Unikalaus pratimas visiems gyvenimo etapams: „ Atleidimo galia arba išsilaisvinimas“
0 (0)

Ištrauka iš pasaulinių bestselerių autoriaus M. Norbekovo knygos „Žmogus nugalėjęs save – NENUGALIMAS“. Ištraukoje aprašomas vienas iš nuostabių ir labai efektyvių pratimų.

Viena moteris man papasakojo tokią istoriją. Ji labai blogai sugyveno su savo uošviene, santykiai nesiklostė, buvo juntama abipusė antipatija, nors kažkokių rimtų priežasčių tam lyg ir nebuvo. Ši įtampa, žinoma, turėjo įtakos ir santykiams su vyru. Viename iš seminarų moteriai atliekant šį pratimą, nežinia kodėl, iš pasąmonės vis išnirdavo judančios geltonai dažytos kambario sienos. Po kurio laiko, jau atlikusi pratimą, moteris staiga atsiminė visą seniai pamirštą istoriją, apie kurią ir signalizavo jos pasąmonė.

Veiksmas vyko ankstyvoje jaunystėje. Išlaikęs gimnazijos egzaminus, jaunų moksleivių būrys nuskubėjo atšvęsti pas vieną iš bendramokslių. Bešvenčiant sugrįžo pastarojo mama ir jis juokais pasiūlė mamai susipažinti su būsimąja žmona parodydamas į šią moterį. Tai buvo tik pokštas, kadangi tuoktis jie net nesiruošė, jie netgi nedraugavo. Mama ištiesė jai ranką ir prisistatė, paskui pasiūlė nueiti su ja į virtuvę padėti ruošti vakarienę. Atėjusi į virtuvę, vaikino motina griebė mergaitei už atlapų ir purtydama ėmė šaukti, kad paliktų ramybėje jos sūnų, kadangi jam visas gyvenimas prieš akis ir jokių vestuvių ji neleis. Ištrūkusi ir apsiašarojusi mergaitė išbėgo į lauką.

Praėjo keleri metai, ir ji būdama studentė susipažino su bendrakursiu. Jie pamilo vienas kitą ir nusprendė susituokti. Jaunuolis pasikvietė ją į namus susipažinti su savo mama. Atvykusius jaunuolius mama pasitiko labai šiltai, paspaudė ranką ir prisistatė… Tuo metu lyg kažkoks geležinis užtvaras nukrito tarp jos ir jaunuolio mamos, nuo tada ji iki šiol negali surasti bendros kalbos su uošviene. Ir tik šio pratimo dėka ji suvokė priežastį. Problema ta, kad kai vaikino mama prisistatė, jos vardas buvo toks pat kaip vardas mamos to bendraklasio, kuris papokštavo apie jų vestuves. Ir visas tas labai nemalonus išgyvenimas nesąmoningai tarsi siena atsistojo tarp jos ir dabartinės uošvienės. Bendraklasio mama ją purtė virtuvėje, kurios sienos buvo išdažytos geltona spalva. Todėl atliekant pratimą judančios geltonos sienos vis išnirdavo iš pasąmonės gelmių.

Tai suvokusi ji nupirko tortą, gėlių ir nuvažiavo pas vyro mamą, papasakojo jai tą istoriją, net atsiprašė. Nuo to laiko jų santykiai puikūs tiek su vyru, tiek su jo mama.

Daugelio tyrimų metu nustatyta, kad nuolatinis pyktis, neapykanta, keršto troškimas kenkia ne tik sveikatai, bet ir trukdo normaliam gyvenimui ir savirealizacijai. Įrodyta, kad nuolatinio nerimo, baimės ar depresijos priežastys glūdi būtent nesugebėjime atleisti, išsilaisvinti iš šių negatyvių emocijų, ypač jeigu tai įgavo užslėptą formą, kaip minėtame pavyzdyje. Taip pat tai yra viena iš priežasčių onkologiniams susirgimams atsirasti. Šis pratimas Jums padės atsikratyti to kenksmingo „bagažo“, kurį Jūs tampote savo viduje kaip kokius akmeninius luitus ir kuris Jus ėda iš vidaus kaip rūdys ėda metalą ar kompiuterių virusas naikina programas.

Pratimas atliekamas taip:

1. Atsisėskite patogiai, atsipalaiduokite, pasirinkite „vežiko“ pozą (sėdint galva nulenkta žemyn) ir, klausydami muzikos bei žodžių, tiesiog leiskitės vedami per tuos vaizdus ar emocijas, kurias išgirsite.

2. Jei pratimo metu norėsite verkti, tai verkite, emocijų stabdyti negalima. Jei nesinorės, tai neverkite. Nesvarbu, kaip reaguoja organizmas, išsilaisvinimo, išsivalymo procesas vis tiek vyksta. Be to, organizmas kiekvienu pratimo atlikimo atveju gali reaguoti skirtingai.

3. Atlikę pratimą nepasilikite meloncholiškoje būsenoje, įsijunkite gerą muziką, pašokite, pajudėkite, žodžiu, nusimeskite liūdesį ir pasikelkite sau nuotaiką.

4. Nedarykite pratimo prieš miegą.

Plačiau sužinoti bei įsigyti šio žymaus mokslininko ir pasaulinių bestselerių autoriaus knygą ir audio pratimus galite paspaudę nuorodą apačioje. Ten taip pat rasite įspūdingą foto albumą, kurį galėsite parsisiųsti nemokamai.

Žmogus nugalėjęs save – NENUGALIMAS
Audio pratimai ir KNYGA

Sužinok daugiau

www.mokymulinija.lt

Įvertinkite!
[Balsavo: 0 Vidurkis: 0]

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.