fbpx

Apie meilę ir santykių baimę brandžiame amžiuje
0 (0)

9 Responses

 1. Ieva parašė:

  Man 24 metai ir pataruoju metu išgyvenu panašią dilemą… Atsakymas padėjo, bet nuo jo nepalengvėjo, nes dar labiau įsitikinau, kad aukodama savo svajonę [dėl nežinia ar to verto vyro], padariau klaidą. O galėjau šia tema paskaityti prieš mėnesį… Rodos jau buvau sau pasižadėjusi rasti tą, kuriam bus svarbūs mano siekiai, bet romantika aptemdė racionalumą. Bandau džiaugtis, bet nesikeičia mintis, kad savo pasirinkimo gailėsiuos. Žinau, kad manim manipuliuoja, bet pasiduodu.
  Telieka laukti kas bus toliau…

 2. xxx parašė:

  Ant Saliamono žiedo parašyta – ir tai praeis. Jei nėra tinkamo žmogaus, tai ne pabaiga. Nėra ir nereikia. O kai atsiras, galima ir toliau pasiųsti velnio už tai, kad taip ilgai teikėsi ateiti į Tamstos gyvenimą… Nesuprantu tų, kurie verkia… kokia senatvė su žmogumi, kai nėra pasiaukojimo, nėra abipusiškumo, nėra elementarios paprastos draugystės, tik savo Aš? Žmogus gimsta ir miršta vienas.

  • vilnietė parašė:

   Ne viskas yra taip paprasta. Kaip ten bebūtų, artimieji yra labai svarbu. Aš pati gyvenu sugriuvusioje santuokoje (man 47). Ji sugriuvo ne per akimirksnį, byrėjo lėtai, bet nesulaikomai. Ir dabar kone kasdien aš sau tą patį klausimą užduodu – ar tikrai gerai, kad gyvenam va taip, tūnom kiekvienas savo urvelyje, pasikalbam tik apie tai, ar nereikia šiukšlių išnešt arba į kokį būrelį geriau eiti sūnui. Gal tikrai geriau nutraukt šituos niekam tikusius ryšius? Tik kas manęs laukia tada? Išdidus vienišės gyvenimas su moto „nėra ir nereikia”? Ar gaudymas kažkokių naujų ryšių, gerai žinant kad mano amžiaus vyrai dažniausiai arba ieško dukart jaunesnės, arba tiesiog slaugės? Ir teisingo atsakymo čia nėra. Ir klausimo autorė tik pati turi nuspręsti kas jai geriau.

 3. Eglė parašė:

  O man atrodo, kad kiekvieni santykiai reikalauja šiek tiek prisitaikyti, keistis dėl kito žmogaus, taigi šiek tiek prarasti savojo aš. Deja, idealių nebūna.

 4. Dalia parašė:

  Tai va ir aš taip galvoju, kad kažkiek turi prarast save, kai įsileidi žmogų į savo gyvenimą, kai tu toli grazu ne jauniklė. Idealiu nėra. Tik pats vienas turi nuspręst ar geriau medituoti vienam.

 5. Meda parašė:

  Mylėkit gyvenimą. Sutikti tinkamą vyrą yra fainai, bet būt laiminga suktikdama save yra kur kas svarbiau. Nereikia daug įrodinėt ar aukotis. Tiesiog paklausti savęs ar tau gera, įdomu ir paprasta su sutiktu žmogumi? Jei vyras mylės – niekad nepaleis… O vyrų-pavidalų apstu.

 6. Marytė parašė:

  Taip sklandžiai, gražiai ir kartu paprastai parašyta…Gyvenime viskas sudėtingiau – ten kaip tam labirinte.Eisi tiesiai – laukia paklydimas, o suksi kairiau – sutiksi vien skaudžius žodžius ir t. t.Tačiau nieko nedaryti tai dar blogiau.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.