fbpx

Elijus Kebleris: Kodėl psichologai ir psichiatrai ne visada pajėgūs padėti žmonėms?
0 (0)

9 Responses

 1. Aaa parašė:

  Žiauriai geras straipsnis. Tokio dar nesu skaitęs. Autoriui padėka

 2. Nedvasinga parašė:

  Na, taip sakant, sunku sulaikyti ironiją. Sako, už grotų dvasingumas ypatingai bunda. eteismai.lt/byla/126413958125972/2K-340/2006

 3. Deivis parašė:

  Stipru..

 4. Rimantas parašė:

  Na ponas Elijau prikūrėt ir šleivai ir kreivai . Ir krikščionybę ir rytų religijas į vieną katilą. Kam jums vienuolių patirtis, jei Kristų turite , vienintelį Gelbėtoją , Gydytoją ir vienintelį tarpininką tarp Dievo ir žmogaus ?
  Paskaitykit Evangelijas ir visa Nauja Testamentą. Ar Kristus nekalbėjo paprastiems žmonėms , ar apaštalai nebuvo paprasti žmonės?
  Skelbkit Evangelija ir mylėkite žmones.
  Kritikuojate šarlatanus, bet su savo projektu netoli nuo jų galit atsirasti. Atsiprašau .

 5. Algirdas parašė:

  Taip, rašinys tikrai neblogas ir mano nuomone, jau daug reiškia paties autoriaus pasisakymas apie savo praeitas klaidas, pamokas, bei išeities paieškas, viskas surikiuota suvokiamai, logiškai.
  Iš kitos pusės,-juk tai reklama savo kuriamos veiklos, t.y. pajamų šaltinio, kas vėlgi,-suprantama, nes gyvenam monetarinėje sistemoje, kapitalizme, taip sakant, ir be verslumo, be pajamų, tiesiog negalim egzistuoti šiapus, nebent patapti laukiniu tiesiogine prasme. Tik ta paskutinė pastraipa, sakyčiau \”persūdyta\”, nes skamba lyg ir gasdinimas, jog jei dar nejauti problemų vidinių savyje, tai kaip ir būtinai pajausi, lyg tai būtų kokio tai dėsnio neišvengiamas pasireiškimas, neaplenkiantis nei vieno iš mūsų, bet ar tai tikrai taip turi atsitikti kiekvienam?…žinoma, yra neišvengiamybė viena, tikrai paliesianti kiekvieną,-mirtis, čia jau jokių išlygų…nemanau, jog autorius to savo rašinyje \’neprafiltravo\’, nors ką gali žinot…tiesiog visi esame žmonės, ir galim kame tai klysti, o alkani bei basi nenorim būt nei viens, kol esame žmogiškame suvokime.

 6. Emilija parašė:

  Labai puikus ir taiklus pono Algirdo komentaras. Trumpai tariant, tai dar viena agresyvi reklama.

 7. Kristina parašė:

  Žmogus taip stengėsi. Prafiltruokim detales, kurios nepatinka. Bet esmė nedingsta.Šiandien labai svarbi ir reikalinga.

  • Algirdas parašė:

   taip, esmė niekada nedingsta, ir ji būtent svarbi bei reikalinga jau tiek, kiek egzistuoja žmonija, ir kuri išliks ir toliau…
   Gerumo Jums, gerb. Kristina.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.