fbpx

Stebi gąsdinančią tendenciją: kas vyksta su būsimais Lietuvos vyrais?
0 (0)

8 Responses

 1. Agnė parašė:

  o may gat, mes ką, grįžtam į 19a? Jūs gal juokaujat? Kai visame pasaulyje sparčiai vystosi ugdymas, kuris neutralus lyčiai, čia nori atskiras mokyklas padaryt :D gal laikas tiesiog pažiūrėti į gerus pavyzdžius, pvz. suomių ugdymo sistemą, ir pritaikyti ją čia? ar sakot reikia tiesiog vadovautis „sava logika, nes mane močiutė taip išmokė”? kažkaip labai nuvylė mane šis straipsnis.

  • Marius Skrupskis parašė:

   Oho, nesitikėjau išvysti tokio „įžvalgaus” atsakymo… Kas parašyta straipsnyje yra senei žinoma ir džiugu kad pagaliau bandoma išlysti iš sovietinio/kapitalistinio/karinio mokymo modelio. Nežinau kaip ten ka daro Suomiai, galbut kažkokių geru naujovių yra atrade :] Plius atskiro mokymo nereikia isivaizduoti tokio kaip minėjote „19a” kur mokiniai muštruojami ir yra atskirti dėl iškreiptų ir nesubrendusiu moralės arba religijos normų ar pažiūrų. Matykite plačiau ;]

 2. dzo parašė:

  Maziau prie kompu tegu knapsi tie bernuzeliai. Daugiau prie knygu ir viskas bus ok. Tevai galetu labiau pakontroliuot, jei jau taip prastai sekas. I „uzpakali gerai ispirt”, jei yra reikalas.

  • Marius Skrupskis parašė:

   Tai ir yra viena iš šios problemos esminių dalių, aišku į užpaklai spardyti nėra sprendimas, bet berniukams reikalingas griežtesnis auklėjimas ir kitokios bausmės/paskatos. Dėja moterys mokytojos naudoja moteriškus auklėjimo budus kurie žaloja berniuku psichika :]

   • Anonimas parašė:

    turint galvoje, kad netekėjusios belytės sistemos angažuotos „pedagogai”, dažnai, lituanistės, turi asmeninių ambicijų į vyrų lytį apskritai, gal neverta stebėtis kontrastingais ekstremumais vertinant berniukų-vyrų mokymąsi.

 3. Vilius parašė:

  Gaila, kad tokie straipsniai ir lieka tik straipsniais. Visiskai sutinku su autoriais. Akivaizdu, kad svietimas Lietuvoje merdeja. O Jus Agne ”o may gat” galetumet ir negadint oro.. idomu kuo prisidedate prie sios srities apart savo niekam tikusios kritokos?

 4. ash parašė:

  Tuomet galime sakyti, kad darbo rinka tik vyrams pritaikyta. Nesuprantu to surmulio – Kiba kas koki projekta nori prastumti. Vaikai kiekvienas skirtingas. Sutinku tik del vieno – kad vyru pedagogu butu daugiau. Bet mes labai stipriai kai kuriuos darbus nuvertinam ar pripaisom lyti. Tikiu, kad vyrai pedagogai tokie pat geri kaip ir moteris, svarbu butu pasaukimas dirbti toki darba

  • Berniukas parašė:

   Nekalbama apie tai, kad moterys blogiau dirba sy darba, tiesiog sesekampio i pliusini nesugrusi, tai ir berniukams remiantis tokia ugdymo metodika kuri tinka tik mergaitems i galva per prievarta nesukisi, trumpiau pasakius.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.