įsisąmoninimo (ang. mindfulness) trenerė, autobiografinio romano „Rytoj vėl patekės saulė” autorė. Teikia individualias psichologines konsultacijas ir veda palaikymo grupes. Specializacijos sritys: pagalba esant depresijai, savižudybių prevencija, emocijų valdymas, asmeninių krizių įveikimas, asmenybės augimas. Nuo 2019 m. veda ilgalaikes emocinės paramos grupes patiriantiems depresiją ir nerimą. Nuo 2017 m. veda mindfulness grupes, terapinio rašymo dirbtuves. Daugiau nei 15 metų turi lektoriaus darbo patirties. Rašo savo tinklalapį “Atspirties taškas”.

Įvertinkite!
[Balsavo: 3 Vidurkis: 3.7]

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.