Trūksta pinigų
5 (1)

Kartą, kokių dvidešimties metų jaunuolis, paskambino man į duris. Rankoje laikė kibirėlį su dviem buteliais dažų ir keliais skaičių trafaretais. Jis pasisiūlė atnaujinti mano namo numerį, per daugelį metų spalvos beveik visai išbluko. Keturių skaičių ir fono paryškinimas – viso penki doleriai.

Penki doleriai? Aš sutikau ir įteikiau jam pinigus. Po dviejų minučių darbas buvo atliktas. Jaunuolis patraukė prie sekančio namo, paskambino į mano kaimyno duris ir procesas pasikartojo. Kol jis dažė kaimyno numerį, mes truputi pasikalbėjome. Vaikinas papasakojo, kad studijuoja Oklahomos Universiteto koledže ir jau antra vasara taip uždarbiauja. Per septyniasdešimt penkias dienas jis užsidirba pakankamai, kad susimokėtų už mokslą bei kambario nuomą – imdamas tik po penkis dolerius už numerį.

Mano pagrindinė mintis ta, kad yra gausu įvairiausių būdų kaip užsidirbti pragyvenimui. Te reikia pakelti savo tingų užpakalį ir kažką padaryti. Kartais man atrodo, kad žmonės labiau linkę tiesiog tinginiauti ir sėdėti be pinigų, nei, kažkiek padirbėjus, gerai užsidirbti. Jie visur dejuoja, kaip trūksta pinigų, o patys sau mąsto: „Na bent jau nereikia prakaituoti“.

Larry Winget

Įvertinkite!
[Balsavo: 1 Vidurkis: 5]

11 Responses

 1. Jovita Novikovaite parašė:

  cia visiem tiem,kurie verkia,kad darbo neimanoma gauti ir gyvena is paslpu!!!!

 2. Anonimas parašė:

  cia tiem,kas vengia moketi mokescius :)))

 3. virginija parašė:

  ..tik deka tokiu-isradingu,darbsciu,”aferistisku” zmoniu deka,kaip sis vaikinas-pasaulis juda i prieki-tai stimulas veikti,ieskoti,atrasti,patenkinti SAVO poreikius,tuo paciu,padaryti gera darba kitiems..hahaha..puiku,kuo daugiau tokiu iniciatyviu zmoniu musu pasaulyje,tuo ryskiau visu gyvenimai nusvis vaivorykstes spalvomis…~:)

 4. Romas parašė:

  Viskas cia teisingai… bet deja yra siokiu tokiu niuansu. Pvz. Lietuvoje negalima netgi kokiai nors mociutei kaime malku suskaldyti nes jei uztiks darbo inspekcija tai tiek mociute tiek skaldytojas nukentes.

 5. Simona parašė:

  Cia tiems kurie turi darbus ir dejuoja :)

 6. Simona parašė:

  Cia tiems kurie turi darbus ir dejuoja arba samoningai sedi „ant pasalpu” :) Lietuvai si istorija netinkama nei vienu nei kitu atveju :D

 7. Simona parašė:

  Cia tiems kurie turi darbus ir dejuoja arba samoningai sedi \”ant pasalpu\” :) Lietuvai si istorija netinkama nei vienu nei kitu atveju :D

 8. Justas parašė:

  Romui:
  Kiek žinau, tai mokeščių inspektoriui galima sakyti, kad talkininkauji. Dirbti talkoj galima max 3 dienas.

 9. Rasa parašė:

  ,,…Te reikia pakelti savo tingų užpakalį ir kažką padaryti.” NESUTINKU. pirmiausia reikia sugeneruoti Idėją! O va šitai ne kiekvienas ir geba. Todėl jiems ir lieka zysti ,,neturiu pinigų” nes kitų sukurtų Idėjų vykdytojai daug negauna.

 10. SANDRA parašė:

  ROMUI. teisingai pastebeta.ieskojom pagalbininko mamai…vieni bijo mokesciu inspekcijos ….kiti geriau pasalpa imti…neradom…ieskom…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.