fbpx

Apgavikai klesti, krizės laikotarpiu žmonėms pardavinėdami viltį
0 (0)

18 Responses

 1. as parašė:

  pastebėjau, jog mūsų kraštą tiesiog užplūdo visokie tokie , ale mokytojai, gyvenimo žinovai – jų pilnos pakampės kaip žiurkių. Bet man labiausiai gaila žmonių, kurie aklai , net fanatiškai jais tiki ir juos aukština bei garbina – užtenka vien tik komentarus paskaityti ar apsilankyti paskaitoje. Kiek daug naivuolių, kurie pasikabina ant šių gudriai užmestų kabliukų ir suneša didžiulius turtus šitiems apgavikams, o jie nesidrovėdami dar tuo ir didžiuojasi… Gaila, be galo gaila, kad žmonės tokie kvaili…

 2. Karolis parašė:

  Prašau redakcijos įvardyti šioje istorijoje aprašytus lektorius, idant apsaugoti kitus žmones nuo apgavikų. Pats planavau eiti į veidoskaitos seminarą, bet tikrai nenorėčiau užlipti ant grėblio! Padėkite apsisaugoti – paskelbkite lektorių vardus.

  • Paulius parašė:

   Veidoskaita.lt Žydrūnas padėjo susivokti. Stiprus lektorius

   veidoanalize.lt Armandas. Nerekomenduoju. Plavinėja.

   O šiaip mes patys pritraukiam tuos lektorius kurie mus atitinka. Kokias turim nuostatas galvoje tokius ir žmones matom, sutinkam.

   • Karolis parašė:

    Ačiū, Pauliau! Kaip tik pas Žydrūną ir planavau :)

    • Dovilė parašė:

     Buvau pas Žydrūną. Pinigų švaistymas tie veidotyrininkai. Neverta.

    • Giedrius parašė:

     Buvau pas Žydrūną ir aš. Neverta eiti, manęs paklausinėjo kas patinka ir gale pasakė koks mano kelias iš mano paties atsakymų.

   • veidoskaitos kursus baigusi parašė:

    Pritariu Pauliui 100 %. Pas Žydrūną buvau (beje, ir pas Lučiną), viskas OK, puiku. Pas Žydrūną viskas aiškiau ir susisteminta. Apie minėtąjį Armantą žinau, kad jis net egzamino pas Žydrūną neišlaikė. Bet nebūkit naivūs, ir nesitikėkit, kaip straipsnio autorė, kad kas nors paims ir išknaisios ir pagydys Jums psichiką, tuom turite užsiimti patys.

  • Baisubuvoskaityti parašė:

   Redakcija, įvardinkite ir ta neadekvačia būtybę, nes perskaičius baisu ja apskritai bet kokioj srity sutikti.. tiek vidinio š išpilti.. baisu.

 3. Giedre parašė:

  Kad ir kaip ten būtų su tais lektoriais, geri jie ar ne visai, bet mumyse sukauptu mėšlu atsikratyti reikia ir nieko čia nepakeisi. Juk visi, į ką mergina kreipėsi teigė tą patį – mergina turi rimtų vidinių problemų. Tik išspręsti jas bandoma ne visai tinkamais būdais, ty iššaukiant visas negatyvias emocijas į paviršių, kas sutrikdė merginos miegą. Aš jai rekomenduočiau tą patį minėtą emocijų palaidimą ar meditacijas, nebūtina pas nieką eiti, tokių dalykų galima rasti ir internete. Tiesiog kai ji paleis negatyvą, galės blaivia galva priimti tai, kas įvyko. Nepataisinu nei vieno straipsnyje minėto lektoriaus elgesio, bet atkreipiu dėmesį, kad visos problemos išeina iš mūsų pačių, o kai mes jų nepripažįstame – kaltiname kitus.

 4. Tadux parašė:

  Nepažįstu tų lektorių, bet paskaičius susidaro keistas įspūdis dėl straipsnio autorės psichologinio adekvatumo.

 5. Baisubuvoskaityti parašė:

  Panašu, kad ši “auka” apsimetanti provokatorė jau nebegali su savo vidiniu šūdu gyventi, tai nutarė juo pasidalinti su kitais. Valyk tą šūdą mergužėle, neieškojus kaltų, esi gera manipuliatorė pagal tai kaip pateiki tekste informaciją.

 6. Leila parašė:

  Labai jau \”skambus\” pavadinimas. Ką reiškia \”krizė\” ir \”apgavikai\”? Manau, kad kievienas žiūrim iš savo \”varpinės\” … Nieko nenoriu įžeisti, bet kiekvienas turim subjektyvų supratimą apie tam tikrus dalykus ar žmones… Vienam gali patikti vienas, kitam kitas lektorius. Tai, kas vienam gerai, kitam gali būti blogai ir atvirkščiai. Manau, kad rašant taip drąsiai laišką, reikėtų nurodyti savo vardą, kam tas anonimiškumas? O rašymas – \”pirmas\” lektorius ar \”antras\”, nieko man nesako. Papraščiausiai bandoma sukelti kažkokias abejones.
  Nežinau kas ir apie ką čia rašo, bet jeigu kam įdomu, rekomenduoju Žydrūno Sadausko paskaitas. Tai puikus lektorius, turintis savo dėstymo stilių ir gilesnį suvokimą apie pačią veidoskaitą. Tai žmogus, kuris asmeninių konsultacijų metu padeda atsisijoti pelus nuo grūdų…

 7. Indre parašė:

  Šiais laikais bet kurioje profesijoje tas pats. Ar tu ieškosi rimto kunigo, ar gydytojo, ar galų gale mašinos meistro.. Vienetai tų, kurie dirba iš pašaukimo ir yra tikri savo srities profesionalai, o ne vertelgos, besirūpinantis tik savo kišene. Reikia nemažai investuoti laiko ir pastangų jei nori susirasti rimtą specialistą, o juolab jei ieškai to, kurį įsileisi į savo vidų. Tai begalo didelė atsakomybė. Problema, kad patys žmonės neatsakingai žiūri ir patiki save bet kam, todėl ir klesti visokie šarlatanai. Kaip sakant jei yra paklausa atsiranda ir pasiūla. O autorei ačiū už pasidalijimą, galbūt kažką privers atsargiau į tokius dalykus pasižiūrėti.

 8. Diana parašė:

  Autorei, kuri taip drasiai smeizia lektorius, reiketu pazvelgti pirmiausia i save pacia. Manau, kad ji pati turi nemazai vidiniu problemu. Lankausi visose Žydrūno Sadausko paskaitose ir galiu drasiai sakyti, kad sis zmogus dirba zmonems, o ne savo naudai. Kas sugeba pasiimti visa naudinga informacija, tas pokycius pastebi labai greitai. Visiems siulau sio lektoriaus paskaitas, tai lektorius is didziosios raides!

 9. V. parašė:

  Taigi autorė pati prisipažįsta, kad turi vidinių problemų ir nesugeba jų išspręsti. Kodėl komentatoriai puola ją smerkti ir sako, kad baisu buvo skaityti? Jūs pasiūlykit kaip spręsti problemą, o ne kaltinkit ją kam ji kaltina kitus.
  Puikus buvo Giedrės komentaras.

 10. Asta parašė:

  Turiu viena klausima, jei nepatingesit parasykit, ko jus ismokot is veidotyrininko? Nes jeigu jis yra lektorius tai greiciausiai kazko jus moke.aciu uz atsakymus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.