7 dalykai, kuriems privalote rasti laiko

Scuba diver

Turbūt dažnai pagalvojate, kad darbas žmogų puošia ir išbraukiate iš savo dienotvarkės viską, kas atrodo nesvarbu ir nereikšminga. O veltui, nes atlikdami tuos pačius nuobodžius dalykus, nužudote džiaugsmą ir atnešate į savo gyvenimą nesibaigiančią rutiną.

Taip pat rizikuojate nusivaryti nuo kojų ir taip sumažinti savo produktyvumą. Kartais visai verta prisiminti posakį, kad darbas ne vilkas, į mišką nepabėgs. Taigi, kuriems dalykams negalima taupyti laiko?

1. Grožiui. Ką reiškia, neturite laiko nueiti į grožio saloną, pasidaryti manikiūrą ar naują šukuoseną? Atsiminkite: grožis valdo pasaulį. Beje, puoselėkite ne tik išorinį, bet ir vidinį grožį: lavinkitės, mokykitės kalbų, skaitykite knygas, lankykite kursus.

2. Sveikatai. Einate į darbą sirgdami? Jau savaitę skaudą šoną ir vis nerandate laiko nueiti pas gydytoją? Atidėkite visus darbus į šalį ir užsiimkite savo sveikata. Ji jums dar tikrai pravers.

3. Miegui. Tie, kurie galvoja, kad „išsimiegos kitame pasaulyje“, smarkiai klysta. Geras, kokybiškas miegas ne tik saugo jūsų grožį, bet taip pat palaiko gerą nuotaiką ir gyvybingumą bei paruošia kitos dienos darbams.

4. Maloniai veiklai. Raskite laiko darbui, kuris atneša jums džiaugsmo, o ne papildomų pajamų. Kartais viršų ima racionalus mąstymas, ir mes visiškai pamirštame savo laisvalaikio pomėgius. Mėgstate fotografuoti, tapyti, siuvinėti, megzti? Pirmyn! Darykite tai su malonumu ir negalvokite, kam tai darote. Tam, kad būtumėte laimingi!

5. Bendravimui su artimaisiais. Negalite nueiti į draugės ar draugo gimtadienį, nes rytoj laukia svarbaus projekto pristatymas? Jau savaitę planuojate papietauti su artimaisiais, bet jums niekaip nepavyksta susitikti? Keiskite požiūrį! Jūsų artimieji, brangūs jums žmonės ir draugai neturi atsidurti jūsų darbų sąrašo gale, raskite jiems laiko!

6. Dykinėjimui. Atidėkite visus darbus į šalį ir tiesiog patinginiaukite. Neišeina, negalite apie tai net pagalvoti? Štai jums pasiteisinimas – kai smegenys visiškai atsijungia, kyla geriausios mintys, todėl būtinai turite rasti laiko tuščiam dykinėjimui.

7. Sportui. Neteisinkite savo neveiklumo laiko stoka. Atminkite, jeigu būsite sveiki ir geros formos, jūsų darbo našumas žymiai padidės.

Parengė: Ji24.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *