fbpx

Jis padėjo tašką santykiuose tuo metu, kai pastebėjo, jog man rašo kiti vaikinai ir aš jiems atsakau į žinutes
5 (1)

8 Responses

 1. Donatas parašė:

  Tu negerbi jo kaip vyro, jei leidies į kitus flirtus ir dar jam akivaizdžiai tai demonstruojant. is tikiesi, kad atsiras geresnis. Mylinčiai moteriai jos vyras yra vienintelis, visi kiti tik pašaliniai.

  • Anonimas parašė:

   Like :) 👍

   • Ernestas parašė:

    Būtent, tiesa rašai, dabar tegu laiško autorė įsivaizduoją savo vyrą ar vaikiną susirašinėjanti su merginomis, ale vaikystės draugėmis… Aišku kad ne malonu būtų ir erzintu.. Savaime aišku viskam yra proto ribos, bet šiuo atveju būtent nepagarba demonstruojama, vos ne norima parodyt, žiūrėk čia už tavęs visa eilė… Tu esi su juo, čia ir dabar, tai buk gera, palik tuos flirtus bent akimirkai nuošalį ir bendrauk su žmogumi kuri matai priešais.

  • Evelina parašė:

   Ką čia paistai? Tu bentben žinai kas yra flirtas? Žmogus gal būt jaučia kaip bendrauti su pašaliniais. Atsigauk

 2. Dange parašė:

  Dar negyvena kartu, o jau trintis ir problemos.. Merginos elgesy nematau nieko blogo. Mano akimis yra vienas iš dviejų variantų: arba vaikinas labai pavydus ir nori merginą nusisavinti sau, arba tiesiog ieško priežasties su ja išsiskirti, bet neapsisprendžia ar tikrai to nori.

 3. Lyja parašė:

  Tiesiog baigiasi įsimylėjimo etapas, bet jam nesibaigus išsiskyrimas labai sunkus. Nes lieka atrodo daug emocijų, dag nerealizuotų planų, labai daug romantiškų prisiminimų. Tokiu atveju išsiskyrus abiems bus labai šviesus ir skaudus santykių prisiminimas. Ir ilgai. Tai svarbiausia dabar prisimint, dėl ko jie susiėjo ir kas atrodė ypatingiausia vienas kitame. Kitas pagalvojimas, – dėl ko norisi skirtis ir ar tai svarbu. Ir paskui – kai bus taip bus…

 4. Rasa parašė:

  Jei dar abejoji ir islaiket pagarba vienas kitam- pasikalbekit ir pabandykit is naujo. Bet reikia pradet deti pastangas- neerzint spec vienas kito, baigti flirtus,tai tikrai nepaharba vyro atzvilgiu su juos esant bendraut su kitais. Elkis taip kaip noretum kad su tavimi elgtusi…

 5. Pitsa parašė:

  Man atrodo, kad reikia jiems suvalgyti pitsą. Nes pitsa išsprendžia visas problemas. O be to, pitsa yra labai skanu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.