fbpx

8 įpročiai kurių verta atsisakyti
0 (0)

iprociai

Turbūt bent retsykiais visi sudarome būtinų atlikti darbų sąrašą. Jeff Haden, sėkmingas verslininkas ir populiarių verslui skirtų knygų autorius, rekomenduoja sąrašą to, ko verčiau apskritai niekada nedaryti. Atsisveikinkite su šiais kasdieniais savo įpročiais ir pamatysite kaip prašviesės gyvenimas.

Sąrašas dalykų kurių derėtų vengti kasdien:

1. Nustokite nuolat tikrinti savo telefoną kai su kažkuo kalbatės.
Visi mes tai darome. Žaidžiame šį žaidimą: „Čia ne tavo telefonas skamba? Turbūt mano”. „Lukterk minutėlę, aš atrašysiu sms.“ Galbūt jūs net neprašote palaukt, o tiesiog nusukate žvilgsnį nuo pašnekovo į telefoną.
Norite išsiskirti iš minios? Norite, jog žmonės jus mėgtų ir kalbėtųsi su jumis lyg būtumėte pati svarbiausia persona žemėje?
Nustokite kuistis savo telefone.

2. Venkite šimto darbų vienu metu
Paprasčiausias būdas tapti sumaniausiu žmogumi auditorijoje ― tapti dėmesingu.
Stebėtina, kiek daug mes sužinome apie pokalbio temą ir pašnekovą jei atidedame visus pašalinius darbus į šoną ir visą dėmesį skiriame pokalbiui. Mes išsyk pastebime slaptas žinutes, tiltų tiesimo galimybes ir tuo pačiu atrandame kuo galime būti išties naudingi žmonėms.
Jums seksis gerokai labiau nei aplinkiniams visuose reikaluose.

3. Galvoti apie žmones kurie nesusiję su jūsų gyvenimu
Visokiausių pop žvaigždžių ir garsenybių pasaulis išgyvens ir be jūsų. Bet šeima, draugai, bendradarbiai ― tai žmonės kuriems nėra tas pats, esate jūs ar ne. Skirkite savo laiką ir dėmesį jiems. Jie to verti.

4. Nustoti nuolat išsyk reaguoti į įvairiausius pranešimus
Nėra jokio reikalo akimirksniu raguoti į naują sms, pašto ar soc. tinklo žinutę, vos tik ji atėjo.
Svarbius darbus dirbkite neatsitraukdami, pilnai tik ties tuo susikaupę. Užbaigėte? Dabar galite iškišti galvą iš uolos ir pasižiūrėti kas dedasi aplink. Susikaupti ties savo darbu yra gerokai svarbiau, nei stebėti kitų veiklą. Kiti palauks, o svarbūs jums darbai ne.

5. Neleiskite praeičiai diktuoti dabarties
Klaidos yra vertingos. Mokykitės iš jų. O tada paleiskite jas į visas keturias puses. Paprasčiau pasakyti nei padaryti?
Viskas priklauso nuo požiūrio. Jei reikalai klostosi prastai – paverskite tai galimybe išmokti kažko nauja, ypač apie save pačius. Jei sunkumų kyla kažkam kitam – jūs turite galimybę pademonstruoti savo gerumą, sugebėjimą atleisti ir supratimą.
Praeitis – tai tiesiog pamokos. Tai kas praėjo – suteikė jums žinias, bet jokiu būdu ne apibrėžimą to, kas jūs dabar esate.

6. Nustokite laukti garantuotos sėkmės
Jūs niekada nebūsite visiškai tikri, kad jums pavyks, imantis kažkokio naujo reikalo, bet visada galite tikėtis, kad atliksite visa tai, ką gebate, geriausiai. Jūs galite būti tikri, jog pabandysite vėl, jei jums kažkas nepavyks. Užtenka laukti! Dažniausiai nuostoliai būna gerokai mažesni, o laimėti galime gerokai daugiau nei įsivaizdavome.

7. Apkalbos už nugaros
Dalijatės apkalbomis, kad žinotumėte paskutines naujienas? Visa tai niekalai ir liežuvautojų pasiteisinimas.
Jei su kolegomis aptarinėjate Joną, ar nėra geriau, bendram labui, apie tai pasikalbėti tiesiai su pačiu Jonu? Pokalbiai su Jonu neįeina į jūsų pareigas? Tada gal būt ir Jono aptarinėjimas su kolegomis taip pat nėra jūsų pareiga?
Skirkite savo laiką naudingiems pokalbiams. Tai padės jums nuveikti daugiau darbų ir pelnyti didesnę pagarbą nei apkalbos.

8. Sakyti „Taip“, kai išties galvojate „Ne“
Neretai neigiamas atsakymas draugui, kolegai ar klientui yra išties nelengvas dalykas. Bet dažniausiai žodis „Ne“ sukelia gerokai mažesnes neigiamas pasekmes nei mes tikimės. Dauguma žmonių visai supratingai reaguoja į neigiamą atsakymą. O jei ir pradeda piktintis, tai ar išties jums jau taip visad svarbu ką jie galvoja?
Iškart pasakydami „Ne“ jūs jaučiatės nepatogiai tik kurį laiką. Kai sutinkate su tuo ko nenorite, diskomfortas, paprastai, trunka gerokai ilgiau.

Pagal: inc.com

Įvertinkite!
[Balsavo: 0 Vidurkis: 0]

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.