Vienuolika būdų kaip tapti nepaprastai vidutinišku

Chris Guillebeau amerikiečių rašytojas, paskaitininkas, tinklaraštininkas ir verslininkas. Jo žinomos knygos „The Art of Non-Conformity“, „The $100 Startup“. Būdamas jaunas trisdešimtmetis yra apkeliavęs beveik visą pasaulį, virš 175 šalių. Chrisas įkvepia žmones atrasti savo pašaukimą, jis yra „World Domination Summit“ kūrybingų žmonių sąjungos įkūrėjas. Svetainėje ChrisGuillebeau.com kas dien sulaukiama virš 300 000 lankytojų.

 

17 Responses

 1. Zigmas parašė:

  Bet is kur juanas zmogus budamas turesi pinigu apkeliauti tiek saliu ?

 2. blabla parašė:

  ko jau ko, o pinigų Kelionėms daug tikrai nereikia : )

 3. G. parašė:

  Yra įvairiiausių būdų jaunam žmogui pakeliauti ir pamatyti pasaulio, išmokti kalbų, kad ir Europos savanorių tarnyba ;)

 4. Agne parašė:

  Kai nori, viskas įmanoma. Keliavimui nereikia milijonų, yra būdų keliauti pigiai. Ir dar svarbu prioritetai. Keliautojas turės pinigų kelionėms, bet neturės pinigų naujam kompiuteriui ar telefonui.

 5. Vilma parašė:

  Siuo atveju aprasomas zmogus yra is JAV. Tam kraste butent skrydziu ir ivairiu tasku kaupimas bei ju panaudojimas skrydziams yra gerokai palankesnis kelionems nei Europoje. Cia uz visokiu banku korteliu isigijima niekas tukstanciu tasku neduoda, kuriuos gali poto naudot skrydziam, o skrisdamas gaut dar tasku kitom kelionem ir pan.

 6. Inga parašė:

  Kai nori – ieškai galimybių, kai nenori – priežasčių!

 7. Shpokas parašė:

  Aha, tik jav viskas imanoma, o jei jau esi lietuvoj tai jau tik nejudek ir nieko nedaryk, zhiurek tv ir burnok kokia vyriausybe bloga. Neduok dieve dar pradesi mastyti, o jei dar kitaip nei visi tai is vis kraxas. ATSIBUSKIT!!!

 8. Pinkius parašė:

  aha… ATSIBUSKIT!!!!!
  Nera didesnio vergo uz ta, kuris galvoja esas laisvas :)

 9. Pinkius parašė:

  visi mes amerikos kisenej, vaikai :))))
  http://www.youtube.com/watch?v=Yi6XV8yBFoU

 10. inga parašė:

  nesamone, nes kiti du budai yra tik: kaip tapti nepaprastai degradavusiu arba, kaip tapti nepaprastai sekmingu. nebaig universiteto, nedirbk 40 val. per menesi, neimk paskolos butui – nebaik nieko isvis arba baik profke, negauk darbo visai arba dirbk maximoj, negalek paimti paskolos ir gyvenk barako kambary nuomojamam. Kas geriau? o issiskiriancios asmenybes istorijos neverta net pasakoti, nes tokiu vienetai ir ne del to, kad viska dare savaip, o del to, kad gime po laiminga zvaigzde, tokiu VIENETAI

 11. Qukis parašė:

  Wow, Inga, tavo komentaras skamba tarsi pati būtum nepaprastai niekuo neįpatingas žmogus :) Jei tik tuos du būdus tematai, tai perskaityk 1-ą paveiksliuką dar kartą. Matyt, nėra pas tave stipraus noro, kitaip protui atsivertų daugybė galimybių.

 12. Martynas parašė:

  Kažkoks pesimizmas ore sklando :) Aš tai visiškai sutinku – norėsi ir skirsi tam jėgų, pasieksi ir turėsi ko tau reikia. Nebaigiau universiteto – nei vieno nei antro, nedirbu 40val per savaitę, neturiu paskolos. Dirbu kuo puikiausiai srityje, kuri man patiko nuo mokyklos, pats atradau kelius kaip tai pradėti ir susitikti su tinkamais žmonėm. Nesu nei turcius, nei žinomų tėvelių vaikas, bet galiu dirbti ir uždirbti, galiu sau leist gyvent netoli centro be jokių paskolų, galiu mėgautis tuo ką turiu, galiu laisvai galvot, ką veiksiu įdomaus toliau.

 13. Anonimas parašė:

  Na labai jau graziai optimistiskai skamba tas ”reikia tik labai noreti ir pavyks”.Deja,realybeje buna ne visada taip. Svarbu tiketi, nes taj vercia tobuleti ir stengtis.

 14. WHA parašė:

  Na labai jau graziai optimistiskai skamba tas \’\’reikia tik labai noreti ir pavyks\’\’.Deja,realybeje buna ne visada taip. Svarbu tiketi, nes taj vercia tobuleti ir stengtis.

 15. Karolis parašė:

  Na, dėl „reikia tik labai norėti…” prisikabinčiau dėl kito dalyko: norėti neu-tenka, reikia daryti. ;-)

 16. P. parašė:

  Čia labai pesimistiškai nuteikia. Žmogų reikia skatinti, jį reikia motyvuoti, reikia jam įrodinėti, kad verta kažką daryti. Ir su žmogumi kalbėti apie tai reikia kaip su vaiku, švelniai.:)

 17. Mindaugas parašė:

  Kažkoks socialistinis autoriaus požiūris į gyvenimą. „Už viso gyvenimo tarnybą” – suprask, tu uždirbi pinigus korporacijai/šefui, bet tikrai ne sau. Ar ne laikas būtų pradėti galvoti, kad jau dirbi sau – parduodi savo laiką ir sugebėjimus kažkam už X sumą pinigų.

  30 metų paskola atrodo tikrai siaubingai, bet kai paskaičiuoji, kad pvz.: šiuo metu gyvenant Vilniuje labiau apsimoka imti paskolą ir pirkti savo būstą, nei nuomotis (taip, deja jaunas žmogus, nekalbu apie gyvenančius su tėvais, turi nuomotis būstą ir šiaip ar taip mokėti X pinigų sumą).

  Ir 11. punkte išsitaisykite klaidą žodyje „svajonių”.

  Sukritikavau, stengiausi kad būtų ne piktai, o objektyiai, nesupraskite klaidingai. :)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *