fbpx

Vaikų šampanas – socialiai neatsakinga prekė
0 (0)

11 Responses

 1. Agnė parašė:

  Labai labail labai palaikau šią mintį! Vaikišką šampaną išties reikia panaikinti..

  • Betovenas parašė:

   Jusų dailius apatinius irgi reikia panaikinti, klausiat kodėl? O todėl, kad mergaitėms gali kilti noras juos per anksti dėvėti, kas veda į prostituciją.

   • Anonimas parašė:

    Betovenai, eik ir girdyk tuo vaikišku/nevaikišku šampanu savo vaikus

    • Betovenas parašė:

     Ne vaikiškas šampanas blogas, o jūsų baimė tokia didelė, kad reikia viską draust. Tėvai patys pratina prie american culture, priperka frozen suknelių, kepuryčių, vaikas auga apgaubtas vien reklama, prabunda su ‘do you wanna build a snowman’ daina, smegenys išplautos ir jūs stebitės kodėl ranką tiesia ties buteliu su frozen etikete? Elementari adikcija nuo medijos ir reklamos grūdamų gyvenimo būdo ‘taisyklių’. Eliminavimas yra baimės pasekmė. Apsaugojimas neįmanomas bijant.

   • Viciokas parašė:

    Teisingai, nes man – negerianciai, tai puiki iseitis baliukuose…

 2. Anonimas parašė:

  Pritariu

 3. Betovenas parašė:

  Absurdo šalyje tokie draudimai labai logiški. Žinot,tiesiai šviesiai- mielieji draudėjai, susikiškit savo šampaną į analą. Visą gyvenimą tas vaikiškas šampanas stovėjo ir man tėtis tik kartą pirko, o ir aš būdama sąmoninga mergaitė net neprašiau. Todėl jau bendratimi nekalbėsiu, nebūsiu maloni ar nuosaiki. Susigrūskit šampaną, cigaretes, embrionus, susigrūskit saldumynus. Atimkit visą vaikišką malonumą, bet duokit planšetes, iphonus vaikams, duokit porno vaizdų, nebepirkim savo mažiesiems ir šunelių, nes viską telefone pamatys, kam ta atsakomybė, duokim maisto papildų, ypač cheminių vitaminų, nes sveikas vaikas- vitaminus geriantis vaikas. Šiai laikais vaikas nebeprašo dviratuko per Kalėdas, youtube prisižiūrėjęs elektroninių cigarečių video tėvui sako ‘Man tokios reik’. Tai gal pamąstom, mes suaugusieji, ar vaikiškas cukrinis gėrimas atnešantis šventę vaikui kartelį per metus padarys jį alkoholiku???? Gal jūs, mieli donkichotai, atsimerkit- viskas ateina iš šeimos, drausk nedraudęs, jei nėra pagrindų galvelėj sudėta, beje, verslininkai, lentynose greitu laiku be vaikiško šampano atsiras vaikiškas alus? Argi ne taip (ironiškai šypsaus)? Linkiu gražių švenčių ir sąmoningumo, Lietuva

  • Dviejų vaikų mama☺ parašė:

   Pritariu nuomonei, nesu linkusi komentuoti-bet jau čia nesamonė su tokiais draudimais.šeimoje viskas sudėta-o, kad stovės toks butelis ant stalo ar kitokioj pakuotėj tas pats-tik žmonių varžymas.visa ko draudumas-tikrai ne išeitis.

 4. Viciokas parašė:

  Visi puola i kategoriskumus, asmeniskai man, tai puiki iseitis, kaip negerianciai, esant progoms pakelti taure uz Jaunuosius, ar Naujus Metus, todel vaikisjas sompanas, tai alternatyva :)

 5. Jurga parašė:

  Nu visiška nesąmonė. Alkoholis pats savaime nėra blogis. Blogis yra nemokėjimas jo vartoti saikingai. Mokykit ir švieskit žmones, o ne drauskit viską. Nenusišnekėkit iki absurdiško lygio.

 6. sraigeirvarle parašė:

  Man tai čia asmeniškai visiška nesąmonę. Gerai, kad normalaus šampano neuždraudė. Visus savo vaikystės gimtadienius, na gerai, ne visus, gal kokius 8 iš viso, švenčiau su vaikišku šampanu. Šiuo metu alkoholio beveik nevartoju, tik šampaną ar vyno taurę per šventes, tikrai nesijaučiu su kažkokia padaryta įtaka gerti alkoholį, nes vaikystėj gerdavau limonadą iš šampano bonkos, su nupaišytu tomu ir džeriu ant jo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.