fbpx

15 ženklų, rodančių, kad jūs jam – per gera
0 (0)

Iliustracija: Loic Djim

Tobulų porų nėra arba, kitaip tariant, visi susiduria su tam tikromis santykių problemomis. Vis tik, jei dažnai pagalvojate, kad jūsų vyras – tarsi mažas vaikas suaugusio vyro kūne, galbūt pats laikas iš naujo įvertinti santykius ir jų ateitį, rašo Cosmopolitan.com.

Štai 15 ženklų, kurie rodo, kad jūs jam – tiesiog per gera:

1. Jis nieko neplanuoja iš anksto – visa tai darote jūs. Net ir vakariene ar bilietais į teatrą visuomet pasirūpinate jūs, nes jam tiesiog nešauna tokia mintis į galvą.

2. Jis niekuomet nepasirodo laiku. Tad jums nieko kito nelieka, kaip tik meluoti, kad tai, kur ketinate eiti, prasideda bent valanda anksčiau, tačiau net ir tuomet jis sugeba susimauti.

3. Jūs niekada nežinote, kada jis jums parašys. Tai gali užtrukti keletą minučių, tačiau jis gali atrašyti ir kitos dienos rytą.

4. Priešingai, kitiems, kai jūs kartu, jis skuba atrašyti nedelsiant. Jis gali nutraukti jus pokalbio metu, jei telefonas suskamba ar jis gauna žinutę.

5. Jis dažnai pamiršta arba tiesiog nesistengia prisiminti svarbių datų. Na, o per vėlai prisiminęs, sugeba nupirkti tik šokolado plytelę ar pliušinį meškiuką, nors puikiai žino, kad tokių dovanų jūs negalite pakęsti.

6. Jūs turite taupomąją sąskaitą, o jis iki pat šiol nežino, kur pradingsta jo pinigai. Jis leidžia juos daiktams, kurių jam nė nereikia, ar pramogoms su draugais.

7. Jums visuomet neramu, kai turite supažindinti jį su naujais žmonėmis. Jis nemoka kontroliuoti to, ką kalba, svaidosi įžeidžiančiais juokeliais ir tiesiog nemoka palaikyti paprasto pokalbio.

8. Jūs padedate jam nusipirkti drabužių. Tad teoriškai turi būti dėkingas jums už bet kokį darbą, kurį gavo, nes būtent jūs išlyginote jo marškinius ir patarėte į darbo pokalbį nesiauti sportbačių.

9. Karjerą jis vertina absoliučiai nerealistiškai. Dirba jis per pusę mažiau nei jūs, tačiau apie tai, koks yra neįvertintas, skundžiasi kasdien. Be to, jis neturi jokio atsarginio plano, ką darytų, jei dabar turimą darbą prarastų.

10. Jis pasibjaurėtinai netvarkingas. Jo drabužiai mėtosi bet kur, dantų rytais jis dažniausiai nevalo, o pėdų nagų ilgis jums kelia siaubą.

11. Jo požiūris į moteris – nepriimtinas. Nors vyrukas tiki, kad moterys turėtų uždirbti tiek pat, kiek ir vyrai, moterys komikės jam atrodo ne tokios juokingos kaip vyrai komikai. Na, o jei bandote apginti moterų ir vyrų lygybę, jis paprasčiausiai išvadina jus didele sena kvaiša, kuri nesupranta juokų.

12. Lovoje jis tikras tinginys. Jo nuomone, viskas, ką turi padaryti vyras, tai nupirkti prezervatyvų. Viskas, ką jis žino apie seksą, yra tai, ką išmoko žiūrėdamas pornografinius filmus, o apie tai, kaip patenkinti moterį, jis tikriausiai nežino nieko.

13. Jis niekada nepasisiūlo padėti. Jei norite susirasti didesnį butą nuomai ir dedate visas pastangas, kai jis nepajudina nė piršto, viskas, ką iš jo išgirsite, – „nurimk“. Padėti ar stengtis jis nė neketina.

14. Jums net baisu pagalvoti, kaip jis prižiūrėtų jūsų ateityje gimsiančius vaikus. Tai tiesiog atrodo nesuvokiama.

15. Jis retai džiaugiasi tuo, kokia nuostabi jūs esate. Panašu, kad be jūsų jo gyvenimas subyrėtų į šipulius. Jis nuolat jumis pasikliauja, naudojasi, tačiau retai kada apie jus pagalvoja ir padėkoja.

Parengė alfa.lt

Įvertinkite!
[Balsavo: 0 Vidurkis: 0]

1 Response

  1. Edgaras parašė:

    Su visa derama pagarba , jūs labai prašovėte… ;/

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.